Home Evidence
TJ Dukla Liberec,z.s.
Zkrácený název: DULI Registrační číslo: 3505087
Popis:
Registrace MV:
Telefon: 724167642
IČO: 00482421 DIČ:
Sídlo: Jeronýmova 522, Liberec 7, 460 07 Kontaktní adresa: Jeronýmova 522, Liberec 7, 460 07
Jméno předsedy: Pavel Benc Jméno sekretáře: Václav Korunka
Kraj: Liberecký Webové stránky:
Úsek SpS SCM Lyžařská škola Počet členů
Běh na lyžích 263
Severská kombinace 34
Skok na lyžích 22
Alpské disciplíny 13
Akrobatické lyžování 38
Snowboarding 5
Lyžování na trávě 1
Základní lyžování 0
Celkem 354
Jméno Úseky Podúseky Záv. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Členství
Antoš Jakub BD ČL
Asenová Etela AL SK ČL
Bank Ondřej AD ČL
Baran Matyáš BD ČL
Bart Denis BD ČL
Bártl Martin BD ČL
Bartoň Jan BD A ČL
Bauer Jan BD ČL
Bauerová Alena BD ČL
Benc Pavel BD ČL
Benc Pavel BD ČL
Bencová Zuzana BD ČL
Beranová Adéla AL SK ČL
Beranová Tereza BD ČL
Berdychová Barbora BD ČL
Bešťák Jonáš BD A ČL
Bícová Karolína BD ČL
Bilka Michal, Bc. BD ČL
Blažej Filip AL SK ČL
Blažejová Terezie BD ČL
Blažek Vladimír BD ČL
Bönisch Dieter SK ČL
Brosche Adriana BD ČL
Brož Matyáš BD ČL
Brož Adam BD ČL
Brožová Martina BD III ČL
Brunclíková Monika BD ČL
Budinová Barbora BD ČL
Bulířová Kristýna BD ČL
Calda Vladimír BD ČL
Caletka Kryštof BD ČL
Cikl Martin SL ČL
Curran Anežka BD ČL
Cyprian Ondřej BD ČL
Čalounová Markéta BD ČL
Čalounová Barbora BD ČL
Čermáková Sára BD ČL
Černá Helena BD ČL
Černá Sára BD ČL
Černá Kateřina BD ČL
Čumpelík Pavel, Mgr. BD ČL
Daněk Lukáš SK ČL
Deimling Harry AD,BD ČL
Doležal Michal SL II ČL
Dražan Matyáš AL SK ČL
Dušková Kateřina BD ČL
Dvorská Karolína BD ČL
Dvořák Miroslav SK,BD ČL
Endrych Matěj BD ČL
Fadrhons Matěj SK ČL
Falka Karel SK ČL
Faloutová Veronika BD ČL
Faloutová Julie BD ČL
Faloutová Lucie BD ČL
Fischerová Sarah BD,AD ČL
Flemr Nicolas BD ČL
Foglová Kristýna AL SK ČL
Foltman Libor SK ČL
Franc Jan BD I ČL
Gebouský Ondřej BD ČL
Gebouský Marek BD ČL
Georgiev Michael SK,SL ČL
Goudriaan Sofie BD ČL
Gräf Jakub BD ČL
Grohová Karolína BD A ČL
Guida Alessandro BD ČL
Habán Eduard BD ČL
Habán Oliver BD ČL
Hájek Filip AL SK ČL
Hájek Antonín SL III ČL
Hašek Ondra BD ČL
Hauser Kryštof SL ČL
Hauzner Martin BD ČL
Havlas Jakub BD ČL
Havlasová Alžběta BD ČL
Havle Martin BD ČL
Havlíček Adam BD ČL
Havlíčková Barbora BD Junior ČL
Havránek Adam BD ČL
Havránková Anna BD ČL
Hellmich Jonáš BD ČL
Herot Radek AL BO ČL
Heršálek Dennis AL SK ČL
Hes Kryštof Robert AD,BD ČL
Hikl Jiří BD ČL
Hlava Stanislav BD ČL
Hlava Lukáš SL A III ČL
Hlaváček Arnošt, Ing. BD ČL
Hlaváček Arnošt BD ČL
Hlaváčková Klára BD ČL
Hlaváčková Eva BD ČL
Holeš Vojta AL SK ČL
Holeš Robert AL SK ČL
Honzlová Zora, Mgr. BD DT ČL
Housa Michal BD ČL
Housa Filip BD ČL
Housa Daniel BD ČL
Houška Tobiáš BD ČL
Houšková Lola BD ČL
Hrivňák Vlado BD ČL
Hrouda Adam BD ČL
Hrouda Hugo BD ČL
Hrouda Vilém BD ČL
