Home Evidence

Ševčíková Stella Valentýna,

Základní údaje
Pohlaví: Žena
Ročník: 2002
Kraj bydliště: Moravskoslezský
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: PENGUIN´S SKI KLUB OSTRAVA
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
7.-8.1.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup Špičák na Šumavě SL - RKZ - 7. 1. 2012 32.
7.-8.1.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup Špičák na Šumavě GS - RKZ - 8. 1. 2012 28.
14.-15.1.2012 UKZ Moravskoslezský Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 14. 1. 2012 10.
14.-15.1.2012 UKZ Moravskoslezský Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 15. 1. 2012 10.
21.-22.1.2012 UKZ Moravskoslezký Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 21. 1. 2012 10.
21.-22.1.2012 UKZ Moravskoslezký Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 22. 1. 2012 9.
21.-22.1.2012 Madeja sport cup 2012 Gruň GS - PAP - 21. 1. 2012 DNS
24.-25.1.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup Říčky v Orlických horách SL - RKZ - 24. 1. 2012 23.
24.-25.1.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup Říčky v Orlických horách GS - RKZ - 25. 1. 2012 39.
28.-29.1.2012 UKZ Moravskoslezský Gruň SL - UKZ - 28. 1. 2012 11.
28.-29.1.2012 UKZ Moravskoslezský Gruň GS - UKZ - 29. 1. 2012 9.
4.-5.2.2012 Madeja sport cup 2012 Morávka GS - PAP - 4. 2. 2012 DNF
4.-5.2.2012 Madeja sport cup 2012 Morávka GS - PAP - 5. 2. 2012 DNS
11.-12.2.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 11. 2. 2012 25.
11.-12.2.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 12. 2. 2012 13.
18.-19.2.2012 Madeja sport cup 2012 Mosty u Jablunkova GS - PAP - 19. 2. 2012 DSQ
25.-26.2.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup Karolínka SL - RKZ - 25. 2. 2012 16.
25.-26.2.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup Karolínka GS - RKZ - 26. 2. 2012 31.
2.-4.3.2012 UKZ Moravskoslezsky Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 2. 3. 2012 9.
2.-4.3.2012 UKZ Moravskoslezsky Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 3. 3. 2012 13.
2.-4.3.2012 UKZ Moravskoslezsky Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 4. 3. 2012 14.
10.-12.3.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR Rokytnice nad Jizerou SL - MCR - 10. 3. 2012 14.
10.-12.3.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR Rokytnice nad Jizerou GS - MCR - 11. 3. 2012 DNF
17.-18.3.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup Albrechtice GS - RKZ - 17. 3. 2012 23.
17.-18.3.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup Albrechtice SL - RKZ - 18. 3. 2012 11.
24.-25.3.2012 UKZ Moravskoslezský Praděd GS - UKZ - 24. 3. 2012 11.
24.-25.3.2012 UKZ Moravskoslezský Praděd GS - UKZ - 25. 3. 2012 7.
22.-23.1.2013 ČP RKZ Head Cup Říčky v Orlických horách SL - RKZ - 22. 1. 2013 DNF
22.-23.1.2013 ČP RKZ Head Cup Říčky v Orlických horách GS - RKZ - 23. 1. 2013 34.
26.-27.1.2013 Vist cup 2013 Pec pod Sněžkou SL - UKZ - 26. 1. 2013 13.
26.-27.1.2013 Vist cup 2013 Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 27. 1. 2013 17.
1.-3.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 1. 2. 2013 10.
1.-3.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 2. 2. 2013 10.
1.-3.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 3. 2. 2013 DNF
9.-10.2.2013 ČP RKZ Head Cup Bílá v Beskydech SL - RKZ - 9. 2. 2013 31.
9.-10.2.2013 ČP RKZ Head Cup Bílá v Beskydech GS - RKZ - 10. 2. 2013 27.
16.-17.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Sviňorky - Morávka SL - UKZ - 16. 2. 2013 8.
16.-17.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Sviňorky - Morávka SL - UKZ - 17. 2. 2013 7.
23.-24.2.2013 ČP RKZ Head Cup Karolinka SL - RKZ - 23. 2. 2013 19.
23.-24.2.2013 ČP RKZ Head Cup Karolinka GS - RKZ - 24. 2. 2013 16.
1.-3.3.2013 MČR Žáků Hochficht (AUT) SL - MCR - 2. 3. 2013 19.
1.-3.3.2013 MČR Žáků Hochficht (AUT) GS - MCR - 3. 3. 2013 21.
16.-17.3.2013 ČP RKZ Head Cup Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 16. 3. 2013 26.
16.-17.3.2013 ČP RKZ Head Cup Albrechtice v Jiz. horách SL - RKZ - 17. 3. 2013 18.
