MČR žactva Rožnov

2.–3. 10. 2026CZRožnov pod Radhoštěm

Předžáci, předžačky
2. 10. 2026 – Jednotlivci
PořadíČísloJménoRok nar.Národnost.Klub
Délka
Body
Celk. body
Ztráta
1
9
2019
CZCZ
Lyžařský klub Osek
8.0
8.5
119.0
123.0
242.0
0.0
2
2
Kmeť Peter
2019
SKSK
ŠLK Selce
8.0
8.0
108.5
113.0
221.5
20.5
3
8
2019
CZCZ
Lyžařský klub Osek
7.0
7.5
108.0
112.0
220.0
22.0
4
6
2019
CZCZ
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
8.5
7.5
111.0
103.0
214.0
28.0
5
4
2020
CZCZ
SPORTOVNÍ KLUB NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
6.0
7.0
98.5
106.5
205.0
37.0
6
3
Olej Andrej
2020
SKSK
ŠLK Selce
6.0
6.5
94.0
101.0
195.0
47.0
7
7
2019
CZCZ
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
5.5
5.5
91.5
90.0
181.5
60.5
8
11
2020
CZCZ
JRA Frenštát p.R.
5.0
6.0
84.5
94.0
178.5
63.5
9
10
2020
CZCZ
Borský klub lyžařů Machov
5.0
5.5
87.5
90.0
177.5
64.5
10
1
Kmeť Paĺko
2021
SKSK
ŠLK Selce
6.0
5.0
91.0
81.5
172.5
69.5
U10W
3. 10. 2026 – Jednotlivci
PořadíČísloJménoRok nar.Národnost.Klub
Délka
Body
Celk. body
Ztráta
1
40
2017
CZCZ
Jizerský klub lyžařů Desná
12.0
13.5
89.8
91.9
181.7
0.0
2
39
2018
CZCZ
Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou
10.5
11.0
79.7
85.9
165.6
16.1
3
37
2017
CZCZ
Lyžařský klub Osek
10.5
10.5
77.7
78.2
155.9
25.8
4
38
2017
CZCZ
Lyžařský klub Osek
10.5
10.0
73.2
75.5
148.7
33.0
5
34
2017
CZCZ
Borský klub lyžařů Machov
9.0
9.0
69.1
70.6
139.7
42.0
6
36
2018
CZCZ
Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou
7.5
8.0
62.5
65.7
128.2
53.5
7
35
2018
CZCZ
Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov
7.5
8.5
58.5
65.9
124.4
57.3
8
32
2017
CZCZ
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
7.0
7.0
55.8
56.8
112.6
69.1
9
31
2019
CZCZ
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
5.0
5.0
42.0
44.0
86.0
95.7
10
33
2017
CZCZ
Ski klub Kozlovice
6.5
7.5
46.1
37.5
83.6
98.1
U10M
3. 10. 2026 – Jednotlivci
PořadíČísloJménoRok nar.Národnost.Klub
Délka
Body
Celk. body
Ztráta
1
29
2017
CZCZ
Jizerský klub lyžařů Desná
14.0
14.5
103.1
110.8
213.9
0.0
2
19
2019
CZCZ
Lyžařský klub Osek
12.5
13.0
93.0
97.2
190.2
23.7
3
26
2018
CZCZ
Ski klub Kozlovice
12.5
12.5
91.5
94.5
186.0
27.9
4
18
2018
CZCZ
Lyžařský klub Osek
12.5
12.5
90.0
91.5
181.5
32.4
5
25
2017
CZCZ
Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov
12.0
11.0
90.3
84.9
175.2
38.7
6
22
2018
CZCZ
Ski klub Kozlovice
11.0
13.5
79.4
93.9
173.3
40.6
7
16
2015
CZCZ
Skoky na lyžích Rožnov p/R
11.0
12.5
80.4
88.0
168.4
45.5
7
4
2017
CZCZ
Ski klub Kozlovice
11.5
12.0
82.1
86.3
168.4
45.5
9
24
2017
CZCZ
Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou
11.0
10.5
81.9
81.2
163.1
50.8
10
23
2018
CZCZ
JRA Frenštát p.R.
