Home Evidence
SnowKidz z.s.
Zkrácený název: Registrační číslo: 1800009
Popis: "Bring Children to the Snow!"
Registrace MV:
Telefon: +420734208698
IČO: 05809746 DIČ:
Sídlo: Cukrovarnická 483/42, Praha 6, 16200 Kontaktní adresa:
Jméno předsedy: Nicole Pochopová Jméno sekretáře: Miroslav Schimmer
Kraj: Praha Webové stránky: www.snowkidz.cz
Úsek SpS SCM Lyžařská škola Počet členů
Základní lyžování 0
Akrobatické lyžování 0
Alpské disciplíny 2
Běh na lyžích 0
Listiny bodů 0
Lyžování na trávě 0
Severská kombinace 0
Skok na lyžích 0
Snowboarding 234
Celkem 235
Jméno Úseky Podúseky Záv. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Členství
Adámek Filip SB AČL
Adamíková Nikola SB AČL
Ameler Patrik SB AČL
Balon Daniel SB ČL
Bárta Lukáš SB ČL
Barušek Teodor SB AČL
Bažik Martina SB AČL
Bednaříková Nela SB AČL
Beran Patrik SB ČL
Berger Adam SB ČL
Beseda Michael SB ČL
Bicek Tadáš SB ČL
Bicek Matyáš SB ČL
Bílý Miloš SB ČL
Birhane Gabriela SB AČL
Blažková Veronika SB AČL
Blecha Martin SB AČL
Boboslová Adéla SB AČL
Boháč Jakub SB ČL
Boháč Jan SB ČL
Boková Kateřina SB AČL
Bolek Adam SB AČL
Bolfík Filip SB ČL
Brixi Magdaléna SB AČL
Brychta Adam SB ČL
Brzobohatý Marek SB AČL
Břečka Jan SB ČL
Budín Oto SB ČL
Buňka Ondřej SB ČL
Bura Václav SB AČL
Bura Jan SB AČL
Cabadaj Aleš SB ČL
Cabadaj Erik SB ČL
Costa e silva Isabell SB ČL
Čalkovská Elen SB AČL
Čech Samuel SB ČL
Dlouhá Adriana SB ČL
Dobeš Vojtěch SB ČL
Dohnal Štěpán SB ČL
Drešer Jakub SB ČL
Drozdová Lucie SB AČL
Dundálková Ema SB AČL
Dvořáček David SB AČL
Dvořák Radim SB ČL
Eksler Tadáš SB ČL
Feltmann Tereza Ella SB AČL
Fisherová Adéla SB AČL
Fisherová Kristýna SB AČL
Fišer Jiří SB ČL
Foldes Vilém SB ČL
Franc Vojtěch SB AČL
Gregorová Sofie SB AČL
Grodová Viktorie SB AČL
Hadfield Lukáš SB AČL
Hájek Adam SB ČL
Havránek Ota SB ČL
Heger Radim SB ČL
Heřmanský Jirka SB ČL
Hlucháňová Lenka SB ČL
Hodnonová Hana SB AČL
Holoušova Nela SB AČL
Holzer Jakub SB AČL
Hudák Michael SB ČL
Hyksa Vojta SB AČL
Hyksová Zuzka SB AČL
Hynarová Viktorie SB AČL
Hynek Adam SB ČL
Hynek Kryštof SB ČL
Chaloupková Eliška SB AČL
Chaloupková Barbora SB AČL
Charvát Ondřej SB ČL
Jaburek Filip SB ČL
Jaitner Martin SB ČL
Jelínek Evžen SB AČL
Jelínková Eliška SB AČL
Jenerálová Bára SB AČL
Jenerálová Ema SB AČL
Jindrová Kateřina SB AČL
Jochman Jan SB AČL
Jordánová Radka SB AČL
Jurišicová Terezie SB AČL
Jurkovič Antonín SB AČL
Kacíř David SB ČL
Kakalejčík Jakub SB ČL
Kaláb Daniel SB AČL
Kandrnál Jakub SB AČL
Káňová Kateřina SB AČL
Kawuloková Martina SB AČL
Kenely Peter SB ČL
Kieselová Simona SB AČL
Kilkovská Alžběta SB AČL
Klimek Matěj SB ČL
Klímek Lubomír SB ČL
Knížátková Tereza SB AČL
Knížátková Lucie SB AČL
Kociánová Veronika AD ČL
Kolařík Michaela SB AČL
Kolářová Natálie SB AČL
Kolářová Karolína SB AČL
Konečný Vít SB ČL
Kopecká Anna SB AČL
Kopřiva Filip SB ČL
Kořínek Jan SB AČL