Hroudová Anežka BD ČL
Hruban Jan BD ČL
Hruban Tomáš BD ČL
Hynčica Pavel, Ing. BD ČL
Hynčicová Petra BD ČL
Hynčicová Kateřina BD ČL
Hyxa Jan BD ČL
Chlum Petr BD ČL
Chlum Pavel BD ČL
Chlumová Lucie BD ČL
Chmelař Jan SK ČL
Chovancová Šárka AL SK ČL
Churavý František BD ČL
Churavý Pavel SK ČL
JAKL František BD ČL
Jakl Jan BD ČL
Jakoubě Tomáš AL SK ČL
Jaksch Kryštof BD ČL
Jakš Martin BD A ČL
Janalík Daniel AD,BD ČL
Janatová Kateřina BD A III ČL
Janda Jakub SL ČL
Jašková Adéla AL SK ČL
Jedlička Alex Wayne BD ČL
Jelínek Ondřej BD ČL
Ježek Vincent BD ČL
Ježková Nela BD ČL
Ježková Matilda BD ČL
Jiroutek David SL I ČL
Jiroutková Michaela BD ČL
Jungwirth František BD ČL
Jungwirth Štěpán BD ČL
Kabrielová Marie BD ČL
Kaczor Jan AL SK ČL
Kaczorová Simona AL SK ČL
Kaczorová Pastrňáková Markéta Sára AL SK ČL
Kafka Jakub BD ČL
Kafka Martin, Ing. BD ČL
Kaliba Štěpán BD ČL
Kalinová Tereza BD ČL
Karban Lukáš BD ČL
Kareisová Lucie BD ČL
Kavalír Tomaš BD ČL
Kavalírová Tereza BD ČL
Kazda Filip BD ČL
Kazdová Laura BD ČL
Kejla Jan BD ČL
Kerelová Kristýna BD ČL
Kerelová-Střelečková Romana, Ing. BD ČL
Kettner Adam BD ČL
Kimmelová Anna BD ČL
Knop Petr BD A ČL
Kodešová Ivana SK ČL
Koffer Tomáš BD ČL
Kofferová Karolína BD ČL
Kofferová Zuzana, MUDr. BD ČL
Kohlberger Lukáš SK ČL
Kohout Michael BD ČL
Kohoutová Edita BD ČL
Kopal Miroslav SK ČL
Korálová Tereza AL SK ČL
Kordač Jacob Tony BD ČL
Korunka Václav BD ČL
Kosáková Markéta BD ČL
Kosáková Tereza BD ČL
Kostková Veronika BD ČL
Kostková Alena BD ČL
Kovářová Viktorie AL SK ČL
Kozel Jakub, Bc. SL ČL
Kožíšek Dušan BD ČL
Krabs Ondřej BD ČL
Krahulcová Markéta AL SK ČL
Krahulcová Michaela AL SK ČL
Krčková Eliška BD III ČL
Krikorka Petr BD ČL
Krikorková Vladimíra BD ČL
Kryštof Čech AL SK ČL
Krýzl Kryštof AD A ČL
Kubica Tomáš BD ČL
Kubica Josef BD ČL
Kubicová Ivana BD ČL
Kubiš Jan BD ČL
Kubiš Petr, Bc. BD III ČL
Kumpošt Miroslav SK ČL
KUTAL Petr SK ČL
Kutheil Josef SK RS ČL
Kvasnička Zbyněk, Ing. BD ČL
Kvasnička Tomáš BD ČL
Labajová Marie BD ČL
Lampa Petr SK ČL
Landa Pavel, PaedDr. BD ČL
Lank Martin BD ČL
Ledecká Ester SB,AD A,A ČL
Lejsek František SL Junior ČL
Lopota Martin BD ČL
Luxemburg Jan BD NČL
Macáková Anna AL SK ČL
Magál Jiří BD ČL
Macháček Vítězslav BD ČL
Mandlová Marie AD,BD ČL
Mandlová Tereza BD ČL
Martincová Adéla AL SK ČL
Masnica Filip BD ČL
Masnicová Anna BD ČL
Mašek Jan BD ČL
Mašek Jakub BD ČL
Mašková Anna BD ČL
Matura Jan SL ČL
Matzner Martin BD ČL
Mečíř Vojtěch BD ČL
Mizera Ladislav BD ČL
Mládek Matyáš BD ČL
Mládková Anna BD ČL
Mlýnková Magdaléna AL SK ČL
Mrákotová Jana SL,SK III ČL
Nebusová Alžběta BD ČL
Nebusová Norika BD ČL
Nedvědová Natálie BD ČL
Neuman Tomáš SK ČL
Neumannová Kateřina BD ČL
Novák Michal BD A ČL
Novák Martin BD ČL
Novotná Jana, Ing. BD ČL
Novotný Jří, Mgr. BD ČL
Novotný Dalibor BD ČL
Novotný Václav BD ČL
Nyč David BD ČL
Ouvín Jan AD Junior ČL
Palas Jiří BD ČL
