Home Evidence

Kempferová Johana,

Základní údaje
Pohlaví: Žena
Ročník: 2005
Kraj bydliště: Královéhradecký
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: TJ Slovan Pec pod Sněžkou
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 885118
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
7.-8.1.2012 Amer Fun cup 2012 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 7. 1. 2012 27.
7.-8.1.2012 Amer Fun cup 2012 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 8. 1. 2012 26.
21.-22.1.2012 Amer Fun cup 2012 Jánské Lázně GS - PAP - 21. 1. 2012 31.
21.-22.1.2012 Amer Fun cup 2012 Jánské Lázně GS - PAP - 22. 1. 2012 DSQ
28.-29.1.2012 Přípravka a předžáci Pec pod Sněžkou GS - PAP - 29. 1. 2012 2.
4.-5.2.2012 Amer Fun cup 2012 Herlíkovice GS - PAP - 5. 2. 2012 DNS
3.-4.3.2012 Amer Fun cup 2012 Špindlerův Mlýn - Medvědín GS - PAP - 3. 3. 2012 21.
3.-4.3.2012 Amer Fun cup 2012 Špindlerův Mlýn - Medvědín GS - PAP - 4. 3. 2012 DSQ
17.-18.3.2012 Amer Fun cup 2012 - Finále Špindl - Stoh GS - PAP - 17. 3. 2012 DNF
26.-27.1.2013 Amer Fun cup 2013 Herlíkovice GS - PAP - 26. 1. 2013 40.
26.-27.1.2013 Amer Fun cup 2013 Herlíkovice GS - PAP - 27. 1. 2013 30.
9.-10.2.2013 Územní závod Prahy a Střed. kraje Pec pod Sněžkou GS - PAP - 9. 2. 2013 8.
9.-10.2.2013 Územní závod Prahy a Střed. kraje Pec pod Sněžkou GS - PAP - 10. 2. 2013 7.
16.-17.2.2013 Amer Fun cup 2013 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 16. 2. 2013 29.
16.-17.2.2013 Amer Fun cup 2013 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 17. 2. 2013 33.
10.-11.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn - Stoh GS - PAP - 10. 3. 2013 40.
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 25. 1. 2014 33.
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 26. 1. 2014 36.
1.-2.2.2014 Amer fun cup 2014 Herlíkovice GS - PAP - 1. 2. 2014 37.
1.-2.2.2014 Amer fun cup 2014 Herlíkovice GS - PAP - 2. 2. 2014 39.
15.-16.2.2014 Amer fun cup 2014 Černý Důl GS - PAP - 15. 2. 2014 21.
15.-16.2.2014 Amer fun cup 2014 Černý Důl GS - PAP - 16. 2. 2014 15.
8.-9.3.2014 Amer fun cup 2014 Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2014 23.
8.-9.3.2014 Amer fun cup 2014 Medvědín GS - PAP - 9. 3. 2014 DNF
22.-23.3.2014 Amer fun cup 2014 Stoh Finále GS - PAP - 22. 3. 2014 19.
24.-25.1.2015 Amer fun cup Herlíkovice GS - PAP - 24. 1. 2015 17.
24.-25.1.2015 Amer fun cup Herlíkovice GS - PAP - 25. 1. 2015 22.
7.-8.2.2015 PAP Pražský Pec pod Sněžkou GS - PAP - 7. 2. 2015 3.
7.-8.2.2015 PAP Pražský Pec pod Sněžkou GS - PAP - 8. 2. 2015 3.
14.-15.2.2015 Amer fun cup Černý důl KZ - PAP - 14. 2. 2015 DNF
14.-15.2.2015 Amer fun cup Černý důl KZ - PAP - 15. 2. 2015 24.
21.-22.2.2015 Amer fun cup Pec pod Sněžkou GS - PAP - 21. 2. 2015 24.
21.-22.2.2015 Amer fun cup Pec pod Sněžkou GS - PAP - 22. 2. 2015 27.