Kořínek Jiří SB AČL
Košec Daniel SB ČL
Koukola Tomáš SB ČL
Koutník Ondřej SB ČL
Kovářová Tereza AD,SB ČL
Králík Adam SB ČL
Králová Nikola SB AČL
Krása Marek SB ČL
Krauss Adam SB ČL
Krischke Ben SB ČL
Kučera Václav SB AČL
Kula Jiří SB AČL
Kunc Matěj SB AČL
Kuncová Viktorie SB AČL
Kupecká Eliška SB AČL
Kupecká Zuzana SB AČL
Kupková Lilien SB AČL
Lakkis Sebastien SB ČL
Ledererová Lucie SB ČL
Leuthold Alexander SB ČL
Lichka Radek SB AČL
Lichková Veronika SB AČL
Lomoz Jan SB AČL
Lysková Bára SB AČL
Macík Ondřej SB ČL
Málková Amálie SB AČL
Manka Karel SB ČL
Martincová Andrea SB AČL
Menc Filip SB ČL
Menc Jonáš SB ČL
Menčík Pavel SB ČL
Mervartová Adéla SB AČL
Mollová Isabela SB AČL
Mollová Victorie SB AČL
Mollová Rebeca SB AČL
Moravec Sebastian SB ČL
Mullerová Veronika SB AČL
Muselík Antonín SB ČL
Nádvorník Vojtěch SB ČL
Nečas David SB ČL
Nečasová Bára SB AČL
Němec Tobiaš SB ČL
Němec Jakub SB ČL
Neuwirth Pavel SB ČL
Nový Antonín SB ČL
Nykl Daniel SB ČL
Okáč Filip SB ČL
Olma Marek SB AČL
Ondráčková Julie SB AČL
Ošmera Adam SB AČL
Oujezdská Lea SB AČL
Packowská Nela SB ČL
Papaj Tobias SB ČL
Patroch Jan SB ČL
Pavlasová Barbora SB AČL
Pejková Tereza SB ČL
Pernica Jiří SB ČL
Petr Tomáš SB ČL
Petrová Nina SB AČL
Plášková Eliška SB AČL
Plotěná Eliška SB AČL
Plotěný Matouš SB ČL
Plšek Marek SB ČL
Pochopová Nicole, Mgr. SB AČL
Pudelka Vojtěch SB AČL
Rafajová Anežka SB AČL
Rovňanová Michaela SB ČL
Řezníček Dylan SB ČL
Shwarz Dominik SB ČL
Shwetter Ondřej SB ČL
Schmidtová Markéta SB AČL
Schneider Radek SB ČL
Schneider Radek SB ČL
Schwartzhoffová Marie SB AČL
Smekal Kryštof SB ČL
Smrž Lukáš SB ČL
Soukup Adam SB ČL
Staněk Filip SB ČL
Stanislav Jan SB ČL
Stanislavová Eliška SB AČL
Steklý Richard SB ČL
Stuchlík Lukáš SB AČL
Stuchlíková Veronika SB AČL
Surma David SB ČL
Šachová Sára SB AČL
Ščigel Richard SB ČL
Šiflová Michaela SB ČL
Šimáková Markéta SB ČL
Šindler Radek SB ČL
Šípek Ondřej SB ČL
Škrdla David SB ČL
Šlachtová Kristýna SB ČL
Špačková Zuzana SB ČL
Švancarová Monika SB ČL
Švrlanský Jakub SB ČL
Themlová Zuzana SB AČL
Thirkettle Antony SB ČL
Thirkettle Anne SB ČL
Tomšů Patrik SB ČL
Trentínová Lucie SB ČL
Trepáč Tobiáš SB ČL
Trtílková Markéta SB AČL
Třaskoš Štěpán SB AČL
Třaskošová Eliška SB AČL
Valchař Patrik SB ČL
Valihrach Tobiáš SB ČL
Vartová Anna SB AČL
Vařák Daniel SB ČL
Vasey Gabriela SB ČL
Vašek Vojtěch SB ČL
Velčovský Adam SB ČL
Verner Jan SB ČL
Vernerová Hana SB ČL
Veselá Kateřina SB AČL
Veverka Adam SB AČL
von Bennewitz Tereza SB ČL
von Bennewitz Elisa SB ČL
Vrbová Kateřina SB ČL
Vydra Vojtěch SB ČL
Záhorská Jana SB ČL
Zahradník Vít SB ČL
Zahradník Adam SB ČL
Záchová Barbora SB ČL
Zbořil Matěj SB AČL
Zdráhal Matěj SB ČL
Zezula Ladislav SB AČL
Zlatníček Matěj SB ČL
Zlatníček Jan SB ČL
Zobačová Karolína SB AČL
Zubek Miroslav SB ČL
Žídková Kateřina SB AČL
Žižka Jakub SB ČL