Home Evidence

Milatová Hana,

Základní údaje
Pohlaví: Žena
Ročník: 2004
Kraj bydliště: Moravskoslezský
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: SKI Vítkovice - Bílá z.s.
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 885353
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
12.-12.1.2013 Madeja sport cup 2013 Annaberg - Andělská hora GS - PAP - 12. 1. 2013 8.
12.-12.1.2013 Madeja sport cup 2013 Annaberg - Andělská hora GS - PAP - 12. 1. 2013 8.
19.-19.1.2013 Madeja sport cup 2013 Grůň GS - PAP - 19. 1. 2013 12.
19.-19.1.2013 Madeja sport cup 2013 Grůň GS - PAP - 19. 1. 2013 DNF
2.-2.2.2013 Madeja sport cup 2013 Petříkov GS - PAP - 2. 2. 2013 5.
2.-2.2.2013 Madeja sport cup 2013 Petříkov GS - PAP - 2. 2. 2013 6.
16.-16.2.2013 Madeja sport cup 2013 Soláň GS - PAP - 16. 2. 2013 2.
16.-16.2.2013 Madeja sport cup 2013 Soláň GS - PAP - 16. 2. 2013 1.
23.-23.2.2013 Madeja sport cup 2013 Sviňorky - Morávka GS - PAP - 23. 2. 2013 3.
23.-23.2.2013 Madeja sport cup 2013 Sviňorky - Morávka GS - PAP - 23. 2. 2013 2.
2.-3.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn-Medvědín GS - PAP - 2. 3. 2013 6.
2.-3.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn-Medvědín GS - PAP - 3. 3. 2013 6.
16.-17.3.2013 Madeja sport cup 2013 Bílá v Beskydech GS - PAP - 16. 3. 2013 6.
16.-17.3.2013 Madeja sport cup 2013 Bílá v Beskydech GS - PAP - 17. 3. 2013 4.
8.-8.2.2014 Madeja sport cup 2014 Annaberg -Andělská Hora GS - PAP - 8. 2. 2014 2.
8.-8.2.2014 Madeja sport cup 2014 Annaberg -Andělská Hora GS - PAP - 8. 2. 2014 5.
15.-15.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 15. 2. 2014 1.
15.-15.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 15. 2. 2014 4.
16.-16.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Praděd - Ovčárna GS - PAP - 16. 2. 2014 DNF
16.-16.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Praděd - Ovčárna GS - PAP - 16. 2. 2014 3.
1.-1.3.2014 Madeja sport cup 2014 Kouty GS - PAP - 1. 3. 2014 1.
1.-1.3.2014 Madeja sport cup 2014 Kouty GS - PAP - 1. 3. 2014 1.
2.-2.3.2014 Madeja sport CUP 2014 Kouty GS - PAP - 2. 3. 2014 1.
2.-2.3.2014 Madeja sport CUP 2014 Kouty GS - PAP - 2. 3. 2014 2.
8.-9.3.2014 Amer fun cup 2014 Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2014 3.
8.-9.3.2014 Amer fun cup 2014 Medvědín GS - PAP - 9. 3. 2014 4.
15.-15.3.2014 Madeja sport cup 2014 Bílá GS - PAP - 15. 3. 2014 1.
10.-10.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 10. 1. 2015 8.
10.-10.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 10. 1. 2015 8.
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 5.
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 3.
31.-31.1.2015 Madeja sport CUP 2015 Kouty nad Desnou GS - PAP - 31. 1. 2015 2.
31.-31.1.2015 Madeja sport CUP 2015 Kouty nad Desnou GS - PAP - 31. 1. 2015 1.
14.-14.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Soláň GS - PAP - 14. 2. 2015 DNF
14.-14.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Soláň GS - PAP - 14. 2. 2015 2.
28.-28.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Petříkov GS - PAP - 28. 2. 2015 DSQ
28.-28.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Petříkov GS - PAP - 28. 2. 2015 DNF
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 7. 3. 2015 7.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2015 7.
9.-9.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Annaberg GS - PAP - 9. 1. 2016 2.
9.-9.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Annaberg GS - PAP - 9. 1. 2016 2.
23.-23.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 23. 1. 2016 2.
23.-23.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 23. 1. 2016 1.
6.-6.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 6. 2. 2016 1.
6.-6.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 6. 2. 2016 DNF
20.-20.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Soláň GS - PAP - 20. 2. 2016 5.
20.-20.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Soláň GS - PAP - 20. 2. 2016 3.
19.-20.3.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Bílá v Beskydech GS - PAP - 19. 3. 2016 1.
19.-20.3.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Bílá v Beskydech GS - PAP - 20. 3. 2016 1.
20.-20.3.2016 Madeja Sport Cup Bílá v Beskydech GS - PAP - 20. 3. 2016 1.
19.-20.12.2016 NORDICA CUP 2016 Areál Kouty GS - UKZ - 19. 12. 2016 11.
