Home Evidence

Kašpar Dominik,

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 2003
Kraj bydliště: Královéhradecký
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: Olfin Car Ski team, z.s.
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 320520
Běh na lyžích 3150863
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Běh na lyžích -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Běh na lyžích Dorostenci starší
Datum Akce Místo Závod Pořadí
19.12.2015 Velká cena Jilemnice Horní Mísečky Žáci starší 22.
6.-7.2.2016 ČP žactva Vrchlabí Vrchlabí Žáci starší 2003 4 km V 9.
6.-7.2.2016 ČP žactva Vrchlabí Vrchlabí Žáci starší 2003 4 km K 10.
19.-21.2.2016 M-ČR žactva - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Žáci starší 2003 950 m - kvalifikace sprintu V 17.
19.-21.2.2016 M-ČR žactva - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Žáci starší 2003 - finále sprintu V 21.
19.-21.2.2016 M-ČR žactva - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Žáci starší 2003 3 km K 12.
5.-6.3.2016 ČP žactva a HNT - Jilemnice Jilemnice Žáci starší 2003 4 km K 13.
5.-6.3.2016 ČP žactva a HNT - Jilemnice Jilemnice Žáci starší 2003 obratnostní 10.
10.9.2016 Posvícenský koláč 2016 Studenec Žáci starší 03 10.
17.12.2016 Velká cena Jilemnice Horní Mísečky žáci starší 2.
21.-22.1.2017 ČP žactva - Vysoké n.J. Vysoké n.J. Žáci starší 2003 - CC cross V 18.
21.-22.1.2017 ČP žactva - Vysoké n.J. Vysoké n.J. Žáci starší 2003 4 km K 27.
17.-19.2.2017 M-ČR st. žactva - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Žáci starší 2003 - kvalifikace sprintu V 26.
17.-19.2.2017 M-ČR st. žactva - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Žáci starší 2003 - finále sprintu V 20.
17.-19.2.2017 M-ČR st. žactva - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Žáci starší 2003 4 km K 29.
4.-5.3.2017 ČP st.žactva a HNT finále - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Žáci starší 2003 3,5 km K 28.
4.-5.3.2017 ČP st.žactva a HNT finále - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Žáci starší 2003 1,1 km V obratnost 26.
16.9.2017 Posvícenský koláč Studenec Dorostenci mladší 9.
16.12.2017 Velká cena Jilemnice Horní Mísečky dorostenci mladší 19.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenci mladší - kvalifikace sprintu 42.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenci mladší - finále sprintu 42.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenci mladší U15 5,7 km K 16.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenci mladší U15 7,5 km V 23.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenci mladší 2003 5 km V 16.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenci mladší - kvalifikace sprintu 47.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenci mladší - finále sprintu 52.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenci mladší 2003 5 km K 24.
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov Zadov Dorostenci mladší U15 2 km V prolog 19.
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov Zadov Dorostenci mladší U15 5 km V 15.
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov Zadov Dorostenci mladší U15 7 km K SZ 19.
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenci mladší U15 10 km K 14.
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenci mladší - N sprint kvalifikace 38.
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenci mladší - finále sprintu 38.
10.-11.3.2018 ČP dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenci mladší U15 5 km K 14.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenci mladší - N sprint K kvalifikace 59.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenci mladší - N sprint K finále 61.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenci mladší U15 10 km V 12.
15.9.2018 Posvícenský koláč Studenec dorostenci mladší DNS
7.-8.1.2012 Amer Fun cup 2012 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 8. 1. 2012 DNS
21.-22.1.2012 Amer Fun cup 2012 Jánské Lázně GS - PAP - 21. 1. 2012 2.
21.-22.1.2012 Amer Fun cup 2012 Jánské Lázně GS - PAP - 22. 1. 2012 4.
4.-5.2.2012 Amer Fun cup 2012 Herlíkovice GS - PAP - 4. 2. 2012 4.
4.-5.2.2012 Amer Fun cup 2012 Herlíkovice GS - PAP - 5. 2. 2012 4.