Pančochová Šárka SB A ČL
Pánková Veronika SL ČL
Pávek Lukáš BD,SB ČL
Pávek Matyáš BD,SB ČL
Pavlík Ondřej AD,BD ČL
Pažout Ondřej SK,BD ČL
Pešina Jan BD ČL
Piskáček Petr AL SK ČL
Plachá Eliška BD ČL
Plachý Tomáš BD ČL
Poek Václav BD ČL
Poeková Eliška BD ČL
Pokorná Ema BD ČL
Pokorný Tomáš BD ČL
Pokorný Ondřej BD ČL
Pokorný Tomáš BD III ČL
Preislerová Karolína BD ČL
Profous Matěj BD ČL
Prokešová Tereza BD ČL
Přikrylová Maya BD ČL
Ptáček Jakub BD ČL
Ptáčková Štěpánka SL A ČL
Pučelík Štěpán AD,BD ČL
Pyrchala Vojtěch BD ČL
Pyrchalová Barbora BD ČL
Pytloun Václav BD ČL
Pytlounová Nikola BD ČL
Radníková Lucie BD ČL
Radníková Pavlína BD ČL
Rajdlová Kamila SL ČL
Rákosníková Saša BD ČL
Rejnart Damian BD ČL
Retzer Mathew AL BO A ČL
Rieger Petr, Mgr. BD ČL
Rousová Andrea, Bc. BD ČL
Ruckensteinerová Lenka BD ČL
Ruckensteinerová Anna BD ČL
Růžičková Eliška BD ČL
Rýdl Radek SL Junior ČL
Rypl Miroslav BD A ČL
Řípa Jan BD ČL
Salaba Ondřej SK ČL
Samková Eva SB A ČL
Savický Martin BD ČL
Sedláček Vladimír BD,SK ČL
Sedlák Borek SL ČL
Sekničková Valerie BD ČL
Schejbal Jan BD ČL
Schleider Milan SK ČL
Skála Jan AL SK ČL
Slavík Jakub SK,BD ČL
Slavík Tomáš SK ČL
Sluka Mikuláš SL Junior ČL
Smolík Milan BD ČL
Smutná Kateřina BD ČL
Sokol Petr BD ČL
Solovinská Kristýna AL SK ČL
Stará Anna BD ČL
Steffanová Terezie TL,AL SK Junior ČL
Stolín Tadeáš BD ČL
Střelečková Martina BD ČL
Sturm Vladimír, Mgr. SK ČL
Svolinská Josefína BD,AL SK ČL
Syřiště Ondřej BD ČL
Šablatura Petr SK ČL
Šablatura Marek SK ČL
Šeller Luděk BD A ČL
Šibrava Roman BD III ČL
Šibravová Eliška BD ČL
Šikola Jakub SL ČL
Šírová Anna BD ČL
Šírová Marie BD ČL
Šístková Hana SK ČL
Škoda Jakub BD ČL
Škréta Vojtěch BD ČL
Šmíd Vladimír SK ČL
Šoltys Dušan BD ČL
Štencl Vojtěch BD ČL
Štencl Ondřej BD ČL
Štursa Vojtěch SL A ČL
Šurík Jakub BD ČL
Švarcová Barbora BD ČL
Švarcová Kristýna BD ČL
Tandler Jáchym BD ČL
Tandlerová Johana BD ČL
Tecl Matyáš BD ČL
Teclová Julie BD ČL
Trojanová Viktorie AL SK ČL
Tužil Petr BD ČL
Valentová Ivana SK ČL
Valoušek Zbyněk BD ČL
Valoušek Tomáš BD ČL
Valoušek Mikoláš BD ČL
Valoušek Jakub BD ČL
Valoušek Vincent Matěj BD ČL
Valoušková Dagmar, Ing. BD ČL
Vančura Tomáš SL A ČL
Váňová Jana BD ČL
Váňová Simona BD ČL
Vedralová Markéta BD ČL
Velecký Alexandr BD ČL
Velecký Kryštof BD ČL
Veselý Michal BD ČL
Viktorová Agáta AL SK ČL
Vodseďálek Aleš SK ČL
Vohlídal Šimon BD ČL
Vokatá Agáta AL SK ČL
Vokatý Lukáš AL SK II ČL
Vopravilová Barbora BD ČL
Vorlová Tereza BD ČL
Vrběcký Jan AL SK ČL
Vrběcký Vojtěch AL SK ČL
Vyhnisová Viktorie AD,BD ČL
Vytrval Jan SK ČL
Zabystřan Jan AD,AL SC A ČL
Zacharda Bohumil BD ČL
Zeman Martin SK,BD ČL
Zeman Jiří BD ČL
Zemek David SK,BD Junior ČL
Zezuláková Adéla AL SK ČL
ŽABKA Martin BD ČL
Žídek Radek SL II ČL

Partner

Audi

Generální partner žákovské reprezentace

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska