Home Evidence

Svobodová Kateřina,

Základní údaje
Pohlaví: Žena
Ročník: 2002
Kraj bydliště: Liberecký
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Běh na lyžích 3155429
Úsek Klub
Běh na lyžích -
Úsek Věková kategorie
Běh na lyžích Junioři
Datum Akce Místo Závod Pořadí
10.1.2015 1.pohárový závod KSL Benecko Benecko Žákyně ml. 2002 - 3 km K 6.
7.2.2015 4. Pohárový závod LK Jablonec nad Nisou - Břízky Žákyně st. 2002 - 3 km K 3.
14.2.2015 5. Pohárový závod LK Jilemnice Žákyně starší 2002 3.
19.12.2015 Velká cena Jilemnice Horní Mísečky Žákyně starší DNS
16.1.2016 2.pohárový závod KSL LK Jablonec nad Nisou - Břízky Žákyně st. 02 4.
6.-7.2.2016 ČP žactva Vrchlabí Vrchlabí Žákyně starší 2002 3 km V 6.
6.-7.2.2016 ČP žactva Vrchlabí Vrchlabí Žákyně starší 2002 3 km K 6.
19.-21.2.2016 M-ČR žactva - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Žákyně starší 2002 950 m - kvalifikace sprintu V 10.
19.-21.2.2016 M-ČR žactva - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Žákyně starší 2002 - finále sprintu V 10.
19.-21.2.2016 M-ČR žactva - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Žákyně starší 2002 3 km K 5.
5.-6.3.2016 ČP žactva a HNT - Jilemnice Jilemnice Žákyně starší 2002 4 km K 2.
5.-6.3.2016 ČP žactva a HNT - Jilemnice Jilemnice Žákyně starší 2002 obratnostní 4.
17.12.2016 Velká cena Jilemnice Horní Mísečky Dorostenky mladší 6.
22.-23.12.2016 ČP dorost. - Boží Dar / Fichtelberg Boží Dar Dorostenky mladší - kvalifikace sprintu K 7.
22.-23.12.2016 ČP dorost. - Boží Dar / Fichtelberg Boží Dar Dorostenky mladší - finále sprintu K 9.
22.-23.12.2016 ČP dorost. - Boží Dar / Fichtelberg Boží Dar Dorostenky mladší 5 km V 8.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší 1 km kvalifikace 9.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší - finále sprintu 11.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší 5 km K 6.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší 4 km V 6.
28.-29.1.2017 M-ČR Zadov - dorost Zadov Dorostenky mladší 4 km K 2.
11.-12.2.2017 ČP dorostu - Jilemnice Jilemnice Dorostenky mladší 6,6 km skiatlon 4.
11.-12.2.2017 ČP dorostu - Jilemnice Jilemnice Dorostenky mladší 1 km N sprint kval. 7.
11.-12.2.2017 ČP dorostu - Jilemnice Jilemnice Dorostenky mladší - N sprint V 12.
24.-26.2.2017 FIS M-ČR a ČP dorostu Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší 2 km V 6.
11.-12.3.2017 FIS ČP dorostu - Harrachov Harrachov Dorostenky mladší 1,2 km kvalifikace sprintu 10.
11.-12.3.2017 FIS ČP dorostu - Harrachov Harrachov Dorostenky mladší - finále sprintu 11.
11.-12.3.2017 FIS ČP dorostu - Harrachov Harrachov Dorostenky mladší 6,6 km V 10.
24.-25.3.2017 M-ČR dorostu Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší - CC cross 8.
16.9.2017 Posvícenský koláč Studenec Dorostenky mladší 1.
16.12.2017 Velká cena Jilemnice Horní Mísečky dorostenky mladší 3.
30.12.2017 Nominace ZODM Jablonec Jablonec nad Nisou Dorostenky mladší 4,5 km V 4.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší - kvalifikace sprintu 5.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší - finále sprintu 6.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší U16 4,1 km K 3.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší U16 5 km V 3.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší U16 4 km V 2.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší - kvalifikace sprintu 7.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší - finále sprintu 5.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší U16 4 km K 3.
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov Zadov Dorostenky mladší U16 2 km V prolog 3.
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov Zadov Dorostenky mladší U16 4 km V 3.
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov Zadov Dorostenky mladší U16 5 km K SZ 3.
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší U16 7,5 km K 2.
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší - N sprint kvalifikace 3.
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší - finále sprintu 7.
10.-11.3.2018 ČP dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší U16 4 km K 1.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší - N sprint K kvalifikace 4.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší - N sprint K finále 4.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší U16 7,5 km V 5.
15.-16.12.2018 VC Jilemnice - závod FIS Horní Mísečky Ženy 5 km V 10.
15.-16.12.2018 VC Jilemnice - závod FIS Horní Mísečky Ženy 5 km K 5.
19.-20.1.2019 ČP dosp./dor. - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší U18 5 km V 7.
19.-20.1.2019 ČP dosp./dor. - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší U18 1 km N sprint kvalifikace 8.
19.-20.1.2019 ČP dosp./dor. - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší U18 - N sprint finále 9.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší U18 - sprint V kvalifikace 7.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší U18 - finále sprintu V 9.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší U18 5 km K 5.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší U18 7,5 km V 7.
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov Zadov Dorostenky starší U18 - N sprint K kvalifikace 6.
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov Zadov Dorostenky starší U18 - finále N sprintu K 10.
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov Zadov Dorostenky starší U18 7 km V 6.
8.-10.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Boží Dar Boží Dar Dorostenky starší U18 5 km K 4.
16.3.2019 Vyhlášení KP žactva Libereckého kraje Benecko dorostenky starší U18L 2001-2002 4.
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky starší U18 - N sprint V kvalifikace 9.
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky starší U18 - N sprint V finále 14.
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky starší U18 10 km K 6.
12.9.2020 Posvícenský koláč 2020 Studenec Ženy, juniorky 1981÷2002 4.