10.5
10.5
78.7
81.2
159.9
54.0
11
20
2017
CZCZ
Jizerský klub lyžařů Desná
10.5
10.5
75.2
78.7
153.9
60.0
11
8
2018
CZCZ
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
10.5
10.5
77.2
76.7
153.9
60.0
13
5
Kmeť Peter
2019
SKSK
ŠLK Selce
10.5
11.0
74.2
75.4
149.6
64.3
14
17
2018
CZCZ
Lyžařský klub Osek
10.0
10.0
74.5
75.0
149.5
64.4
15
14
2018
CZCZ
SPORTOVNÍ KLUB NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
9.5
10.0
72.8
75.0
147.8
66.1
16
28
2017
CZCZ
JRA Frenštát p.R.
9.0
10.0
68.6
78.0
146.6
67.3
17
6
2019
CZCZ
Lyžařský klub Osek
9.5
9.5
71.8
71.3
143.1
70.8
18
11
2019
CZCZ
Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov
10.0
10.0
69.5
72.0
141.5
72.4
18
10
2019
CZCZ
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
9.5
10.5
70.3
71.2
141.5
72.4
20
27
2017
CZCZ
JRA Frenštát p.R.
9.0
10.0
67.6
73.5
141.1
72.8
21
7
Sládeček Marek
2017
SKSK
ŠLK Selce
8.5
8.5
63.9
64.9
128.8
85.1
22
12
2019
CZCZ
Ski klub Kozlovice
8.0
8.5
61.2
65.4
126.6
87.3
23
30
2020
CZCZ
Ski klub Kozlovice
8.0
8.5
56.2
60.9
117.1
96.8
24
9
2018
CZCZ
Sportovní klub JEŠTĚD
7.5
8.0
51.5
59.2
110.7
103.2
24
2
2019
CZCZ
Skoky na lyžích Rožnov p/R
9.0
9.0
64.6
46.1
110.7
103.2
26
13
2017
CZCZ
Sportovní klub JEŠTĚD
6.5
9.0
50.1
58.1
108.2
105.7
27
15
2018
CZCZ
Ski klub Kozlovice
7.0
9.5
54.3
50.3
104.6
109.3
28
3
Kmeť Paľko
2021
SKSK
ŠLK Selce
6.5
6.0
50.6
49.9
100.5
113.4
29
1
Olej Andrej
2020
SKSK
ŠLK Selce
6.5
6.0
50.1
47.4
97.5
116.4
U12W
3. 10. 2026 – Jednotlivci
PořadíČísloJménoRok nar.Národnost.Klub
Délka
Body
Celk. body
Ztráta
1
71
2016
CZCZ
Ski klub Kozlovice
32.0
32.5
92.2
98.0
190.2
0.0
2
68
2016
CZCZ
Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou
31.5
31.5
91.4
89.4
180.8
9.4
3
73
2016
CZCZ
Ski klub Kozlovice
29.5
32.0
82.2
93.2
175.4
14.8
4
72
2015
CZCZ
Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou
30.5
30.0
85.3
84.0
169.3
20.9
5
70
2015
CZCZ
Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou
28.5
29.0
82.6
82.9
165.5
24.7
6
67
2016
CZCZ
SPORTOVNÍ KLUB NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
29.5
29.0
83.2
80.4
163.6
26.6
7
65
2016
CZCZ
Jizerský klub lyžařů Desná
27.0
27.5
70.2
72.0
142.2
48.0
8
66
2016
CZCZ
Lyžařský klub Osek
26.5
25.5
68.4
65.3
133.7
56.5
9
69
2015
UAUA
JRA Frenštát p.R.