19.-20.12.2016 NORDICA CUP 2016 Areál Kouty GS - UKZ - 20. 12. 2016 DNF
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty SG - UKZ - 6. 1. 2017 DNF
14.-15.1.2017 UKZ žactva ve slalomu SKI Areál SYNOT na Kyčerce SL - UKZ - 14. 1. 2017 23.
14.-15.1.2017 UKZ žactva ve slalomu SKI Areál SYNOT na Kyčerce SL - UKZ - 15. 1. 2017 19.
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách SL - RKZ - 22. 1. 2017 56.
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách GS - RKZ - 23. 1. 2017 48.
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách SG - RKZ - 25. 1. 2017 39.
17.-19.2.2017 Pohár České pošty RKZ 4 Albrechtice v Jiz.horách GS - RKZ - 17. 2. 2017 30.
25.-26.2.2017 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk SL - UKZ - 25. 2. 2017 DSQ
25.-26.2.2017 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk GS - UKZ - 26. 2. 2017 7.
7.-7.3.2017 Pohár České pošty RKZ 3 Areál Kouty SG - RKZ - 7. 3. 2017 26.
14.-19.3.2017 Mistrovství ČR žactva Klínovec SG - MCR - 15. 3. 2017 27.
14.-19.3.2017 Mistrovství ČR žactva Klínovec GS - MCR - 16. 3. 2017 27.
24.-26.3.2017 HELIA SPORT CUP 2017 Areál Kouty SL - UKZ - 24. 3. 2017 12.
24.-26.3.2017 HELIA SPORT CUP 2017 Areál Kouty GS - UKZ - 25. 3. 2017 8.
24.-26.3.2017 HELIA SPORT CUP 2017 Areál Kouty SG - UKZ - 26. 3. 2017 4.
16.-17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 16. 12. 2017 17.
16.-17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 17. 12. 2017 12.
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 3. 1. 2018 54.
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 4. 1. 2018 11.
20.-21.1.2018 RKZ 1 Rokytnice nad Jizerou GS - RKZ - 20. 1. 2018 13.
20.-21.1.2018 RKZ 1 Rokytnice nad Jizerou GS - RKZ - 21. 1. 2018 DNF
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 3. 2. 2018 DNF
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 4. 2. 2018 26.
5.-7.2.2018 RKZ 3 Rokytnice nad Jizerou SG - RKZ - 6. 2. 2018 8.
5.-7.2.2018 RKZ 3 Rokytnice nad Jizerou SG - RKZ - 7. 2. 2018 25.
16.-18.2.2018 RKZ 4 Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 16. 2. 2018 12.
24.-25.2.2018 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk SL - UKZ - 24. 2. 2018 9.
24.-25.2.2018 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk GS - UKZ - 25. 2. 2018 13.
3.-5.3.2018 RKZ 5 Bílá v Beskydech SL - RKZ - 3. 3. 2018 DNF
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 31. 3. 2018 10.
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh GS - UKZ - 1. 4. 2018 DNF
18.-19.12.2017 HELIA SPORT CUP Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2017 1.
3.-4.1.2019 ÚKZ Říčky Říčky v O. h. SG - UKZ - 3. 1. 2019 17.
8.-8.1.2019 ÚKZ Bílá Bílá v Beskydech SG - UKZ - 8. 1. 2019 DNF
8.-8.1.2019 ÚKZ Bílá Bílá v Beskydech SG - UKZ - 8. 1. 2019 5.
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou SL - MCR - 14. 3. 2018 23.
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou GS - MCR - 15. 3. 2018 DNF
12.-13.1.2019 ÚKZ Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka SL - UKZ - 12. 1. 2019 3.
12.-13.1.2019 ÚKZ Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka GS - UKZ - 13. 1. 2019 1.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty SL - UKZ - 15. 12. 2018 11.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty SL - UKZ - 16. 12. 2018 DNF
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty GS - UKZ - 17. 12. 2018 DNF
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2018 3.
16.-18.1.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 16. 1. 2019 5.
16.-18.1.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž Špindlerův Mlýn SG - MCR - 17. 1. 2019 6.
1.-3.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 2 Albrechtice v Jizerských horách GS - RKZ - 1. 2. 2019 9.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SL - RKZ - 16. 2. 2019 DNF
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou GS - RKZ - 17. 2. 2019 9.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SG - RKZ - 18. 2. 2019 16.
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský Karlov -areál Klobouk SL - UKZ - 23. 2. 2019 DNF
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský Karlov -areál Klobouk GS - UKZ - 24. 2. 2019 4.
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn SL - MCR - 10. 3. 2019 DNF
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn GS - MCR - 11. 3. 2019 14.
16.-17.3.2019 UKZ žactva Kyčerka – Velké Karlovice SL - UKZ - 16. 3. 2019 DNF
16.-17.3.2019 UKZ žactva Kyčerka – Velké Karlovice SL - UKZ - 17. 3. 2019 1.