Home Evidence

Andrt Martin,

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 2000
Kraj bydliště: Ústecký
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: TJ Mezihoří, z.s.
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 770060
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
15.-16.1.2011 AMER FUN CUP Černý důl GS - PAP - 15. 1. 2011 DNF
15.-16.1.2011 AMER FUN CUP Černý důl GS - PAP - 16. 1. 2011 3.
22.-23.1.2011 AMER FUN CUP Špindlerův Mlýn GS - PAP - 22. 1. 2011 8.
22.-23.1.2011 AMER FUN CUP Špindlerův Mlýn GS - PAP - 22. 1. 2011 6.
12.-13.2.2011 AMER FUN CUP Pec pod Sněžkou GS - PAP - 12. 2. 2011 7.
12.-13.2.2011 AMER FUN CUP Pec pod Sněžkou GS - PAP - 13. 2. 2011 10.
26.-27.3.2011 Finále AMER FUN CUP Špindlerův Mlýn GS - PAP - 26. 3. 2011 13.
26.-27.3.2011 Finále AMER FUN CUP Špindlerův Mlýn GS - PAP - 26. 3. 2011 16.
7.-8.1.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup Špičák na Šumavě SL - RKZ - 7. 1. 2012 DNF
7.-8.1.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup Špičák na Šumavě GS - RKZ - 8. 1. 2012 44.
24.-25.1.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup Říčky v Orlických horách SL - RKZ - 24. 1. 2012 18.
24.-25.1.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup Říčky v Orlických horách GS - RKZ - 25. 1. 2012 44.
30.1.-1.2.2012 Zimní Olympiáda mládeže Bílá v Beskydech SL - UKZ - 30. 1. 2012 17.
30.1.-1.2.2012 Zimní Olympiáda mládeže Bílá v Beskydech GS - UKZ - 31. 1. 2012 30.
4.-5.2.2012 Mis.Prahy a Stč Kraje - UKZ Horní Mísečky SL - UKZ - 4. 2. 2012 2.
4.-5.2.2012 Mis.Prahy a Stč Kraje - UKZ Horní Mísečky SL - UKZ - 5. 2. 2012 5.
11.-12.2.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 11. 2. 2012 8.
11.-12.2.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 12. 2. 2012 17.
25.-26.2.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup Karolínka SL - RKZ - 25. 2. 2012 37.
25.-26.2.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup Karolínka GS - RKZ - 26. 2. 2012 37.
2.-4.3.2012 UKZ Moravskoslezsky Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 2. 3. 2012 DSQ
2.-4.3.2012 UKZ Moravskoslezsky Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 3. 3. 2012 15.
2.-4.3.2012 UKZ Moravskoslezsky Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 4. 3. 2012 18.
10.-12.3.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR Rokytnice nad Jizerou SL - MCR - 10. 3. 2012 DNF
10.-12.3.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR Rokytnice nad Jizerou GS - MCR - 11. 3. 2012 37.
17.-18.3.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup Albrechtice GS - RKZ - 17. 3. 2012 16.
17.-18.3.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup Albrechtice SL - RKZ - 18. 3. 2012 9.
31.3.-1.4.2012 Vist cup 2012 - Finále - UKZ Špindl - Stoh GS - UKZ - 31. 3. 2012 13.
31.3.-1.4.2012 Vist cup 2012 - Finále - UKZ Špindl - Stoh SL - UKZ - 1. 4. 2012 2.
10.-11.1.2013 ČP RKZ Head Cup Stoh SL - RKZ - 10. 1. 2013 DNF
10.-11.1.2013 ČP RKZ Head Cup Stoh GS - RKZ - 11. 1. 2013 22.
22.-23.1.2013 ČP RKZ Head Cup Říčky v Orlických horách SL - RKZ - 22. 1. 2013 DNF
22.-23.1.2013 ČP RKZ Head Cup Říčky v Orlických horách GS - RKZ - 23. 1. 2013 35.
26.-26.1.2013 UKZ - Ústecký Klínovec SL - UKZ - 26. 1. 2013 2.
9.-10.2.2013 ČP RKZ Head Cup Bílá v Beskydech SL - RKZ - 9. 2. 2013 10.
