Home Evidence

Szotkowska Agnieszka,

Základní údaje
Pohlaví: Žena
Ročník: 2003
Kraj bydliště: Moravskoslezský
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: TJ Dolní Lomná z.s.
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 885423
Běh na lyžích 3155485
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Běh na lyžích -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Běh na lyžích Dorostenci starší
Datum Akce Místo Závod Pořadí
17.-19.2.2017 M-ČR st. žactva - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Žákyně starší 2003 - kvalifikace sprintu V 46.
17.-19.2.2017 M-ČR st. žactva - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Žákyně starší 2003 - finále sprintu V 46.
17.-19.2.2017 M-ČR st. žactva - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Žákyně starší 2003 3 km K 47.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší - kvalifikace sprintu 27.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší - finále sprintu 28.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší U15 4,1 km K 25.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší U15 5 km V 17.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší 2003 4 km V 18.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší - kvalifikace sprintu 32.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší - finále sprintu 36.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší 2003 4 km K 26.
10.-11.3.2018 ČP dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší U15 4 km K 23.
8.-8.2.2014 Madeja sport cup 2014 Annaberg -Andělská Hora GS - PAP - 8. 2. 2014 29.
8.-8.2.2014 Madeja sport cup 2014 Annaberg -Andělská Hora GS - PAP - 8. 2. 2014 28.
16.-16.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Praděd - Ovčárna GS - PAP - 16. 2. 2014 22.
16.-16.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Praděd - Ovčárna GS - PAP - 16. 2. 2014 23.
15.-15.3.2014 Madeja sport cup 2014 Bílá GS - PAP - 15. 3. 2014 30.
10.-10.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 10. 1. 2015 21.
10.-10.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 10. 1. 2015 27.
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 19.
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 22.
28.-28.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Petříkov GS - PAP - 28. 2. 2015 DNS
28.-28.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Petříkov GS - PAP - 28. 2. 2015 DNS
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 7. 1. 2016 51.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 8. 1. 2016 60.
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty SG - UKZ - 6. 1. 2017 DNS
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty SL - UKZ - 8. 1. 2017 DNS
14.-15.1.2017 UKZ žactva ve slalomu SKI Areál SYNOT na Kyčerce SL - UKZ - 14. 1. 2017 31.
14.-15.1.2017 UKZ žactva ve slalomu SKI Areál SYNOT na Kyčerce SL - UKZ - 15. 1. 2017 DNS
25.-26.2.2017 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk GS - UKZ - 26. 2. 2017 DNS
24.-26.3.2017 HELIA SPORT CUP 2017 Areál Kouty SL - UKZ - 24. 3. 2017 40.
24.-26.3.2017 HELIA SPORT CUP 2017 Areál Kouty GS - UKZ - 25. 3. 2017 34.
24.-26.3.2017 HELIA SPORT CUP 2017 Areál Kouty SG - UKZ - 26. 3. 2017 42.
19.-20.1.2019 ČP dosp./dor. - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší U16 4 km V 5.
19.-20.1.2019 ČP dosp./dor. - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší U16 850 m N sprint kvalifikace 26.
19.-20.1.2019 ČP dosp./dor. - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší U16 - N sprint finále 20.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší U16 - sprint V kvalifikace 7.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší U16 - finále sprintu V 13.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší U16 4 km K 14.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší U16 5 km V 14.
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov Zadov Dorostenky mladší U16 - N sprint K kvalifikace 10.
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov Zadov Dorostenky mladší U16 - finále N sprintu K 12.
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov Zadov Dorostenky mladší U16 5 km V 8.
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší U16 - N sprint V kvalifikace 13.
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší U16 - N sprint V finále 11.
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší U16 7,5 km K 24.