Home Evidence

Hrubý Filip,

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 2004
Kraj bydliště: Praha
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: TJ Slovan Pec pod Sněžkou
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 750307
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
7.-8.1.2012 Amer Fun cup 2012 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 7. 1. 2012 23.
7.-8.1.2012 Amer Fun cup 2012 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 8. 1. 2012 15.
21.-22.1.2012 Amer Fun cup 2012 Jánské Lázně GS - PAP - 21. 1. 2012 25.
21.-22.1.2012 Amer Fun cup 2012 Jánské Lázně GS - PAP - 22. 1. 2012 17.
28.-29.1.2012 Přípravka a předžáci Pec pod Sněžkou GS - PAP - 28. 1. 2012 2.
28.-29.1.2012 Přípravka a předžáci Pec pod Sněžkou GS - PAP - 29. 1. 2012 16.
4.-5.2.2012 Amer Fun cup 2012 Herlíkovice GS - PAP - 5. 2. 2012 DNS
18.-19.2.2012 Amer Fun cup 2012 Deštné v Orlických horách GS - PAP - 18. 2. 2012 DSQ
18.-19.2.2012 Amer Fun cup 2012 Deštné v Orlických horách GS - PAP - 19. 2. 2012 11.
3.-4.3.2012 Amer Fun cup 2012 Špindlerův Mlýn - Medvědín GS - PAP - 3. 3. 2012 DSQ
3.-4.3.2012 Amer Fun cup 2012 Špindlerův Mlýn - Medvědín GS - PAP - 4. 3. 2012 7.
17.-18.3.2012 Amer Fun cup 2012 - Finále Špindl - Stoh GS - PAP - 17. 3. 2012 DSQ
5.-6.1.2013 Amer Fun cup 2013 Černý Důl GS - PAP - 5. 1. 2013 24.
5.-6.1.2013 Amer Fun cup 2013 Černý Důl GS - PAP - 6. 1. 2013 20.
26.-27.1.2013 Amer Fun cup 2013 Herlíkovice GS - PAP - 26. 1. 2013 25.
26.-27.1.2013 Amer Fun cup 2013 Herlíkovice GS - PAP - 27. 1. 2013 29.
9.-10.2.2013 Územní závod Prahy a Střed. kraje Pec pod Sněžkou GS - PAP - 9. 2. 2013 8.
9.-10.2.2013 Územní závod Prahy a Střed. kraje Pec pod Sněžkou GS - PAP - 10. 2. 2013 7.
16.-17.2.2013 Amer Fun cup 2013 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 16. 2. 2013 24.
16.-17.2.2013 Amer Fun cup 2013 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 17. 2. 2013 25.
2.-3.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn-Medvědín GS - PAP - 2. 3. 2013 20.
2.-3.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn-Medvědín GS - PAP - 3. 3. 2013 29.
10.-11.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn - Stoh GS - PAP - 10. 3. 2013 22.
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 25. 1. 2014 16.
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 26. 1. 2014 18.
1.-2.2.2014 Amer fun cup 2014 Herlíkovice GS - PAP - 1. 2. 2014 20.
1.-2.2.2014 Amer fun cup 2014 Herlíkovice GS - PAP - 2. 2. 2014 DSQ
15.-16.2.2014 Amer fun cup 2014 Černý Důl GS - PAP - 15. 2. 2014 16.
15.-16.2.2014 Amer fun cup 2014 Černý Důl GS - PAP - 16. 2. 2014 14.
8.-9.3.2014 Amer fun cup 2014 Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2014 25.
8.-9.3.2014 Amer fun cup 2014 Medvědín GS - PAP - 9. 3. 2014 18.
22.-23.3.2014 Amer fun cup 2014 Stoh Finále GS - PAP - 22. 3. 2014 23.
24.-25.1.2015 Amer fun cup Herlíkovice GS - PAP - 24. 1. 2015 25.
24.-25.1.2015 Amer fun cup Herlíkovice GS - PAP - 25. 1. 2015 29.
30.-30.1.2015 Mistrovství Prahy Herlíkovice GS - PAP - 30. 1. 2015 10.
7.-8.2.2015 PAP Pražský Pec pod Sněžkou GS - PAP - 7. 2. 2015 7.
7.-8.2.2015 PAP Pražský Pec pod Sněžkou GS - PAP - 8. 2. 2015 2.
14.-15.2.2015 Amer fun cup Černý důl KZ - PAP - 14. 2. 2015 15.
14.-15.2.2015 Amer fun cup Černý důl KZ - PAP - 15. 2. 2015 34.
21.-22.2.2015 Amer fun cup Pec pod Sněžkou GS - PAP - 21. 2. 2015 40.
21.-22.2.2015 Amer fun cup Pec pod Sněžkou GS - PAP - 22. 2. 2015 19.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 7. 3. 2015 25.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2015 19.
28.-29.3.2015 Amer fun cup Stoh GS - PAP - 28. 3. 2015 20.
23.-24.1.2016 HEAD CUP 2016 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 23. 1. 2016 22.
23.-24.1.2016 HEAD CUP 2016 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 24. 1. 2016 12.
29.-29.1.2016 Mistrovství Prahy v OS PAP Herlíkovice GS - PAP - 29. 1. 2016 5.
6.-7.2.2016 HEAD CUP 2016 Černý Důl GS - PAP - 6. 2. 2016 13.
