Home Evidence

Pelikán Aleš,

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 2004
Kraj bydliště: Jihomoravský
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub:
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 770480
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 25. 1. 2014 11.
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 26. 1. 2014 35.
15.-15.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 15. 2. 2014 19.
15.-15.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 15. 2. 2014 11.
16.-16.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Praděd - Ovčárna GS - PAP - 16. 2. 2014 10.
16.-16.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Praděd - Ovčárna GS - PAP - 16. 2. 2014 8.
1.-1.3.2014 Madeja sport cup 2014 Kouty GS - PAP - 1. 3. 2014 30.
1.-1.3.2014 Madeja sport cup 2014 Kouty GS - PAP - 1. 3. 2014 13.
2.-2.3.2014 Madeja sport CUP 2014 Kouty GS - PAP - 2. 3. 2014 22.
2.-2.3.2014 Madeja sport CUP 2014 Kouty GS - PAP - 2. 3. 2014 18.
15.-15.3.2014 Madeja sport cup 2014 Bílá GS - PAP - 15. 3. 2014 20.
10.-10.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 10. 1. 2015 13.
10.-10.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 10. 1. 2015 12.
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 8.
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 10.
31.-31.1.2015 Madeja sport CUP 2015 Kouty nad Desnou GS - PAP - 31. 1. 2015 11.
31.-31.1.2015 Madeja sport CUP 2015 Kouty nad Desnou GS - PAP - 31. 1. 2015 11.
28.-28.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Petříkov GS - PAP - 28. 2. 2015 21.
28.-28.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Petříkov GS - PAP - 28. 2. 2015 11.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 7. 3. 2015 38.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2015 30.
28.-29.3.2015 Amer fun cup Stoh GS - PAP - 28. 3. 2015 33.
28.-29.3.2015 Amer fun cup Stoh KZ - PAP - 29. 3. 2015 10.
9.-9.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Annaberg GS - PAP - 9. 1. 2016 45.
9.-9.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Annaberg GS - PAP - 9. 1. 2016 30.
23.-23.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 23. 1. 2016 DNS
23.-23.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 23. 1. 2016 DNS
6.-6.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 6. 2. 2016 22.
6.-6.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 6. 2. 2016 18.
5.-6.3.2016 HEAD CUP 2016 Medvědín GS - PAP - 5. 3. 2016 30.
5.-6.3.2016 HEAD CUP 2016 Medvědín GS - PAP - 6. 3. 2016 28.
12.-13.3.2016 HEAD CUP 2016 Stoh GS - PAP - 12. 3. 2016 28.
12.-13.3.2016 HEAD CUP 2016 Stoh GS - PAP - 13. 3. 2016 17.
17.-18.12.2016 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 17. 12. 2016 20.
19.-20.12.2016 NORDICA CUP 2016 Areál Kouty GS - UKZ - 19. 12. 2016 DSQ
19.-20.12.2016 NORDICA CUP 2016 Areál Kouty GS - UKZ - 20. 12. 2016 DNF
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty SG - UKZ - 6. 1. 2017 DNS
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty GS - UKZ - 7. 1. 2017 51.
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty SL - UKZ - 8. 1. 2017 41.
14.-15.1.2017 UKZ žactva ve slalomu SKI Areál SYNOT na Kyčerce SL - UKZ - 14. 1. 2017 30.
14.-15.1.2017 UKZ žactva ve slalomu SKI Areál SYNOT na Kyčerce SL - UKZ - 15. 1. 2017 DNF
11.-12.2.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 Karolinka SL - UKZ - 11. 2. 2017 DSQ
11.-12.2.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 Karolinka GS - UKZ - 12. 2. 2017 27.
11.-12.3.2017 STOECKLI CUP 2017 Herlíkovice GS - UKZ - 11. 3. 2017 65.
11.-12.3.2017 STOECKLI CUP 2017 Herlíkovice SL - UKZ - 12. 3. 2017 DNF
24.-26.3.2017 HELIA SPORT CUP 2017 Areál Kouty SL - UKZ - 24. 3. 2017 26.
24.-26.3.2017 HELIA SPORT CUP 2017 Areál Kouty GS - UKZ - 25. 3. 2017 28.
24.-26.3.2017 HELIA SPORT CUP 2017 Areál Kouty SG - UKZ - 26. 3. 2017 41.
16.-17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 16. 12. 2017 DNF
16.-17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 17. 12. 2017 26.
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 3. 1. 2018 41.
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 4. 1. 2018 57.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 6. 1. 2018 42.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 7. 1. 2018 DNF
20.-21.1.2018 RKZ 1 Rokytnice nad Jizerou GS - RKZ - 21. 1. 2018 DNF
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 3. 2. 2018 DNF
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 4. 2. 2018 65.
10.-11.2.2018 XXVIII.roč. Poháru Jaroslava Drápely Mistrovství KVY Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 10. 2. 2018 18.
10.-11.2.2018 XXVIII.roč. Poháru Jaroslava Drápely Mistrovství KVY Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 11. 2. 2018 11.
16.-18.2.2018 RKZ 4 Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 16. 2. 2018 DNF
24.-25.2.2018 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk SL - UKZ - 24. 2. 2018 DNF
24.-25.2.2018 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk GS - UKZ - 25. 2. 2018 25.
3.-5.3.2018 RKZ 5 Bílá v Beskydech SL - RKZ - 3. 3. 2018 DNF
18.-19.12.2017 HELIA SPORT CUP Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2017 DNF
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou SL - MCR - 14. 3. 2018 DNF
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou GS - MCR - 15. 3. 2018 60.