Home Evidence

Lauer Markus,

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 2000
Kraj bydliště: Liberecký
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: TJ Desná
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 900013
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
29.-30.1.2011 PAP Středočeský - Liberecký pohár Rokytníce nad Jizerou GS - PAP - 29. 1. 2011 7.
29.-30.1.2011 PAP Středočeský - Liberecký pohár Rokytníce nad Jizerou GS - PAP - 30. 1. 2011 4.
26.-27.2.2011 AMER FUN CUP Herlíkovice GS - PAP - 26. 2. 2011 DNS
26.-27.2.2011 AMER FUN CUP Herlíkovice GS - PAP - 27. 2. 2011 DNS
14.-15.1.2012 Vist cup 2012- UKZ Herlíkovice SL - UKZ - 14. 1. 2012 20.
14.-15.1.2012 Vist cup 2012- UKZ Herlíkovice GS - UKZ - 15. 1. 2012 16.
17.-18.1.2012 ČP 2012 - II. RKZ - Head cup Špindl - Sv.Petr SG - RKZ - 17. 1. 2012 20.
17.-18.1.2012 ČP 2012 - II. RKZ - Head cup Špindl - Sv.Petr SG - RKZ - 18. 1. 2012 18.
28.-29.1.2012 UKZ Středočeský Rokytnice nad Jizerou GS - UKZ - 28. 1. 2012 3.
28.-29.1.2012 UKZ Středočeský Rokytnice nad Jizerou GS - UKZ - 29. 1. 2012 2.
4.-5.2.2012 Mis.Prahy a Stč Kraje - UKZ Horní Mísečky SL - UKZ - 4. 2. 2012 10.
4.-5.2.2012 Mis.Prahy a Stč Kraje - UKZ Horní Mísečky SL - UKZ - 5. 2. 2012 DNS
11.-12.2.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 11. 2. 2012 DNS
11.-12.2.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 12. 2. 2012 23.
18.-19.2.2012 Vist cup 2012- UKZ Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 19. 2. 2012 8.
3.-4.3.2012 Vist cup 2012- UKZ Černý důl SL - UKZ - 3. 3. 2012 18.
3.-4.3.2012 Vist cup 2012- UKZ Černý důl SL - UKZ - 4. 3. 2012 19.
10.-12.3.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR Rokytnice nad Jizerou SL - MCR - 10. 3. 2012 DNS
10.-12.3.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR Rokytnice nad Jizerou GS - MCR - 11. 3. 2012 24.
17.-18.3.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup Albrechtice GS - RKZ - 17. 3. 2012 17.
17.-18.3.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup Albrechtice SL - RKZ - 18. 3. 2012 22.
31.3.-1.4.2012 Vist cup 2012 - Finále - UKZ Špindl - Stoh GS - UKZ - 31. 3. 2012 7.
15.-17.12.2012 ČP RKZ Head Cup Špičák na Šumavě SG - RKZ - 15. 12. 2012 26.
15.-17.12.2012 ČP RKZ Head Cup Špičák na Šumavě SG - RKZ - 16. 12. 2012 21.
15.-17.12.2012 ČP RKZ Head Cup Špičák na Šumavě GS - RKZ - 17. 12. 2012 20.
10.-11.1.2013 ČP RKZ Head Cup Stoh SL - RKZ - 10. 1. 2013 26.
10.-11.1.2013 ČP RKZ Head Cup Stoh GS - RKZ - 11. 1. 2013 29.
22.-23.1.2013 ČP RKZ Head Cup Říčky v Orlických horách SL - RKZ - 22. 1. 2013 19.
22.-23.1.2013 ČP RKZ Head Cup Říčky v Orlických horách GS - RKZ - 23. 1. 2013 DNF
26.-27.1.2013 Vist cup 2013 Pec pod Sněžkou SL - UKZ - 26. 1. 2013 11.
26.-27.1.2013 Vist cup 2013 Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 27. 1. 2013 13.
2.-3.2.2013 Vist cup 2013 Herlíkovice SL - UKZ - 2. 2. 2013 7.
2.-3.2.2013 Vist cup 2013 Herlíkovice GS - UKZ - 3. 2. 2013 7.
16.-17.2.2013 Vist cup 2013 Jánské lázně SL - UKZ - 16. 2. 2013 7.
16.-17.2.2013 Vist cup 2013 Jánské lázně GS - UKZ - 17. 2. 2013 14.
23.-24.2.2013 ČP RKZ Head Cup Karolinka SL - RKZ - 23. 2. 2013 13.
23.-24.2.2013 ČP RKZ Head Cup Karolinka GS - RKZ - 24. 2. 2013 33.
1.-3.3.2013 MČR Žáků Hochficht (AUT) SL - MCR - 2. 3. 2013 14.
