Home Evidence
TJ Dukla Liberec,z.s.
Zkrácený název: DULI Registrační číslo: 3505087
Popis:
Registrace MV:
Telefon: 724167642
IČO: 00482421 DIČ:
Sídlo: Jeronýmova 522, Liberec 7, 460 07 Kontaktní adresa: Jeronýmova 522, Liberec 7, 460 07
Jméno předsedy: Pavel Benc Jméno sekretáře: Václav Korunka
Kraj: Liberecký Webové stránky:
Úsek SpS SCM Lyžařská škola Počet členů
Běh na lyžích 260
Severská kombinace 34
Skok na lyžích 20
Alpské disciplíny 13
Akrobatické lyžování 31
Snowboarding 5
Lyžování na trávě 1
Základní lyžování 0
Celkem 342
Jméno Úseky Podúseky Záv. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Členství
Antoš Jakub BD AČL
Asenová Etela AL SK AČL
Bank Ondřej AD AČL
Baran Matyáš BD AČL
Bart Denis BD AČL
Bártl Martin BD AČL
Bartoň Jan BD A AČL
Bauer Jan BD AČL
Bauerová Alena BD AČL
Benc Pavel BD AČL
Benc Pavel BD AČL
Bencová Zuzana BD ČL
Berdychová Barbora BD AČL
Bešťák Jonáš BD A AČL
Bícová Karolína BD ČL
Bilka Michal, Bc. BD AČL
Blažej Filip AL SK AČL
Blažejová Terezie BD AČL
Blažek Vladimír BD AČL
Bönisch Dieter SK AČL
Brosche Adriana BD ČL
Brož Adam BD AČL
Brož Matyáš BD AČL
Brožová Martina BD III AČL
Brunclíková Monika BD AČL
Budinová Barbora BD AČL
Bulířová Kristýna BD AČL
Calda Vladimír BD ČL
Caletka Kryštof BD AČL
Cikl Martin SL ČL
Curran Anežka BD AČL
Cyprian Ondřej BD AČL
Čalounová Barbora BD AČL
Čalounová Markéta BD AČL
Čermáková Sára BD AČL
Černá Sára BD AČL
Černá Kateřina BD AČL
Černá Helena BD AČL
Čumpelík Pavel, Mgr. BD AČL
Daněk Lukáš SK AČL
Deimling Harry AD,BD AČL
Doležal Michal SL II ČL
Dražan Matyáš AL SK AČL
Dušková Kateřina BD AČL
Dvorská Karolína BD AČL
Dvořák Miroslav SK,BD AČL
Endrych Matěj BD AČL
Fadrhons Matěj SK AČL
Falka Karel SK AČL
Faloutová Lucie BD AČL
Faloutová Veronika BD AČL
Faloutová Julie BD AČL
Fischerová Sarah BD,AD AČL
Flemr Nicolas BD AČL
Foglová Kristýna AL SK AČL
Foltman Libor SK AČL
Franc Jan BD I AČL
Gebouský Marek BD AČL
Gebouský Ondřej BD AČL
Georgiev Michael SK,SL AČL
Goudriaan Sofie BD AČL
Gräf Jakub BD AČL
Grohová Karolína BD A AČL
Guida Alessandro BD AČL
Habán Eduard BD AČL
Habán Oliver BD AČL
Hájek Filip AL SK AČL
Hájek Antonín SL III AČL
Hašek Ondra BD AČL
Hauser Kryštof SL AČL
Hauzner Martin BD AČL
Havlas Jakub BD AČL
Havlasová Alžběta BD AČL
Havle Martin BD AČL
Havlíček Adam BD AČL
Havlíčková Barbora BD Junior AČL
Havránek Adam BD AČL
Havránková Anna BD AČL
Hellmich Jonáš BD AČL
Herot Radek AL BO ČL
Heršálek Dennis AL SK AČL
Hes Kryštof Robert AD,BD AČL
Hikl Jiří BD ČL
Hlava Lukáš SL A III AČL
Hlava Stanislav BD AČL
Hlaváček Arnošt BD AČL
Hlaváček Arnošt, Ing. BD AČL
Hlaváčková Klára BD AČL
Hlaváčková Eva BD AČL
Holeš Vojta AL SK AČL
Holeš Robert AL SK AČL
Honzlová Zora, Mgr. BD DT AČL
Housa Filip BD AČL
Housa Daniel BD AČL
Housa Michal BD AČL
Houška Tobiáš BD AČL
Houšková Lola BD AČL
Hrivňák Vlado BD ČL
Hrouda Hugo BD AČL