18.-19.2.2012 Amer Fun cup 2012 Deštné v Orlických horách GS - PAP - 18. 2. 2012 3.
18.-19.2.2012 Amer Fun cup 2012 Deštné v Orlických horách GS - PAP - 19. 2. 2012 4.
3.-4.3.2012 Amer Fun cup 2012 Špindlerův Mlýn - Medvědín GS - PAP - 3. 3. 2012 DNF
3.-4.3.2012 Amer Fun cup 2012 Špindlerův Mlýn - Medvědín GS - PAP - 4. 3. 2012 3.
17.-18.3.2012 Amer Fun cup 2012 - Finále Špindl - Stoh GS - PAP - 17. 3. 2012 6.
5.-6.1.2013 Amer Fun cup 2013 Černý Důl GS - PAP - 5. 1. 2013 14.
5.-6.1.2013 Amer Fun cup 2013 Černý Důl GS - PAP - 6. 1. 2013 10.
26.-27.1.2013 Amer Fun cup 2013 Herlíkovice GS - PAP - 26. 1. 2013 11.
26.-27.1.2013 Amer Fun cup 2013 Herlíkovice GS - PAP - 27. 1. 2013 14.
9.-10.2.2013 Územní závod Prahy a Střed. kraje Pec pod Sněžkou GS - PAP - 9. 2. 2013 5.
16.-17.2.2013 Amer Fun cup 2013 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 16. 2. 2013 4.
16.-17.2.2013 Amer Fun cup 2013 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 17. 2. 2013 5.
2.-3.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn-Medvědín GS - PAP - 2. 3. 2013 4.
2.-3.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn-Medvědín GS - PAP - 3. 3. 2013 3.
10.-11.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn - Stoh GS - PAP - 10. 3. 2013 3.
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 25. 1. 2014 18.
1.-2.2.2014 Amer fun cup 2014 Herlíkovice GS - PAP - 1. 2. 2014 14.
15.-16.2.2014 Amer fun cup 2014 Černý Důl GS - PAP - 15. 2. 2014 DNS
8.-9.3.2014 Amer fun cup 2014 Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2014 10.
8.-9.3.2014 Amer fun cup 2014 Medvědín GS - PAP - 9. 3. 2014 12.
22.-23.3.2014 Amer fun cup 2014 Stoh Finále GS - PAP - 22. 3. 2014 14.
24.-25.1.2015 Amer fun cup Herlíkovice GS - PAP - 25. 1. 2015 17.
14.-15.2.2015 Amer fun cup Černý důl KZ - PAP - 14. 2. 2015 DNS
14.-15.2.2015 Amer fun cup Černý důl KZ - PAP - 15. 2. 2015 DNS
21.-22.2.2015 Amer fun cup Pec pod Sněžkou GS - PAP - 22. 2. 2015 11.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 7. 3. 2015 13.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2015 9.
28.-29.3.2015 Amer fun cup Stoh GS - PAP - 28. 3. 2015 11.
28.-29.3.2015 Amer fun cup Stoh KZ - PAP - 29. 3. 2015 DNF
19.-20.1.2019 ČP dosp./dor. - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenci mladší U16 5 km V 7.
19.-20.1.2019 ČP dosp./dor. - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenci mladší U16 1 km N sprint kvalifikace 16.
19.-20.1.2019 ČP dosp./dor. - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenci mladší U16 - N sprint finále 12.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenci mladší U16 - sprint V kvalifikace 16.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenci mladší U16 - finále sprintu V 21.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenci mladší U16 5 km K 23.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenci mladší U16 7,5 km V 8.
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov Zadov Dorostenci mladší U16 - N sprint K kvalifikace 15.
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov Zadov Dorostenci mladší U16 - finále N sprintu K 17.
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov Zadov Dorostenci mladší U16 7 km V 14.
8.-10.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Boží Dar Boží Dar Dorostenci mladší U16 5 km K 20.
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenci mladší U16 - N sprint V kvalifikace 18.
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenci mladší U16 - N sprint V finále 21.
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenci mladší U16 10 km K 22.
14.9.2019 ROYAL BAY Posvícenský koláč Studenec Dorostenci starší DNS