1.-3.3.2013 MČR Žáků Hochficht (AUT) GS - MCR - 3. 3. 2013 39.
16.-17.3.2013 ČP RKZ Head Cup Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 16. 3. 2013 18.
16.-17.3.2013 ČP RKZ Head Cup Albrechtice v Jiz. horách SL - RKZ - 17. 3. 2013 DNF
23.-24.3.2013 Mistrovství Prahy a StČ kraje Horní Mísečky SL - UKZ - 23. 3. 2013 DNF
23.-24.3.2013 Mistrovství Prahy a StČ kraje Horní Mísečky SL - UKZ - 24. 3. 2013 DNF
30.-31.3.2013 Vist cup 2013 - Finále Špindlerův Mlýn-Stoh SL - UKZ - 31. 3. 2013 DNS
4.-5.1.2014 ČP RKZ HEAD CUP Špindlerův Mlýn - Stoh SL - RKZ - 4. 1. 2014 3.
4.-5.1.2014 ČP RKZ HEAD CUP Špindlerův Mlýn - Stoh SL - RKZ - 5. 1. 2014 15.
20.-22.1.2014 VI. ZOM Velké Meziříčí SL - ZOM - 20. 1. 2014 4.
1.-2.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 1. 2. 2014 16.
1.-2.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 2. 2. 2014 14.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn SL - RKZ - 8. 2. 2014 8.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 9. 2. 2014 13.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 10. 2. 2014 14.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 10. 2. 2014 14.
15.-16.2.2014 Vist cup 2014 Stoh SL - UKZ - 15. 2. 2014 2.
15.-16.2.2014 Vist cup 2014 Stoh GS - UKZ - 16. 2. 2014 DNF
1.-2.3.2014 ČP RKZ HEAD CUP Malá Morávka SL - RKZ - 1. 3. 2014 6.
1.-2.3.2014 ČP RKZ HEAD CUP Malá Morávka SL - RKZ - 2. 3. 2014 DNF
8.-8.3.2014 Vist cup 2014 Herlíkovice SL - UKZ - 8. 3. 2014 5.
10.-11.3.2014 MČR Špičák na Šumavě-Velký Javor SL - MCR - 10. 3. 2014 9.
10.-11.3.2014 MČR Špičák na Šumavě-Velký Javor GS - MCR - 11. 3. 2014 16.
24.-25.1.2015 Vist cup Černý důl SL - UKZ - 24. 1. 2015 5.
24.-25.1.2015 Vist cup Černý důl SL - UKZ - 25. 1. 2015 DNS
31.1.-2.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 31. 1. 2015 7.
31.1.-2.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 1. 2. 2015 19.
14.-15.2.2015 Mistrovství Prahy a Středočeského kraje Horní Mísečky SL - UKZ - 14. 2. 2015 4.
14.-15.2.2015 Mistrovství Prahy a Středočeského kraje Horní Mísečky SL - UKZ - 15. 2. 2015 DNS
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn SL - MCR - 28. 2. 2015 12.
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn GS - MCR - 1. 3. 2015 23.
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn SG - MCR - 3. 3. 2015 DNF
7.-8.3.2015 Vist cup Herlíkovice SL - UKZ - 7. 3. 2015 6.
7.-8.3.2015 Vist cup Herlíkovice GS - UKZ - 8. 3. 2015 7.
28.-29.3.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 Kouty GS - RKZ - 28. 3. 2015 20.
28.-29.3.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 Kouty GS - RKZ - 29. 3. 2015 21.
4.-5.4.2015 Vist cup Stoh finále SL - UKZ - 4. 4. 2015 DNF
4.-5.4.2015 Vist cup Stoh finále GS - UKZ - 5. 4. 2015 DNS
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 7. 1. 2016 15.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 8. 1. 2016 15.
17.-21.1.2016 ZODM Klínovec GS - ZOM - 18. 1. 2016 DNF
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 30. 1. 2016 12.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SL - RKZ - 31. 1. 2016 4.
6.-7.2.2016 VIST Cup Herlikovice GS - UKZ - 6. 2. 2016 6.
6.-7.2.2016 VIST Cup Herlikovice SL - UKZ - 7. 2. 2016 DNS
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách GS - MCR - 20. 2. 2016 12.
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách SL - MCR - 21. 2. 2016 DNF
5.-6.3.2016 VIST CUP Pec Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 5. 3. 2016 12.
14.-14.3.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SG - MCR - 14. 3. 2016 23.
14.-14.3.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 14. 3. 2016 23.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SL - RKZ - 20. 3. 2016 12.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SG - RKZ - 21. 3. 2016 23.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SG - RKZ - 22. 3. 2016 13.