Home Evidence

Moravec Matěj,

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 2003
Kraj bydliště: Liberecký
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
Hostování: Ski Team Harranti Harrachov (AD)
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Běh na lyžích
Alpské disciplíny 151390
Úsek Klub
Běh na lyžích -
Alpské disciplíny Ski Team Harranti Harrachov
Úsek Věková kategorie
Běh na lyžích Dorostenci starší
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
10.1.2015 1.pohárový závod KSL Benecko Benecko Žáci ml. 2003 - 2 km K 20.
7.2.2015 4. Pohárový závod LK Jablonec nad Nisou - Břízky Žáci ml. 2003 - 2 km K 19.
14.2.2015 5. Pohárový závod LK Jilemnice Žáci mladší 2003 DNS
19.9.2015 Jilemnice - Žalý Jilemnice Žáci st. 03 15.
19.12.2015 Velká cena Jilemnice Horní Mísečky Žáci starší 46.
16.1.2016 2.pohárový závod KSL LK Jablonec nad Nisou - Břízky Žáci st. 03 21.
6.-7.2.2016 ČP žactva Vrchlabí Vrchlabí Žáci starší 2003 4 km V 43.
6.-7.2.2016 ČP žactva Vrchlabí Vrchlabí Žáci starší 2003 4 km K DNS
13.2.2016 Veřejný závod +KP Studenec Studenec Žáci starší 03 DNS
5.-6.3.2016 ČP žactva a HNT - Jilemnice Jilemnice Žáci starší 2003 obratnostní 54.
10.9.2016 Posvícenský koláč 2016 Studenec Žáci mladší 05 DNS
17.12.2016 Velká cena Jilemnice Horní Mísečky žáci starší DNS
21.-22.1.2017 ČP žactva - Vysoké n.J. Vysoké n.J. Žáci starší 2003 - CC cross V 36.
17.-19.2.2017 M-ČR st. žactva - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Žáci starší 2003 - kvalifikace sprintu V 41.
17.-19.2.2017 M-ČR st. žactva - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Žáci starší 2003 - finále sprintu V 41.
17.-19.2.2017 M-ČR st. žactva - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Žáci starší 2003 4 km K 46.
4.-5.3.2017 ČP st.žactva a HNT finále - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Žáci starší 2003 3,5 km K 47.
4.-5.3.2017 ČP st.žactva a HNT finále - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Žáci starší 2003 1,1 km V obratnost 45.
16.9.2017 Posvícenský koláč Studenec Dorostenci mladší DNS
23.9.2017 Jilemnice - Žalý Jilemnice Dorostenci mladší DNS
16.12.2017 Velká cena Jilemnice Horní Mísečky dorostenci mladší DNS
29.-30.1.2011 PAP Středočeský - Liberecký pohár Rokytníce nad Jizerou GS - PAP - 29. 1. 2011 18.
29.-30.1.2011 PAP Středočeský - Liberecký pohár Rokytníce nad Jizerou GS - PAP - 30. 1. 2011 14.
7.-8.1.2012 Amer Fun cup 2012 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 7. 1. 2012 20.
7.-8.1.2012 Amer Fun cup 2012 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 8. 1. 2012 DNS
28.-29.1.2012 Pohár Lib a Stř. kraje Rokytnice nad Jizerou GS - PAP - 28. 1. 2012 14.
16.-17.2.2013 Amer Fun cup 2013 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 17. 2. 2013 50.
2.-3.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn-Medvědín GS - PAP - 2. 3. 2013 46.
2.-3.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn-Medvědín GS - PAP - 3. 3. 2013 DNS
15.-16.2.2014 Amer fun cup 2014 Černý Důl GS - PAP - 15. 2. 2014 30.
24.-25.1.2015 Amer fun cup Herlíkovice GS - PAP - 25. 1. 2015 45.
1.-1.3.2015 Pohár Libereckého a Středočeského kraje Šachty - Vysoké nad Jizerou GS - PAP - 1. 3. 2015 18.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 30. 1. 2016 47.