16.-17.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Sviňorky - Morávka SL - UKZ - 16. 2. 2013 DNF
16.-17.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Sviňorky - Morávka SL - UKZ - 17. 2. 2013 DNS
23.-24.2.2013 ČP RKZ Head Cup Karolinka SL - RKZ - 23. 2. 2013 DNS
1.-3.3.2013 MČR Žáků Hochficht (AUT) SL - MCR - 2. 3. 2013 8.
1.-3.3.2013 MČR Žáků Hochficht (AUT) GS - MCR - 3. 3. 2013 33.
16.-17.3.2013 ČP RKZ Head Cup Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 16. 3. 2013 23.
16.-17.3.2013 ČP RKZ Head Cup Albrechtice v Jiz. horách SL - RKZ - 17. 3. 2013 8.
23.-24.3.2013 Mistrovství Prahy a StČ kraje Horní Mísečky SL - UKZ - 23. 3. 2013 DNS
23.-24.3.2013 Mistrovství Prahy a StČ kraje Horní Mísečky SL - UKZ - 24. 3. 2013 DNS
23.-24.3.2013 UKZ Zlínský Kyčerka SL - UKZ - 23. 3. 2013 DNF
23.-24.3.2013 UKZ Zlínský Kyčerka GS - UKZ - 24. 3. 2013 13.
30.-31.3.2013 Vist cup 2013 - Finále Špindlerův Mlýn-Stoh SL - UKZ - 31. 3. 2013 4.
4.-5.1.2014 ČP RKZ HEAD CUP Špindlerův Mlýn - Stoh SL - RKZ - 4. 1. 2014 8.
4.-5.1.2014 ČP RKZ HEAD CUP Špindlerův Mlýn - Stoh SL - RKZ - 5. 1. 2014 DNF
20.-22.1.2014 VI. ZOM Velké Meziříčí SL - ZOM - 20. 1. 2014 35.
1.-2.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 1. 2. 2014 20.
1.-2.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 2. 2. 2014 13.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn SL - RKZ - 8. 2. 2014 DSQ
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 9. 2. 2014 8.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 10. 2. 2014 DNS
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 10. 2. 2014 DNS
15.-16.2.2014 Vist cup 2014 Stoh SL - UKZ - 15. 2. 2014 DSQ
15.-16.2.2014 Vist cup 2014 Stoh GS - UKZ - 16. 2. 2014 3.
1.-2.3.2014 ČP RKZ HEAD CUP Malá Morávka SL - RKZ - 1. 3. 2014 7.
1.-2.3.2014 ČP RKZ HEAD CUP Malá Morávka SL - RKZ - 2. 3. 2014 DNF
8.-8.3.2014 Vist cup 2014 Herlíkovice SL - UKZ - 8. 3. 2014 3.
10.-11.3.2014 MČR Špičák na Šumavě-Velký Javor SL - MCR - 10. 3. 2014 DNF
10.-11.3.2014 MČR Špičák na Šumavě-Velký Javor GS - MCR - 11. 3. 2014 4.
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn SL - MCR - 28. 2. 2015 16.
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn GS - MCR - 1. 3. 2015 DNS
7.-8.3.2015 Vist cup Herlíkovice SL - UKZ - 7. 3. 2015 9.
14.-15.3.2015 RKZ Head Cup 2015 Ještěd, trať „Pod lany“ SL - RKZ - 14. 3. 2015 DNS
14.-15.3.2015 RKZ Head Cup 2015 Ještěd, trať „Pod lany“ SL - RKZ - 15. 3. 2015 DNS
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 7. 1. 2016 11.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 8. 1. 2016 13.
17.-21.1.2016 ZODM Klínovec GS - ZOM - 18. 1. 2016 DNF
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 30. 1. 2016 DNF
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SL - RKZ - 31. 1. 2016 DNF
6.-7.2.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka SL - UKZ - 6. 2. 2016 15.
6.-7.2.2016 VIST Cup Herlikovice SL - UKZ - 7. 2. 2016 2.
13.-14.2.2016 UKZ Ještěd Ještěd SL - UKZ - 13. 2. 2016 2.
13.-14.2.2016 UKZ Ještěd Ještěd SL - UKZ - 14. 2. 2016 DNS
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách GS - MCR - 20. 2. 2016 DNF
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách SL - MCR - 21. 2. 2016 7.
5.-6.3.2016 VIST CUP Pec Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 5. 3. 2016 DNF
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SL - RKZ - 20. 3. 2016 11.