28.-29.3.2015 Amer fun cup Stoh GS - PAP - 28. 3. 2015 22.
23.-24.1.2016 HEAD CUP 2016 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 23. 1. 2016 32.
23.-24.1.2016 HEAD CUP 2016 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 24. 1. 2016 29.
6.-7.2.2016 HEAD CUP 2016 Černý Důl GS - PAP - 6. 2. 2016 30.
6.-7.2.2016 HEAD CUP 2016 Černý Důl GS - PAP - 7. 2. 2016 37.
27.-28.2.2016 HEAD CUP 2016 STOH -Špindl GS - PAP - 27. 2. 2016 34.
27.-28.2.2016 HEAD CUP 2016 STOH -Špindl GS - PAP - 28. 2. 2016 34.
5.-6.3.2016 HEAD CUP 2016 Medvědín GS - PAP - 6. 3. 2016 40.
19.-20.3.2016 PAP Pražský Pec pod Sněžkou GS - PAP - 19. 3. 2016 5.
19.-20.3.2016 PAP Pražský Pec pod Sněžkou GS - PAP - 20. 3. 2016 8.
21.-22.1.2017 Head Vitalini cup 2017 Černý Důl GS - PAP - 21. 1. 2017 28.
11.-12.2.2017 Pohár Sokola Nusle Pec pod Sněžkou GS - PAP - 11. 2. 2017 3.
11.-12.2.2017 Pohár Sokola Nusle Pec pod Sněžkou GS - PAP - 12. 2. 2017 8.
18.-19.2.2017 Head Vitalini cup 2017 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 18. 2. 2017 29.
18.-19.2.2017 Head Vitalini cup 2017 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 19. 2. 2017 32.
11.-12.3.2017 Head Vitalini cup 2017 Medvědín - ŠM GS - PAP - 11. 3. 2017 33.
11.-12.3.2017 Head Vitalini cup 2017 Medvědín - ŠM GS - PAP - 12. 3. 2017 32.
25.-26.3.2017 Head Vitalini cup - finále STOH - ŠM GS - PAP - 25. 3. 2017 25.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 6. 1. 2018 DSQ
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 7. 1. 2018 62.
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 3. 2. 2018 78.
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 4. 2. 2018 DNF
10.-11.2.2018 Stoeckli cup Herlíkovice GS - UKZ - 10. 2. 2018 56.
10.-11.2.2018 Stoeckli cup Herlíkovice SL - UKZ - 11. 2. 2018 44.
24.-25.2.2018 Stoeckli cup Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 24. 2. 2018 59.
10.-11.3.2018 Stoeckli cup Černý Důl GS - UKZ - 10. 3. 2018 73.
10.-11.3.2018 Stoeckli cup Černý Důl SL - UKZ - 11. 3. 2018 42.
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 31. 3. 2018 41.
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh GS - UKZ - 1. 4. 2018 48.
19.-20.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Černý Důl SL - UKZ - 19. 1. 2019 22.
19.-20.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Černý Důl GS - UKZ - 20. 1. 2019 35.
5.-6.1.2019 Fashion store cup 2019 Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 6. 1. 2019 38.
26.-27.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Herlíkovice GS - UKZ - 26. 1. 2019 17.
26.-27.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Herlíkovice SL - UKZ - 27. 1. 2019 14.
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský Karlov -areál Klobouk SL - UKZ - 23. 2. 2019 19.
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský Karlov -areál Klobouk GS - UKZ - 24. 2. 2019 31.
16.-17.3.2019 UKZ žactva Kyčerka – Velké Karlovice SL - UKZ - 16. 3. 2019 13.
16.-17.3.2019 UKZ žactva Kyčerka – Velké Karlovice SL - UKZ - 17. 3. 2019 DNF
30.-31.3.2019 Fashion store cup 2019 Stoh Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 31. 3. 2019 DNF