Home Evidence

Diakovová Tereza,

Základní údaje
Pohlaví: Žena
Ročník: 2000
Kraj bydliště: Jihomoravský
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub:
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 295001
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
7.-8.1.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup Špičák na Šumavě SL - RKZ - 7. 1. 2012 DSQ
7.-8.1.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup Špičák na Šumavě GS - RKZ - 8. 1. 2012 39.
14.-15.1.2012 UKZ Moravskoslezský Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 14. 1. 2012 9.
14.-15.1.2012 UKZ Moravskoslezský Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 15. 1. 2012 12.
21.-22.1.2012 UKZ Moravskoslezký Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 21. 1. 2012 7.
21.-22.1.2012 UKZ Moravskoslezký Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 22. 1. 2012 10.
28.-29.1.2012 UKZ Moravskoslezský Gruň SL - UKZ - 28. 1. 2012 DSQ
28.-29.1.2012 UKZ Moravskoslezský Gruň GS - UKZ - 29. 1. 2012 11.
30.1.-1.2.2012 Zimní Olympiáda mládeže Bílá v Beskydech SL - UKZ - 30. 1. 2012 15.
30.1.-1.2.2012 Zimní Olympiáda mládeže Bílá v Beskydech GS - UKZ - 31. 1. 2012 26.
11.-12.2.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 11. 2. 2012 25.
11.-12.2.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 12. 2. 2012 20.
25.-26.2.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup Karolínka SL - RKZ - 25. 2. 2012 27.
25.-26.2.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup Karolínka GS - RKZ - 26. 2. 2012 39.
2.-4.3.2012 UKZ Moravskoslezsky Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 2. 3. 2012 9.
2.-4.3.2012 UKZ Moravskoslezsky Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 3. 3. 2012 11.
2.-4.3.2012 UKZ Moravskoslezsky Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 4. 3. 2012 12.
17.-18.3.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup Albrechtice GS - RKZ - 17. 3. 2012 32.
17.-18.3.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup Albrechtice SL - RKZ - 18. 3. 2012 26.
24.-25.3.2012 UKZ Moravskoslezský Praděd GS - UKZ - 24. 3. 2012 6.
24.-25.3.2012 UKZ Moravskoslezský Praděd GS - UKZ - 25. 3. 2012 7.
10.-11.1.2013 ČP RKZ Head Cup Stoh SL - RKZ - 10. 1. 2013 33.
10.-11.1.2013 ČP RKZ Head Cup Stoh GS - RKZ - 11. 1. 2013 38.
19.-20.1.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 19. 1. 2013 10.
19.-20.1.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 20. 1. 2013 10.
22.-23.1.2013 ČP RKZ Head Cup Říčky v Orlických horách SL - RKZ - 22. 1. 2013 27.
22.-23.1.2013 ČP RKZ Head Cup Říčky v Orlických horách GS - RKZ - 23. 1. 2013 39.
26.-27.1.2013 Vist cup 2013 Pec pod Sněžkou SL - UKZ - 26. 1. 2013 12.
26.-27.1.2013 Vist cup 2013 Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 27. 1. 2013 26.
1.-3.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 1. 2. 2013 11.
1.-3.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 2. 2. 2013 12.
1.-3.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 3. 2. 2013 DSQ
9.-10.2.2013 ČP RKZ Head Cup Bílá v Beskydech SL - RKZ - 9. 2. 2013 28.
9.-10.2.2013 ČP RKZ Head Cup Bílá v Beskydech GS - RKZ - 10. 2. 2013 34.
16.-17.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Sviňorky - Morávka SL - UKZ - 16. 2. 2013 7.
16.-17.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Sviňorky - Morávka SL - UKZ - 17. 2. 2013 8.
23.-24.2.2013 ČP RKZ Head Cup Karolinka SL - RKZ - 23. 2. 2013 DNF
23.-24.2.2013 ČP RKZ Head Cup Karolinka GS - RKZ - 24. 2. 2013 29.
1.-3.3.2013 MČR Žáků Hochficht (AUT) SL - MCR - 2. 3. 2013 31.
1.-3.3.2013 MČR Žáků Hochficht (AUT) GS - MCR - 3. 3. 2013 31.