13.-14.2.2016 UKZ Ještěd Ještěd SL - UKZ - 13. 2. 2016 9.
13.-14.2.2016 UKZ Ještěd Ještěd SL - UKZ - 14. 2. 2016 DNS
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách GS - MCR - 20. 2. 2016 41.
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách SL - MCR - 21. 2. 2016 27.
5.-6.3.2016 VIST CUP Pec Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 5. 3. 2016 35.
9.-10.4.2016 VIST CUP Stoh Špindlerův Mlýn SL - UKZ - 9. 4. 2016 DNS
9.-10.4.2016 VIST CUP Stoh Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 10. 4. 2016 DNS
17.-20.12.2016 UKZ STOH Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 17. 12. 2016 30.
17.-20.12.2016 UKZ STOH Špindlerův Mlýn SL - UKZ - 18. 12. 2016 24.
7.-8.1.2017 STOECKLI CUP 2017 Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 7. 1. 2017 34.
7.-8.1.2017 STOECKLI CUP 2017 Pec pod Sněžkou SL - UKZ - 8. 1. 2017 34.
28.-29.1.2017 STOECKLI CUP 2017 Černý Důl SL - UKZ - 28. 1. 2017 DNF
28.-29.1.2017 STOECKLI CUP 2017 Černý Důl SL - UKZ - 29. 1. 2017 DNS
12.-13.2.2017 UKZ Ješted Ještěd SL - UKZ - 12. 2. 2017 DNS
12.-13.2.2017 UKZ Ješted Ještěd GS - UKZ - 13. 2. 2017 DNS
11.-12.3.2017 STOECKLI CUP 2017 Herlíkovice GS - UKZ - 11. 3. 2017 57.
11.-12.3.2017 STOECKLI CUP 2017 Herlíkovice SL - UKZ - 12. 3. 2017 64.
8.-9.4.2017 STOECKLI CUP 2017 finále STOH - ŠM GS - UKZ - 8. 4. 2017 31.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 6. 1. 2018 66.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 7. 1. 2018 56.
13.-14.1.2018 UKZ Špičák na Šumavě SL - UKZ - 13. 1. 2018 22.
13.-14.1.2018 UKZ Špičák na Šumavě GS - UKZ - 14. 1. 2018 18.
3.-4.2.2018 UKZ Špičák na Šumavě SL - UKZ - 3. 2. 2018 DNF
10.-11.2.2018 Stoeckli cup Herlíkovice GS - UKZ - 10. 2. 2018 23.
10.-11.2.2018 Stoeckli cup Herlíkovice SL - UKZ - 11. 2. 2018 DSQ
16.-18.2.2018 RKZ 4 Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 16. 2. 2018 66.
24.-25.2.2018 Stoeckli cup Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 24. 2. 2018 24.
24.-25.2.2018 Stoeckli cup Pec pod Sněžkou SL - UKZ - 25. 2. 2018 23.
19.-20.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Černý Důl SL - UKZ - 19. 1. 2019 15.
19.-20.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Černý Důl GS - UKZ - 20. 1. 2019 22.
5.-6.1.2019 Fashion store cup 2019 Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 6. 1. 2019 DNF
26.-27.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Herlíkovice GS - UKZ - 26. 1. 2019 8.
26.-27.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Herlíkovice SL - UKZ - 27. 1. 2019 17.
1.-3.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 2 Albrechtice v Jizerských horách GS - RKZ - 1. 2. 2019 45.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SL - RKZ - 16. 2. 2019 22.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou GS - RKZ - 17. 2. 2019 31.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SG - RKZ - 18. 2. 2019 32.
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský Karlov -areál Klobouk SL - UKZ - 23. 2. 2019 5.
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský Karlov -areál Klobouk GS - UKZ - 24. 2. 2019 11.
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn SL - MCR - 10. 3. 2019 16.
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn GS - MCR - 11. 3. 2019 DNF