23.-24.3.2013 UKZ Zlínský Kyčerka SL - UKZ - 23. 3. 2013 10.
23.-24.3.2013 UKZ Zlínský Kyčerka GS - UKZ - 24. 3. 2013 12.
4.-5.1.2014 ČP RKZ HEAD CUP Špindlerův Mlýn - Stoh SL - RKZ - 4. 1. 2014 DNF
4.-5.1.2014 ČP RKZ HEAD CUP Špindlerův Mlýn - Stoh SL - RKZ - 5. 1. 2014 4.
20.-22.1.2014 VI. ZOM Velké Meziříčí SL - ZOM - 20. 1. 2014 5.
1.-2.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 1. 2. 2014 7.
1.-2.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 2. 2. 2014 6.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn SL - RKZ - 8. 2. 2014 DNF
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 9. 2. 2014 DNF
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 10. 2. 2014 16.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 10. 2. 2014 12.
15.-15.2.2014 UKZ Zlínský Karolinka GS - UKZ - 15. 2. 2014 2.
15.-15.2.2014 UKZ Zlínský Karolinka GS - UKZ - 15. 2. 2014 7.
1.-2.3.2014 ČP RKZ HEAD CUP Malá Morávka SL - RKZ - 1. 3. 2014 DNF
1.-2.3.2014 ČP RKZ HEAD CUP Malá Morávka SL - RKZ - 2. 3. 2014 DNF
10.-11.3.2014 MČR Špičák na Šumavě-Velký Javor SL - MCR - 10. 3. 2014 1.
10.-11.3.2014 MČR Špičák na Šumavě-Velký Javor GS - MCR - 11. 3. 2014 7.
3.-4.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Ski Areál Bílá v Beskydech SL - RKZ - 3. 1. 2015 DNS
3.-4.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Ski Areál Bílá v Beskydech SL - RKZ - 4. 1. 2015 5.
8.-11.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Albrechtice v Jiz. horách SG - RKZ - 8. 1. 2015 15.
8.-11.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Albrechtice v Jiz. horách SG - RKZ - 9. 1. 2015 10.
8.-11.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 10. 1. 2015 4.
17.-18.1.2015 Pohár Jaroslava Drápely SKI AREÁL Klobouk GS - UKZ - 17. 1. 2015 5.
17.-18.1.2015 Pohár Jaroslava Drápely SKI AREÁL Klobouk SL - UKZ - 18. 1. 2015 DNF
31.1.-2.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 31. 1. 2015 DSQ
31.1.-2.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 1. 2. 2015 4.
31.1.-2.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Pec pod Sněžkou SG - RKZ - 2. 2. 2015 13.
7.-8.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Karolínka SL - RKZ - 7. 2. 2015 4.
13.-15.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Vrbno pod pradědem SG - UKZ - 13. 2. 2015 5.
13.-15.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Vrbno pod pradědem SG - UKZ - 13. 2. 2015 5.
13.-15.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Vrbno pod pradědem GS - UKZ - 14. 2. 2015 4.
21.-22.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Malá Morávka - Karlov SL - UKZ - 21. 2. 2015 4.
21.-22.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Malá Morávka - Karlov SL - UKZ - 22. 2. 2015 3.
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn SL - MCR - 28. 2. 2015 6.
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn GS - MCR - 1. 3. 2015 4.
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn SG - MCR - 3. 3. 2015 19.
14.-15.3.2015 RKZ Head Cup 2015 Ještěd, trať „Pod lany“ SL - RKZ - 14. 3. 2015 3.
14.-15.3.2015 RKZ Head Cup 2015 Ještěd, trať „Pod lany“ SL - RKZ - 15. 3. 2015 DNF
21.-22.3.2015 Vist cup Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 21. 3. 2015 DNF
21.-22.3.2015 Vist cup Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 22. 3. 2015 3.
28.-29.3.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 Kouty GS - RKZ - 28. 3. 2015 7.
28.-29.3.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 Kouty GS - RKZ - 29. 3. 2015 4.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 7. 1. 2016 2.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 8. 1. 2016 2.
17.-21.1.2016 ZODM Klínovec GS - ZOM - 18. 1. 2016 1.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 30. 1. 2016 2.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SL - RKZ - 31. 1. 2016 1.
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách GS - MCR - 20. 2. 2016 1.
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách SL - MCR - 21. 2. 2016 1.
14.-14.3.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SG - MCR - 14. 3. 2016 4.
14.-14.3.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 14. 3. 2016 3.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SL - RKZ - 20. 3. 2016 2.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SG - RKZ - 21. 3. 2016 1.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SG - RKZ - 22. 3. 2016 1.