16.-17.3.2013 ČP RKZ Head Cup Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 16. 3. 2013 32.
16.-17.3.2013 ČP RKZ Head Cup Albrechtice v Jiz. horách SL - RKZ - 17. 3. 2013 28.
23.-24.3.2013 UKZ Zlínský Kyčerka SL - UKZ - 23. 3. 2013 10.
23.-24.3.2013 UKZ Zlínský Kyčerka GS - UKZ - 24. 3. 2013 11.
4.-5.1.2014 ČP RKZ HEAD CUP Špindlerův Mlýn - Stoh SL - RKZ - 4. 1. 2014 14.
4.-5.1.2014 ČP RKZ HEAD CUP Špindlerův Mlýn - Stoh SL - RKZ - 5. 1. 2014 15.
20.-22.1.2014 VI. ZOM Velké Meziříčí SL - ZOM - 20. 1. 2014 14.
1.-2.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 1. 2. 2014 18.
1.-2.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 2. 2. 2014 21.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn SL - RKZ - 8. 2. 2014 3.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 9. 2. 2014 30.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 10. 2. 2014 34.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 10. 2. 2014 33.
15.-15.2.2014 UKZ Zlínský Karolinka GS - UKZ - 15. 2. 2014 7.
15.-15.2.2014 UKZ Zlínský Karolinka GS - UKZ - 15. 2. 2014 8.
1.-2.3.2014 ČP RKZ HEAD CUP Malá Morávka SL - RKZ - 1. 3. 2014 10.
1.-2.3.2014 ČP RKZ HEAD CUP Malá Morávka SL - RKZ - 2. 3. 2014 10.
10.-11.3.2014 MČR Špičák na Šumavě-Velký Javor SL - MCR - 10. 3. 2014 10.
10.-11.3.2014 MČR Špičák na Šumavě-Velký Javor GS - MCR - 11. 3. 2014 21.
3.-4.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Ski Areál Bílá v Beskydech SL - RKZ - 3. 1. 2015 7.
3.-4.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Ski Areál Bílá v Beskydech SL - RKZ - 4. 1. 2015 6.
8.-11.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Albrechtice v Jiz. horách SG - RKZ - 8. 1. 2015 23.
8.-11.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Albrechtice v Jiz. horách SG - RKZ - 9. 1. 2015 23.
8.-11.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 10. 1. 2015 15.
17.-18.1.2015 Pohár Jaroslava Drápely SKI AREÁL Klobouk GS - UKZ - 17. 1. 2015 6.
17.-18.1.2015 Pohár Jaroslava Drápely SKI AREÁL Klobouk SL - UKZ - 18. 1. 2015 4.
13.-15.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Vrbno pod pradědem SG - UKZ - 13. 2. 2015 4.
13.-15.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Vrbno pod pradědem SG - UKZ - 13. 2. 2015 4.
13.-15.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Vrbno pod pradědem GS - UKZ - 14. 2. 2015 3.
21.-22.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Malá Morávka - Karlov SL - UKZ - 22. 2. 2015 2.
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn SL - MCR - 28. 2. 2015 11.
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn GS - MCR - 1. 3. 2015 22.
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn SG - MCR - 3. 3. 2015 DNS
7.-8.3.2015 Kyčerka Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot SL - UKZ - 7. 3. 2015 4.
7.-8.3.2015 Kyčerka Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot SL - UKZ - 8. 3. 2015 2.
21.-22.3.2015 Vist cup Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 21. 3. 2015 4.
28.-29.3.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 Kouty GS - RKZ - 28. 3. 2015 10.
28.-29.3.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 Kouty GS - RKZ - 29. 3. 2015 9.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 7. 1. 2016 9.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 8. 1. 2016 16.
17.-21.1.2016 ZODM Klínovec GS - ZOM - 18. 1. 2016 12.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 30. 1. 2016 10.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SL - RKZ - 31. 1. 2016 10.
6.-7.2.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka SL - UKZ - 6. 2. 2016 2.
6.-7.2.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka GS - UKZ - 7. 2. 2016 4.
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách GS - MCR - 20. 2. 2016 13.
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách SL - MCR - 21. 2. 2016 5.