6.-7.2.2016 HEAD CUP 2016 Černý Důl GS - PAP - 7. 2. 2016 18.
27.-28.2.2016 HEAD CUP 2016 STOH -Špindl GS - PAP - 27. 2. 2016 12.
27.-28.2.2016 HEAD CUP 2016 STOH -Špindl GS - PAP - 28. 2. 2016 10.
5.-6.3.2016 HEAD CUP 2016 Medvědín GS - PAP - 5. 3. 2016 49.
5.-6.3.2016 HEAD CUP 2016 Medvědín GS - PAP - 6. 3. 2016 20.
12.-13.3.2016 HEAD CUP 2016 Stoh GS - PAP - 12. 3. 2016 15.
12.-13.3.2016 HEAD CUP 2016 Stoh GS - PAP - 13. 3. 2016 10.
17.-20.12.2016 UKZ STOH Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 17. 12. 2016 38.
17.-20.12.2016 UKZ STOH Špindlerův Mlýn SL - UKZ - 18. 12. 2016 DNS
17.-20.12.2016 UKZ STOH Špindlerův Mlýn SL - UKZ - 19. 12. 2016 18.
17.-20.12.2016 UKZ STOH Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 20. 12. 2016 16.
7.-8.1.2017 STOECKLI CUP 2017 Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 7. 1. 2017 17.
7.-8.1.2017 STOECKLI CUP 2017 Pec pod Sněžkou SL - UKZ - 8. 1. 2017 17.
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách SL - RKZ - 22. 1. 2017 DSQ
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách GS - RKZ - 23. 1. 2017 53.
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách SG - RKZ - 25. 1. 2017 66.
28.-29.1.2017 STOECKLI CUP 2017 Černý Důl SL - UKZ - 28. 1. 2017 28.
28.-29.1.2017 STOECKLI CUP 2017 Černý Důl SL - UKZ - 29. 1. 2017 33.
11.-12.2.2017 Pohár Sokola Nusle Pec pod Sněžkou GS - VZZ - 11. 2. 2017 DNS
17.-19.2.2017 Pohár České pošty RKZ 4 Albrechtice v Jiz.horách GS - RKZ - 17. 2. 2017 46.
7.-7.3.2017 Pohár České pošty RKZ 3 Areál Kouty SG - RKZ - 7. 3. 2017 27.
11.-12.3.2017 STOECKLI CUP 2017 Herlíkovice GS - UKZ - 11. 3. 2017 DSQ
11.-12.3.2017 STOECKLI CUP 2017 Herlíkovice SL - UKZ - 12. 3. 2017 DSQ
14.-19.3.2017 Mistrovství ČR žactva Klínovec SG - MCR - 15. 3. 2017 57.
14.-19.3.2017 Mistrovství ČR žactva Klínovec GS - MCR - 16. 3. 2017 44.
16.-17.12.2017 Stoeckli cup Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 16. 12. 2017 DSQ
16.-17.12.2017 Stoeckli cup Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 17. 12. 2017 28.
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 3. 1. 2018 21.
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 4. 1. 2018 64.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 6. 1. 2018 17.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 7. 1. 2018 17.
20.-21.1.2018 RKZ 1 Rokytnice nad Jizerou GS - RKZ - 21. 1. 2018 DNF
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 3. 2. 2018 49.
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 4. 2. 2018 21.
5.-7.2.2018 RKZ 3 Rokytnice nad Jizerou SG - RKZ - 6. 2. 2018 28.
5.-7.2.2018 RKZ 3 Rokytnice nad Jizerou SG - RKZ - 7. 2. 2018 24.
10.-11.2.2018 Stoeckli cup Herlíkovice GS - UKZ - 10. 2. 2018 19.
10.-11.2.2018 Stoeckli cup Herlíkovice SL - UKZ - 11. 2. 2018 12.
16.-18.2.2018 RKZ 4 Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 16. 2. 2018 39.
24.-25.2.2018 Stoeckli cup Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 24. 2. 2018 7.
24.-25.2.2018 Stoeckli cup Pec pod Sněžkou SL - UKZ - 25. 2. 2018 11.
3.-5.3.2018 RKZ 5 Bílá v Beskydech SL - RKZ - 3. 3. 2018 26.
10.-11.3.2018 Stoeckli cup Černý Důl GS - UKZ - 10. 3. 2018 DNF
10.-11.3.2018 Stoeckli cup Černý Důl SL - UKZ - 11. 3. 2018 3.
18.-19.12.2017 HELIA SPORT CUP Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2017 16.
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou SL - MCR - 14. 3. 2018 30.
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou GS - MCR - 15. 3. 2018 26.
19.-20.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Černý Důl SL - UKZ - 19. 1. 2019 5.
19.-20.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Černý Důl GS - UKZ - 20. 1. 2019 DNF
5.-6.1.2019 Fashion store cup 2019 Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 6. 1. 2019 DNF
16.-18.1.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 16. 1. 2019 12.
1.-3.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 2 Albrechtice v Jizerských horách GS - RKZ - 1. 2. 2019 17.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SL - RKZ - 16. 2. 2019 17.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou GS - RKZ - 17. 2. 2019 DNF
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SG - RKZ - 18. 2. 2019 16.
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn SL - MCR - 10. 3. 2019 8.
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn GS - MCR - 11. 3. 2019 DNF