Home Evidence

Drápalová Elena,

Základní údaje
Pohlaví: Žena
Ročník: 2006
Kraj bydliště: Zlínský
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři: www.jdrozhlasy.cz
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: SKI SOLÁŇ,z.s.
Hostování: Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú. (AD)
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 885395
Úsek Klub
Alpské disciplíny Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
12.-12.1.2013 Madeja sport cup 2013 Annaberg - Andělská hora GS - PAP - 12. 1. 2013 27.
12.-12.1.2013 Madeja sport cup 2013 Annaberg - Andělská hora GS - PAP - 12. 1. 2013 26.
19.-19.1.2013 Madeja sport cup 2013 Grůň GS - PAP - 19. 1. 2013 27.
19.-19.1.2013 Madeja sport cup 2013 Grůň GS - PAP - 19. 1. 2013 22.
2.-2.2.2013 Madeja sport cup 2013 Petříkov GS - PAP - 2. 2. 2013 18.
2.-2.2.2013 Madeja sport cup 2013 Petříkov GS - PAP - 2. 2. 2013 21.
16.-16.2.2013 Madeja sport cup 2013 Soláň GS - PAP - 16. 2. 2013 24.
16.-16.2.2013 Madeja sport cup 2013 Soláň GS - PAP - 16. 2. 2013 24.
23.-23.2.2013 Madeja sport cup 2013 Sviňorky - Morávka GS - PAP - 23. 2. 2013 16.
23.-23.2.2013 Madeja sport cup 2013 Sviňorky - Morávka GS - PAP - 23. 2. 2013 7.
16.-17.3.2013 Madeja sport cup 2013 Bílá v Beskydech GS - PAP - 16. 3. 2013 22.
16.-17.3.2013 Madeja sport cup 2013 Bílá v Beskydech GS - PAP - 17. 3. 2013 18.
8.-8.2.2014 Madeja sport cup 2014 Annaberg -Andělská Hora GS - PAP - 8. 2. 2014 13.
8.-8.2.2014 Madeja sport cup 2014 Annaberg -Andělská Hora GS - PAP - 8. 2. 2014 9.
15.-15.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 15. 2. 2014 17.
15.-15.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 15. 2. 2014 9.
16.-16.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Praděd - Ovčárna GS - PAP - 16. 2. 2014 13.
16.-16.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Praděd - Ovčárna GS - PAP - 16. 2. 2014 15.
15.-15.3.2014 Madeja sport cup 2014 Bílá GS - PAP - 15. 3. 2014 22.
10.-10.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 10. 1. 2015 5.
10.-10.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 10. 1. 2015 7.
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 8.
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 6.
31.-31.1.2015 Madeja sport CUP 2015 Kouty nad Desnou GS - PAP - 31. 1. 2015 7.
31.-31.1.2015 Madeja sport CUP 2015 Kouty nad Desnou GS - PAP - 31. 1. 2015 11.
14.-14.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Soláň GS - PAP - 14. 2. 2015 13.
14.-14.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Soláň GS - PAP - 14. 2. 2015 12.
28.-28.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Petříkov GS - PAP - 28. 2. 2015 8.
28.-28.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Petříkov GS - PAP - 28. 2. 2015 11.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 7. 3. 2015 20.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2015 17.
9.-9.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Annaberg GS - PAP - 9. 1. 2016 1.
9.-9.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Annaberg GS - PAP - 9. 1. 2016 1.
23.-23.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 23. 1. 2016 1.
23.-23.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 23. 1. 2016 1.
6.-6.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 6. 2. 2016 2.
6.-6.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 6. 2. 2016 2.
20.-20.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Soláň GS - PAP - 20. 2. 2016 1.
20.-20.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Soláň GS - PAP - 20. 2. 2016 1.
5.-6.3.2016 HEAD CUP 2016 Medvědín GS - PAP - 5. 3. 2016 7.
5.-6.3.2016 HEAD CUP 2016 Medvědín GS - PAP - 6. 3. 2016 DNF
12.-13.3.2016 HEAD CUP 2016 Stoh GS - PAP - 12. 3. 2016 16.
12.-13.3.2016 HEAD CUP 2016 Stoh GS - PAP - 13. 3. 2016 12.
19.-19.3.2016 Madeja Sport Cup 2016 Bílá v Beskydech GS - PAP - 19. 3. 2016 6.
19.-20.3.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Bílá v Beskydech GS - PAP - 19. 3. 2016 6.
19.-20.3.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Bílá v Beskydech GS - PAP - 20. 3. 2016 7.
20.-20.3.2016 Madeja Sport Cup Bílá v Beskydech GS - PAP - 20. 3. 2016 5.
7.-7.1.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Annaberg GS - PAP - 7. 1. 2017 10.
7.-7.1.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Annaberg GS - PAP - 7. 1. 2017 9.