23.0
25.0
57.3
66.5
123.8
66.4
10
64
2016
CZCZ
Sportovní klub JEŠTĚD
16.0
16.0
7.6
17.6
25.2
165.0
U12M
3. 10. 2026 – Jednotlivci
PořadíČísloJménoRok nar.Národnost.Klub
Délka
Body
Celk. body
Ztráta
1
45
Szturc Arkadiusz
2015
PLPL
LKS "Olimpia" Goleszów
38.0
37.0
115.3
115.2
230.5
0.0
2
47
Waszek Patryk
2015
PLPL
LKS "Olimpia" Goleszów
37.0
36.0
113.2
110.1
223.3
7.2
3
61
2015
CZCZ
Jizerský klub lyžařů Desná
35.5
36.0
108.3
113.1
221.4
9.1
4
58
2015
CZCZ
Borský klub lyžařů Machov
35.0
35.0
107.0
103.5
210.5
20.0
5
59
2015
CZCZ
Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov
34.5
33.5
106.7
99.6
206.3
24.2
6
57
2015
CZCZ
Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov
32.5
34.0
98.0
104.4
202.4
28.1
7
60
2015
CZCZ
Skoky na lyžích Rožnov p/R
32.0
32.5
99.2
99.0
198.2
32.3
8
49
Gabrych Wojciech
2015
PLPL
LKS "Olimpia" Goleszów
34.0
32.0
101.4
94.7
196.1
34.4
9
55
2015
CZCZ
Lyžařský klub Osek
31.5
32.0
90.9
71.2
162.1
68.4
10
56
2016
CZCZ
Ski klub Kozlovice
29.5
28.0
82.2
76.3
158.5
72.0
11
51
2016
CZCZ
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
27.0
27.0
71.7
73.2
144.9
85.6
12
46
Kmeť Mathias
2016
SKSK
ŠLK Selce
25.0
26.5
67.0
73.9
140.9
89.6
13
53
2016
CZCZ
JRA Frenštát p.R.
26.5
26.0
68.9
68.6
137.5
93.0
14
54
2015
CZCZ
Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov
24.5
25.0
62.2
63.0
125.2
105.3
15
48
Moravčík Jakub
2016
SKSK
ŠK Hviezda Liptovská Porúbka
24.5
27.5
40.2
74.5
114.7
115.8
16
50
2016
CZCZ
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
24.0
22.0
59.9
49.7
109.6
120.9
17
52
2015
CZCZ
Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou
20.0
20.0
44.0
45.0
89.0
141.5
U14W
3. 10. 2026 – Jednotlivci
PořadíČísloJménoRok nar.Národnost.Klub
Délka
Body
Celk. body
Ztráta
1
84
2013
CZCZ
Jizerský klub lyžařů Desná
36.0
37.0
113.1
116.2
229.3
0.0
2
85
2013
CZCZ
Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov
35.0
35.5
111.0
111.3
222.3
7.0
3
76
Niemczk Justyna
2014
PLPL
LKS "Olimpia" Goleszów
36.0
35.0
110.1
104.5
214.6
14.7
4
83
2013
CZCZ
Ski klub Kozlovice
34.0
33.5
101.4
103.1
204.5
24.8
5
80
2013
CZCZ
Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou
32.5
31.5
97.0
95.9
192.9
36.4
6
82
2013
CZCZ
JRA Frenštát p.R.
32.0
30.0
97.2
89.5
186.7
42.6
7
81
2014
CZCZ
Jizerský klub lyžařů Desná
29.5
29.0
89.7
87.9
177.6
51.7
8
79
2013
CZCZ
Sportovní klub JEŠTĚD
28.0
27.5
75.8
72.0
147.8
81.5
9
77
2014
CZCZ
Jizerský klub lyžařů Desná
23.5
23.5
63.6
62.6
126.2
103.1
10
78
2014
CZCZ
JRA Frenštát p.R.
