Home Evidence

Suková Tereza,

Základní údaje
Pohlaví: Žena
Ročník: 2004
Kraj bydliště: Královéhradecký
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s.
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 156065
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
4.-5.2.2012 Amer Fun cup 2012 Herlíkovice GS - PAP - 4. 2. 2012 28.
4.-5.2.2012 Amer Fun cup 2012 Herlíkovice GS - PAP - 5. 2. 2012 24.
26.-27.1.2013 Amer Fun cup 2013 Herlíkovice GS - PAP - 26. 1. 2013 38.
26.-27.1.2013 Amer Fun cup 2013 Herlíkovice GS - PAP - 27. 1. 2013 40.
2.-3.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn-Medvědín GS - PAP - 2. 3. 2013 45.
2.-3.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn-Medvědín GS - PAP - 3. 3. 2013 35.
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 26. 1. 2014 DNS
1.-2.2.2014 Amer fun cup 2014 Herlíkovice GS - PAP - 1. 2. 2014 48.
1.-2.2.2014 Amer fun cup 2014 Herlíkovice GS - PAP - 2. 2. 2014 DSQ
15.-16.2.2014 Amer fun cup 2014 Černý Důl GS - PAP - 15. 2. 2014 29.
15.-16.2.2014 Amer fun cup 2014 Černý Důl GS - PAP - 16. 2. 2014 28.
22.-23.3.2014 Amer fun cup 2014 Stoh Finále GS - PAP - 22. 3. 2014 34.
17.-18.1.2015 Pohár Libereckého a Středočeského kraje Ještěd GS - PAP - 17. 1. 2015 DNS
17.-18.1.2015 Pohár Libereckého a Středočeského kraje Ještěd GS - PAP - 18. 1. 2015 DNS
30.-30.1.2015 Mistrovství Prahy Herlíkovice GS - PAP - 30. 1. 2015 DNS
14.-15.2.2015 Amer fun cup Černý důl KZ - PAP - 14. 2. 2015 DNS
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 7. 3. 2015 46.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2015 42.
28.-29.3.2015 Amer fun cup Stoh GS - PAP - 28. 3. 2015 35.
23.-24.1.2016 HEAD CUP 2016 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 23. 1. 2016 37.
23.-24.1.2016 HEAD CUP 2016 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 24. 1. 2016 30.
29.-29.1.2016 Mistrovství Prahy v OS PAP Herlíkovice GS - PAP - 29. 1. 2016 16.
6.-7.2.2016 HEAD CUP 2016 Černý Důl GS - PAP - 6. 2. 2016 29.
6.-7.2.2016 HEAD CUP 2016 Černý Důl GS - PAP - 7. 2. 2016 32.
20.-20.2.2016 LEKI CUP Jablonec nad Jizerou GS - PAP - 20. 2. 2016 23.
5.-6.3.2016 HEAD CUP 2016 Medvědín GS - PAP - 5. 3. 2016 36.
5.-6.3.2016 HEAD CUP 2016 Medvědín GS - PAP - 6. 3. 2016 DSQ
12.-13.3.2016 HEAD CUP 2016 Stoh GS - PAP - 12. 3. 2016 30.
12.-13.3.2016 HEAD CUP 2016 Stoh GS - PAP - 13. 3. 2016 34.
17.-20.12.2016 UKZ STOH Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 17. 12. 2016 59.
28.-29.1.2017 STOECKLI CUP 2017 Černý Důl SL - UKZ - 28. 1. 2017 73.
28.-29.1.2017 STOECKLI CUP 2017 Černý Důl SL - UKZ - 29. 1. 2017 34.
12.-13.2.2017 UKZ Ješted Ještěd SL - UKZ - 12. 2. 2017 40.
12.-13.2.2017 UKZ Ješted Ještěd GS - UKZ - 13. 2. 2017 29.
11.-12.3.2017 STOECKLI CUP 2017 Herlíkovice GS - UKZ - 11. 3. 2017 78.
11.-12.3.2017 STOECKLI CUP 2017 Herlíkovice SL - UKZ - 12. 3. 2017 60.
16.-17.12.2017 Stoeckli cup Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 16. 12. 2017 38.
16.-17.12.2017 Stoeckli cup Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 17. 12. 2017 46.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 6. 1. 2018 DNF
10.-11.2.2018 Stoeckli cup Herlíkovice GS - UKZ - 10. 2. 2018 DNS
10.-11.2.2018 Stoeckli cup Herlíkovice SL - UKZ - 11. 2. 2018 DNS
24.-25.2.2018 Stoeckli cup Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 24. 2. 2018 46.
24.-25.2.2018 Stoeckli cup Pec pod Sněžkou SL - UKZ - 25. 2. 2018 28.
10.-11.3.2018 Stoeckli cup Černý Důl GS - UKZ - 10. 3. 2018 58.
10.-11.3.2018 Stoeckli cup Černý Důl SL - UKZ - 11. 3. 2018 33.
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 31. 3. 2018 33.
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh GS - UKZ - 1. 4. 2018 44.
19.-20.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Černý Důl SL - UKZ - 19. 1. 2019 32.
19.-20.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Černý Důl GS - UKZ - 20. 1. 2019 36.
5.-6.1.2019 Fashion store cup 2019 Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 6. 1. 2019 DNF
26.-27.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Herlíkovice GS - UKZ - 26. 1. 2019 14.
26.-27.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Herlíkovice SL - UKZ - 27. 1. 2019 17.
9.-10.2.2019 Kramolínský obřák a slalom Skiareál Lipno GS - UKZ - 9. 2. 2019 DNS
9.-10.2.2019 Kramolínský obřák a slalom Skiareál Lipno SL - UKZ - 10. 2. 2019 DNS
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský Karlov -areál Klobouk SL - UKZ - 23. 2. 2019 DSQ
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský Karlov -areál Klobouk GS - UKZ - 24. 2. 2019 19.
30.-31.3.2019 Fashion store cup 2019 Stoh Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 31. 3. 2019 27.