Hrouda Adam BD AČL
Hroudová Anežka BD AČL
Hruban Jan BD AČL
Hruban Tomáš BD AČL
Hynčica Pavel, Ing. BD AČL
Hynčicová Kateřina BD AČL
Hynčicová Petra BD AČL
Hyxa Jan BD AČL
Chlum Petr BD AČL
Chlum Pavel BD ČL
Chlumová Lucie BD ČL
Chmelař Jan SK AČL
Chovancová Šárka AL SK AČL
Churavý Pavel SK AČL
Churavý František BD AČL
JAKL František BD ČL
Jakl Jan BD ČL
Jaksch Kryštof BD AČL
Jakš Martin BD A AČL
Janalík Daniel AD,BD AČL
Janatová Kateřina BD A III AČL
Janda Jakub SL A AČL
Jašková Adéla AL SK AČL
Jedlička Alex Wayne BD AČL
Jelínek Ondřej BD AČL
Ježek Vincent BD AČL
Ježková Matilda BD AČL
Ježková Nela BD AČL
Jiroutek David SL I AČL
Jiroutková Michaela BD AČL
Jungwirth František BD AČL
Jungwirth Štěpán BD AČL
Kabrielová Marie BD AČL
Kaczor Jan AL SK AČL
Kaczorová Simona AL SK AČL
Kaczorová Pastrňáková Markéta Sára AL SK AČL
Kafka Jakub BD AČL
Kafka Martin, Ing. BD AČL
Kaliba Štěpán BD AČL
Kalinová Tereza BD AČL
Karban Lukáš BD AČL
Kareisová Lucie BD ČL
Kavalír Tomaš BD AČL
Kavalírová Tereza BD AČL
Kazda Filip BD AČL
Kazdová Laura BD AČL
Kejla Jan BD AČL
Kerelová Kristýna BD AČL
Kerelová-Střelečková Romana, Ing. BD AČL
Kettner Adam BD AČL
Kimmelová Anna BD AČL
Knop Petr BD A AČL
Kodešová Ivana SK AČL
Koffer Tomáš BD AČL
Kofferová Zuzana, MUDr. BD ČL
Kofferová Karolína BD ČL
Kohlberger Lukáš SK AČL
Kohout Michael BD ČL
Kohoutová Edita BD ČL
Kopal Miroslav SK AČL
Kordač Jacob Tony BD ČL
Korunka Václav BD AČL
Kosáková Tereza BD ČL
Kosáková Markéta BD AČL
Kostková Alena BD AČL
Kostková Veronika BD AČL
Kovářová Viktorie AL SK AČL
Kozel Jakub, Bc. SL ČL
Kožíšek Dušan BD AČL
Krabs Ondřej BD ČL
Krahulcová Markéta AL SK AČL
Krahulcová Michaela AL SK ČL
Krčková Eliška BD AČL
Krikorka Petr BD AČL
Krikorková Vladimíra BD AČL
Kryštof Čech AL SK AČL
Krýzl Kryštof AD A AČL
Kubica Josef BD AČL
Kubica Tomáš BD ČL
Kubicová Ivana BD AČL
Kubiš Petr, Bc. BD III AČL
Kubiš Jan BD AČL
Kumpošt Miroslav SK AČL
KUTAL Petr SK ČL
Kutheil Josef SK RS AČL
Kvasnička Tomáš BD ČL
Kvasnička Zbyněk, Ing. BD ČL
Labajová Marie BD AČL
Lampa Petr SK AČL
Landa Pavel, PaedDr. BD AČL
Lank Martin BD ČL
Ledecká Ester SB,AD A,A AČL
Lejsek František SL AČL
Lopota Martin BD AČL
Luxemburg Jan BD NČL
Macáková Anna AL SK AČL
Magál Jiří BD AČL
Macháček Vítězslav BD AČL
Mandlová Tereza BD AČL
Mandlová Marie AD,BD AČL
Martincová Adéla AL SK AČL
Masnica Filip BD AČL
Masnicová Anna BD AČL
Mašek Jakub BD ČL
Mašek Jan BD AČL
Mašková Anna BD AČL
Matura Jan SL ČL
Matzner Martin BD ČL
Mečíř Vojtěch BD AČL
Mizera Ladislav BD AČL
Mládek Matyáš BD AČL
Mládková Anna BD AČL
Mlýnková Magdaléna AL SK AČL
Nebusová Alžběta BD AČL
Nebusová Norika BD AČL
Nedvědová Natálie BD AČL
Neuman Tomáš SK AČL
Neumannová Kateřina BD AČL
Novák Martin BD AČL
Novotná Jana, Ing. BD AČL
Novotný Václav BD AČL
Novotný Jří, Mgr. BD AČL
Novotný Dalibor BD AČL
Nyč David BD ČL