19.0
17.0
25.4
33.7
59.1
170.2
U16W
3. 10. 2026 – Jednotlivci
PořadíČísloJménoRok nar.Národnost.Klub
Délka
Body
Celk. body
Ztráta
1
26
2011
CZCZ
TJ DUKLA Liberec
68.0
66.0
106.6
100.2
206.8
0.0
2
23
2011
CZCZ
Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov
63.0
57.0
92.6
75.4
168.0
38.8
3
24
2012
CZCZ
Ski klub Kozlovice
55.0
60.0
76.0
87.5
163.5
43.3
4
25
2012
CZCZ
Jizerský klub lyžařů Desná
57.5
55.0
76.0
75.0
151.0
55.8
U16M
3. 10. 2026 – Jednotlivci
PořadíČísloJménoRok nar.Národnost.Klub
Délka
Body
Celk. body
Ztráta
1
21
2011
CZCZ
SPORTOVNÍ KLUB NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
64.0
66.5
97.8
103.8
201.6
0.0
1
20
2012
CZCZ
JRA Frenštát p.R.
61.5
66.5
94.3
107.3
201.6
0.0
3
18
2012
CZCZ
JRA Frenštát p.R.
53.5
55.5
73.2
79.6
152.8
48.8
4
16
2011
CZCZ
TJ DUKLA Liberec
53.0
56.5
69.6
78.8
148.4
53.2
5
19
2012
CZCZ
Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov
49.0
54.0
58.3
74.3
132.6
69.0
6
12
2012
UAUA
JRA Frenštát p.R.
44.0
46.0
47.3
54.2
101.5
100.1
7
11
2012
CZCZ
Sportovní klub JEŠTĚD
43.5
45.5
43.7
48.1
91.8
109.8
8
15
2012
CZCZ
Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou
42.5
46.0
40.0
48.2
88.2
113.4
9
13
2011
CZCZ
Sportovní klub JEŠTĚD
37.0
40.5
27.4
37.1
64.5
137.1
10
14
2012
CZCZ
Jizerský klub lyžařů Desná
33.0
34.0
17.6
19.8
37.4
164.2
11
17
2012
CZCZ
Ski klub Kozlovice
33.0
34.5
14.6
19.9
34.5
167.1
U20M
3. 10. 2026 – Jednotlivci
PořadíČísloJménoRok nar.Národnost.Klub
Délka
Body
Celk. body
Ztráta
1
33
2011
CZCZ
TJ DUKLA Liberec
69.5
73.5
115.4
122.7
238.1
0.0
2
31
2011
CZCZ
TJ DUKLA Liberec
67.5
66.5
109.5
105.3
214.8
23.3
3
32
2010
CZCZ
JRA Frenštát p.R.
66.0
62.5
104.7
95.0
199.7
38.4
4
30
2007
CZCZ
TJ DUKLA Liberec
60.0
59.5
90.5
86.4
176.9
61.2
5
29
2009
CZCZ
TJ DUKLA Liberec
58.0
55.0
83.1
76.5
159.6
78.5
6
28
2010
CZCZ
JRA Frenštát p.R.
39.0
41.5
33.3
39.3
72.6
165.5
U20W
3. 10. 2026 – Jednotlivci
PořadíČísloJménoRok nar.Národnost.Klub
Délka
Body
Celk. body
Ztráta
1
35
2009
CZCZ
TJ DUKLA Liberec
58.0
63.0
81.6
92.1
173.7
0.0
U14M
3. 10. 2026 – Jednotlivci
PořadíČísloJménoRok nar.Národnost.Klub
Délka
Body
Celk. body
Ztráta
1
4
2013
CZCZ
SPORTOVNÍ KLUB NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
73.0
74.5
120.6
121.4
242.0
0.0
2
7
2013
CZCZ
Ski klub Kozlovice
65.0
63.0
99.0
95.6
194.6
47.4
3
8
2013
CZCZ
Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov
60.5
54.0
88.6
75.8
164.4
77.6
4
6
2013
CZCZ
Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov
51.5
53.0
69.8
66.6
136.4
105.6
5
5
2014
CZCZ
Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov
45.5
45.0
54.1
46.0
100.1
141.9
6
3
2014
CZCZ
Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou
38.0
37.0
36.1
26.4
62.5
179.5
CZECH SKI & SNOWBOARD – since 1903

Adresa

Svaz lyžařů České republiky Cukrovarnická 483/42 160 17 Praha 6

© Svaz lyžařů České republiky 2007 – 2026

Tuto stránku zaevidovaliUX Fans s.r.o.