21.-21.1.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Areál Kouty GS - PAP - 21. 1. 2017 6.
21.-21.1.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Areál Kouty GS - PAP - 21. 1. 2017 4.
4.-4.2.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Dolní Morava GS - PAP - 4. 2. 2017 5.
4.-4.2.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Dolní Morava GS - PAP - 4. 2. 2017 9.
18.-18.2.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Mosty u Jablunkova GS - PAP - 18. 2. 2017 5.
18.-18.2.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Mosty u Jablunkova GS - PAP - 18. 2. 2017 5.
4.-4.3.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Skiareál Karolinka GS - PAP - 4. 3. 2017 1.
4.-4.3.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Skiareál Karolinka GS - PAP - 4. 3. 2017 4.
11.-12.3.2017 Head Vitalini cup 2017 Medvědín - ŠM GS - PAP - 11. 3. 2017 18.
11.-12.3.2017 Head Vitalini cup 2017 Medvědín - ŠM GS - PAP - 12. 3. 2017 DNF
18.-18.3.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Bílá v Beskydech GS - PAP - 18. 3. 2017 3.
18.-18.3.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Bílá v Beskydech GS - PAP - 18. 3. 2017 6.
25.-26.3.2017 Head Vitalini cup - finále STOH - ŠM GS - PAP - 25. 3. 2017 8.
6.-6.1.2018 Madeja Sport Cup Annaberg GS - PAP - 6. 1. 2018 DNF
6.-6.1.2018 Madeja Sport Cup Annaberg GS - PAP - 6. 1. 2018 2.
3.-3.2.2018 MADEJA SPORT CUP 2018 Dolní Morava GS - PAP - 3. 2. 2018 3.
3.-3.2.2018 MADEJA SPORT CUP 2018 Dolní Morava GS - PAP - 3. 2. 2018 2.
10.-10.2.2018 MADEJA SPORT CUP 2018 Mosty u Jablunkova GS - PAP - 10. 2. 2018 DSQ
10.-10.2.2018 MADEJA SPORT CUP 2018 Mosty u Jablunkova GS - PAP - 10. 2. 2018 4.
17.-17.2.2018 MADEJA SPORT CUP 2018 Areál Kouty GS - PAP - 17. 2. 2018 2.
17.-17.2.2018 MADEJA SPORT CUP 2018 Areál Kouty GS - PAP - 17. 2. 2018 2.
3.-3.3.2018 MADEJA SPORT CUP 2018 Skiareál Karolinka GS - PAP - 3. 3. 2018 1.
3.-3.3.2018 MADEJA SPORT CUP 2018 Skiareál Karolinka GS - PAP - 3. 3. 2018 3.
17.-17.3.2018 Madeja Sport Cup 2018 Bílá v Beskydech GS - PAP - 17. 3. 2018 1.
17.-17.3.2018 Madeja Sport Cup 2018 Bílá v Beskydech GS - PAP - 17. 3. 2018 1.
3.-4.1.2019 ÚKZ Říčky Říčky v O. h. SG - UKZ - 3. 1. 2019 19.
8.-8.1.2019 ÚKZ Bílá Bílá v Beskydech SG - UKZ - 8. 1. 2019 4.
8.-8.1.2019 ÚKZ Bílá Bílá v Beskydech SG - UKZ - 8. 1. 2019 4.
12.-13.1.2019 ÚKZ Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka SL - UKZ - 12. 1. 2019 8.
12.-13.1.2019 ÚKZ Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka GS - UKZ - 13. 1. 2019 DNF
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty SL - UKZ - 15. 12. 2018 17.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty SL - UKZ - 16. 12. 2018 DSQ
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty GS - UKZ - 17. 12. 2018 DSQ
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2018 15.
16.-18.1.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 16. 1. 2019 8.
16.-18.1.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž Špindlerův Mlýn SG - MCR - 17. 1. 2019 10.
1.-3.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 2 Albrechtice v Jizerských horách GS - RKZ - 1. 2. 2019 8.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SL - RKZ - 16. 2. 2019 15.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou GS - RKZ - 17. 2. 2019 DNF
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský Karlov -areál Klobouk SL - UKZ - 23. 2. 2019 2.
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský Karlov -areál Klobouk GS - UKZ - 24. 2. 2019 2.
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn SL - MCR - 10. 3. 2019 10.
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn GS - MCR - 11. 3. 2019 18.
16.-17.3.2019 UKZ žactva Kyčerka – Velké Karlovice SL - UKZ - 16. 3. 2019 9.
16.-17.3.2019 UKZ žactva Kyčerka – Velké Karlovice SL - UKZ - 17. 3. 2019 DNF
30.-31.3.2019 Fashion store cup 2019 Stoh Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 31. 3. 2019 DNF