Ouvín Jan AD Junior AČL
Palas Jiří BD ČL
Pančochová Šárka SB A AČL
Pánková Veronika SL AČL
Pávek Matyáš BD,SB AČL
Pávek Lukáš BD,SB AČL
Pavlík Ondřej AD,BD AČL
Pažout Ondřej SK,BD AČL
Pešina Jan BD AČL
Plachá Eliška BD AČL
Plachý Tomáš BD AČL
Poek Václav BD AČL
Poeková Eliška BD AČL
Pokorná Ema BD AČL
Pokorný Ondřej BD AČL
Pokorný Tomáš BD AČL
Pokorný Tomáš BD AČL
Preislerová Karolína BD ČL
Profous Matěj BD AČL
Prokešová Tereza BD AČL
Přikrylová Maya BD AČL
Ptáček Jakub BD AČL
Pučelík Štěpán AD,BD AČL
Pyrchala Vojtěch BD AČL
Pyrchalová Barbora BD AČL
Pytloun Václav BD AČL
Pytlounová Nikola BD AČL
Radníková Lucie BD AČL
Radníková Pavlína BD AČL
Rajdlová Kamila SL AČL
Rákosníková Saša BD AČL
Rejnart Damian BD AČL
Retzer Mathew AL BO A AČL
Rieger Petr, Mgr. BD AČL
Rousová Andrea, Bc. BD AČL
Ruckensteinerová Lenka BD AČL
Ruckensteinerová Anna BD AČL
Růžičková Eliška BD AČL
Rýdl Radek SL AČL
Rypl Miroslav BD A AČL
Řípa Jan BD AČL
Salaba Ondřej SK AČL
Samková Eva SB A AČL
Savický Martin BD AČL
Sedláček Vladimír BD,SK AČL
Sedlák Borek SL ČL
Sekničková Valerie BD ČL
Schejbal Jan BD AČL
Schleider Milan SK ČL
Slavík Tomáš SK AČL
Slavík František SK,BD AČL
Sluka Mikuláš SL AČL
Smolík Milan BD AČL
Smutná Kateřina BD AČL
Sokol Petr BD AČL
Stará Anna BD AČL
Steffanová Terezie TL,AL SK Junior AČL
Stolín Tadeáš BD ČL
Střelečková Martina BD AČL
Sturm Vladimír, Mgr. SK AČL
Svolinská Josefína BD,AL SK AČL
Syřiště Ondřej BD AČL
Šablatura Petr SK AČL
Šablatura Marek SK AČL
Šeller Luděk BD A AČL
Šibrava Roman BD III AČL
Šibravová Eliška BD AČL
Šikola Jakub SK,SL AČL
Šírová Marie BD AČL
Šírová Anna BD AČL
Šístková Hana SK AČL
Škoda Jakub BD AČL
Škréta Vojtěch BD AČL
Šmíd Vladimír SK AČL
Šoltys Dušan BD AČL
Štencl Vojtěch BD AČL
Štencl Ondřej BD AČL
Štursa Vojtěch SL A AČL
Šurík Jakub BD AČL
Švarcová Barbora BD ČL
Švarcová Kristýna BD AČL
Tandler Jáchym BD AČL
Tandlerová Johana BD AČL
Tecl Matyáš BD AČL
Teclová Julie BD AČL
Trojanová Viktorie AL SK AČL
Tužil Petr BD AČL
Valentová Ivana SK AČL
Valoušek Zbyněk BD AČL
Valoušek Jakub BD AČL
Valoušek Vincent Matěj BD AČL
Valoušek Tomáš BD AČL
Valoušek Mikoláš BD AČL
Valoušková Dagmar, Ing. BD ČL
Vančura Tomáš SL A AČL
Váňová Jana BD AČL
Váňová Simona BD AČL
Vedralová Markéta BD AČL
Velecký Alexandr BD AČL
Velecký Kryštof BD AČL
Veselý Michal BD AČL
Vodseďálek Aleš SK ČL
Vohlídal Šimon BD AČL
Vokatá Agáta AL SK AČL
Vokatý Lukáš AL SK II AČL
Vopravilová Barbora BD AČL
Vorlová Tereza BD ČL
Vrběcký Vojtěch AL SK AČL
Vrběcký Jan AL SK AČL
Vyhnisová Viktorie AD,BD AČL
Vytrval Jan SK AČL
Zabystřan Jan AD,AL SC A AČL
Zacharda Bohumil BD AČL
Zeman Martin SK,BD AČL
Zeman Jiří BD AČL
Zemek David SK,BD Junior AČL
Zezuláková Adéla AL SK AČL
ŽABKA Martin BD ČL
Žídek Radek SL II AČL

Partner

Audi

Generální partner žákovské reprezentace

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska