Home Evidence

Poláček Albert,

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 1998
Kraj bydliště: Moravskoslezský
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub:
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
25.-26.1.2011 III. RKZ - Český pohár - Head cup Říčky v Orlických horách SL - RKZ - 25. 1. 2011 14.
25.-26.1.2011 III. RKZ - Český pohár - Head cup Říčky v Orlických horách GS - RKZ - 26. 1. 2011 20.
8.-9.1.2011 Český pohár - RKZ - Head cup Karolinka SL - RKZ - 8. 1. 2011 12.
8.-9.1.2011 Český pohár - RKZ - Head cup Karolinka GS - RKZ - 9. 1. 2011 8.
5.-6.2.2011 IV. RKZ - Český pohár - Head cup Bílá v Beskydech SL - RKZ - 5. 2. 2011 8.
5.-6.2.2011 IV. RKZ - Český pohár - Head cup Bílá v Beskydech GS - RKZ - 6. 2. 2011 12.
12.-13.2.2011 UKZ - Moravský Morávka SL - UKZ - 12. 2. 2011 3.
12.-13.2.2011 UKZ - Moravský Morávka SL - UKZ - 13. 2. 2011 2.
25.-27.2.2011 UKZ - Moravský Karlov GS - UKZ - 25. 2. 2011 2.
25.-27.2.2011 UKZ - Moravský Karlov SL - UKZ - 26. 2. 2011 2.
25.-27.2.2011 UKZ - Moravský Karlov SL - UKZ - 27. 2. 2011 1.
4.-6.3.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup Pec pod Sněžkou SG - MCR - 4. 3. 2011 11.
4.-6.3.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup Pec pod Sněžkou GS - MCR - 6. 3. 2011 17.
12.-13.3.2011 UKZ - Moravský Karlovice SL - UKZ - 13. 3. 2011 3.
19.-20.3.2011 Finále UKZ - Moravský Praděd GS - UKZ - 19. 3. 2011 5.
19.-20.3.2011 Finále UKZ - Moravský Praděd GS - UKZ - 20. 3. 2011 4.
25.-27.3.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup Albrechtice GS - RKZ - 25. 3. 2011 27.
25.-27.3.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup Albrechtice SL - RKZ - 26. 3. 2011 DNS
25.-27.3.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup Albrechtice SL - RKZ - 27. 3. 2011 DNS
7.-8.1.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup Špičák na Šumavě SL - RKZ - 7. 1. 2012 27.
7.-8.1.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup Špičák na Šumavě GS - RKZ - 8. 1. 2012 28.
14.-15.1.2012 UKZ Moravskoslezský Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 14. 1. 2012 9.
14.-15.1.2012 UKZ Moravskoslezský Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 15. 1. 2012 9.
17.-18.1.2012 ČP 2012 - II. RKZ - Head cup Špindl - Sv.Petr SG - RKZ - 17. 1. 2012 DNS
17.-18.1.2012 ČP 2012 - II. RKZ - Head cup Špindl - Sv.Petr SG - RKZ - 18. 1. 2012 DNS
21.-22.1.2012 UKZ Moravskoslezký Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 21. 1. 2012 6.
21.-22.1.2012 UKZ Moravskoslezký Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 22. 1. 2012 DNF
24.-25.1.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup Říčky v Orlických horách SL - RKZ - 24. 1. 2012 DNF
24.-25.1.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup Říčky v Orlických horách GS - RKZ - 25. 1. 2012 DNF
28.-29.1.2012 UKZ Moravskoslezský Gruň SL - UKZ - 28. 1. 2012 5.
28.-29.1.2012 UKZ Moravskoslezský Gruň GS - UKZ - 29. 1. 2012 11.
30.1.-1.2.2012 Zimní Olympiáda mládeže Bílá v Beskydech GS - UKZ - 31. 1. 2012 28.
4.-5.2.2012 UKZ Moravskoslezský Velké Karlovice SL - UKZ - 4. 2. 2012 5.
11.-12.2.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 11. 2. 2012 16.
11.-12.2.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 12. 2. 2012 32.
10.-12.3.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR Rokytnice nad Jizerou SL - MCR - 10. 3. 2012 DNF
10.-12.3.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR Rokytnice nad Jizerou GS - MCR - 11. 3. 2012 19.
17.-18.3.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup Albrechtice GS - RKZ - 17. 3. 2012 20.
17.-18.3.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup Albrechtice SL - RKZ - 18. 3. 2012 DNF
24.-25.3.2012 UKZ Moravskoslezský Praděd GS - UKZ - 24. 3. 2012 6.
24.-25.3.2012 UKZ Moravskoslezský Praděd GS - UKZ - 25. 3. 2012 5.
15.-17.12.2012 ČP RKZ Head Cup Špičák na Šumavě SG - RKZ - 15. 12. 2012 28.
15.-17.12.2012 ČP RKZ Head Cup Špičák na Šumavě SG - RKZ - 16. 12. 2012 26.
15.-17.12.2012 ČP RKZ Head Cup Špičák na Šumavě GS - RKZ - 17. 12. 2012 25.
10.-11.1.2013 ČP RKZ Head Cup Stoh SL - RKZ - 10. 1. 2013 19.
10.-11.1.2013 ČP RKZ Head Cup Stoh GS - RKZ - 11. 1. 2013 21.
19.-20.1.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 19. 1. 2013 DNF
19.-20.1.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 20. 1. 2013 4.
22.-23.1.2013 ČP RKZ Head Cup Říčky v Orlických horách SL - RKZ - 22. 1. 2013 23.
22.-23.1.2013 ČP RKZ Head Cup Říčky v Orlických horách GS - RKZ - 23. 1. 2013 29.
1.-3.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 1. 2. 2013 9.
1.-3.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 2. 2. 2013 DNF
1.-3.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 3. 2. 2013 DNF
9.-10.2.2013 ČP RKZ Head Cup Bílá v Beskydech SL - RKZ - 9. 2. 2013 15.
9.-10.2.2013 ČP RKZ Head Cup Bílá v Beskydech GS - RKZ - 10. 2. 2013 19.
16.-17.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Sviňorky - Morávka SL - UKZ - 16. 2. 2013 DNF
16.-17.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Sviňorky - Morávka SL - UKZ - 17. 2. 2013 8.
23.-24.2.2013 ČP RKZ Head Cup Karolinka SL - RKZ - 23. 2. 2013 18.
23.-24.2.2013 ČP RKZ Head Cup Karolinka GS - RKZ - 24. 2. 2013 26.
1.-3.3.2013 MČR Žáků Hochficht (AUT) SG - MCR - 1. 3. 2013 32.
1.-3.3.2013 MČR Žáků Hochficht (AUT) SL - MCR - 2. 3. 2013 17.
1.-3.3.2013 MČR Žáků Hochficht (AUT) GS - MCR - 3. 3. 2013 23.
23.-24.3.2013 UKZ Zlínský Kyčerka SL - UKZ - 23. 3. 2013 DNF
23.-24.3.2013 UKZ Zlínský Kyčerka GS - UKZ - 24. 3. 2013 10.
4.-5.1.2014 ČP RKZ HEAD CUP Špindlerův Mlýn - Stoh SL - RKZ - 4. 1. 2014 DNF
4.-5.1.2014 ČP RKZ HEAD CUP Špindlerův Mlýn - Stoh SL - RKZ - 5. 1. 2014 DNF
20.-22.1.2014 VI. ZOM Velké Meziříčí SL - ZOM - 20. 1. 2014 DNF
1.-2.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 1. 2. 2014 11.
1.-2.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 2. 2. 2014 15.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn SL - RKZ - 8. 2. 2014 8.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 9. 2. 2014 DNF
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 10. 2. 2014 DNF
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 10. 2. 2014 26.
15.-15.2.2014 UKZ Zlínský Karolinka GS - UKZ - 15. 2. 2014 6.
15.-15.2.2014 UKZ Zlínský Karolinka GS - UKZ - 15. 2. 2014 4.
1.-2.3.2014 ČP RKZ HEAD CUP Malá Morávka SL - RKZ - 1. 3. 2014 DNF
1.-2.3.2014 ČP RKZ HEAD CUP Malá Morávka SL - RKZ - 2. 3. 2014 9.
10.-11.3.2014 MČR Špičák na Šumavě-Velký Javor SL - MCR - 10. 3. 2014 DNF
10.-11.3.2014 MČR Špičák na Šumavě-Velký Javor GS - MCR - 11. 3. 2014 DNF