Home Evidence

HUCZALOVÁ Barbara,

Základní údaje
Pohlaví: Žena
Ročník: 2003
Kraj bydliště: Moravskoslezský
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: SKI MOSTY
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 885043
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
21.-22.1.2012 Madeja sport cup 2012 Gruň GS - PAP - 21. 1. 2012 10.
21.-22.1.2012 Madeja sport cup 2012 Gruň GS - PAP - 22. 1. 2012 10.
4.-5.2.2012 Madeja sport cup 2012 Morávka GS - PAP - 4. 2. 2012 3.
4.-5.2.2012 Madeja sport cup 2012 Morávka GS - PAP - 5. 2. 2012 3.
11.-12.2.2012 Madeja sport cup 2012 Valašská Bystřice GS - PAP - 11. 2. 2012 5.
11.-12.2.2012 Madeja sport cup 2012 Valašská Bystřice GS - PAP - 12. 2. 2012 6.
18.-19.2.2012 Madeja sport cup 2012 Mosty u Jablunkova GS - PAP - 18. 2. 2012 6.
18.-19.2.2012 Madeja sport cup 2012 Mosty u Jablunkova GS - PAP - 19. 2. 2012 6.
3.-4.3.2012 Madeja sport cup 2012 Soláň GS - PAP - 3. 3. 2012 4.
3.-4.3.2012 Madeja sport cup 2012 Soláň GS - PAP - 4. 3. 2012 4.
17.-18.3.2012 Madeja sport cup 2012 Bílá v Beskydech GS - PAP - 17. 3. 2012 6.
17.-18.3.2012 Madeja sport cup 2012 Bílá v Beskydech GS - PAP - 18. 3. 2012 6.
12.-12.1.2013 Madeja sport cup 2013 Annaberg - Andělská hora GS - PAP - 12. 1. 2013 10.
12.-12.1.2013 Madeja sport cup 2013 Annaberg - Andělská hora GS - PAP - 12. 1. 2013 10.
19.-19.1.2013 Madeja sport cup 2013 Grůň GS - PAP - 19. 1. 2013 10.
19.-19.1.2013 Madeja sport cup 2013 Grůň GS - PAP - 19. 1. 2013 11.
2.-2.2.2013 Madeja sport cup 2013 Petříkov GS - PAP - 2. 2. 2013 DNF
2.-2.2.2013 Madeja sport cup 2013 Petříkov GS - PAP - 2. 2. 2013 9.
16.-16.2.2013 Madeja sport cup 2013 Soláň GS - PAP - 16. 2. 2013 14.
16.-16.2.2013 Madeja sport cup 2013 Soláň GS - PAP - 16. 2. 2013 9.
23.-23.2.2013 Madeja sport cup 2013 Sviňorky - Morávka GS - PAP - 23. 2. 2013 11.
23.-23.2.2013 Madeja sport cup 2013 Sviňorky - Morávka GS - PAP - 23. 2. 2013 6.
16.-17.3.2013 Madeja sport cup 2013 Bílá v Beskydech GS - PAP - 16. 3. 2013 DNS
16.-17.3.2013 Madeja sport cup 2013 Bílá v Beskydech GS - PAP - 17. 3. 2013 DNS
15.-15.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 15. 2. 2014 18.
15.-15.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 15. 2. 2014 19.
16.-16.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Praděd - Ovčárna GS - PAP - 16. 2. 2014 19.
16.-16.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Praděd - Ovčárna GS - PAP - 16. 2. 2014 18.
1.-1.3.2014 Madeja sport cup 2014 Kouty GS - PAP - 1. 3. 2014 19.
1.-1.3.2014 Madeja sport cup 2014 Kouty GS - PAP - 1. 3. 2014 23.
2.-2.3.2014 Madeja sport CUP 2014 Kouty GS - PAP - 2. 3. 2014 21.
2.-2.3.2014 Madeja sport CUP 2014 Kouty GS - PAP - 2. 3. 2014 24.
15.-15.3.2014 Madeja sport cup 2014 Bílá GS - PAP - 15. 3. 2014 24.
10.-10.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 10. 1. 2015 20.
10.-10.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 10. 1. 2015 17.
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 8.
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 9.
31.-31.1.2015 Madeja sport CUP 2015 Kouty nad Desnou GS - PAP - 31. 1. 2015 13.
31.-31.1.2015 Madeja sport CUP 2015 Kouty nad Desnou GS - PAP - 31. 1. 2015 13.
14.-14.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Soláň GS - PAP - 14. 2. 2015 12.
14.-14.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Soláň GS - PAP - 14. 2. 2015 15.
28.-28.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Petříkov GS - PAP - 28. 2. 2015 11.
28.-28.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Petříkov GS - PAP - 28. 2. 2015 14.
19.-20.12.2015 Koutecký Pohár Kouty SL - UKZ - 19. 12. 2015 23.
19.-20.12.2015 Koutecký Pohár Kouty SL - UKZ - 20. 12. 2015 21.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 7. 1. 2016 47.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 8. 1. 2016 56.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 30. 1. 2016 58.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SL - RKZ - 31. 1. 2016 40.
6.-7.2.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka SL - UKZ - 6. 2. 2016 26.
6.-7.2.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka GS - UKZ - 7. 2. 2016 33.
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty SG - UKZ - 6. 1. 2017 48.
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty GS - UKZ - 7. 1. 2017 57.
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty SL - UKZ - 8. 1. 2017 DSQ
14.-15.1.2017 UKZ žactva ve slalomu SKI Areál SYNOT na Kyčerce SL - UKZ - 14. 1. 2017 29.
14.-15.1.2017 UKZ žactva ve slalomu SKI Areál SYNOT na Kyčerce SL - UKZ - 15. 1. 2017 29.
11.-12.2.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 Karolinka SL - UKZ - 11. 2. 2017 21.
11.-12.2.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 Karolinka GS - UKZ - 12. 2. 2017 26.
25.-26.2.2017 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk SL - UKZ - 25. 2. 2017 19.
25.-26.2.2017 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk GS - UKZ - 26. 2. 2017 30.
16.-17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 16. 12. 2017 21.
16.-17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 17. 12. 2017 DSQ
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 3. 1. 2018 41.
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 4. 1. 2018 66.
10.-11.2.2018 XXVIII.roč. Poháru Jaroslava Drápely Mistrovství KVY Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 10. 2. 2018 30.
10.-11.2.2018 XXVIII.roč. Poháru Jaroslava Drápely Mistrovství KVY Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 11. 2. 2018 13.
16.-18.2.2018 RKZ 4 Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 16. 2. 2018 62.
24.-25.2.2018 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk SL - UKZ - 24. 2. 2018 DNF
24.-25.2.2018 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk GS - UKZ - 25. 2. 2018 28.
3.-5.3.2018 RKZ 5 Bílá v Beskydech SL - RKZ - 3. 3. 2018 38.
18.-19.12.2017 HELIA SPORT CUP Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2017 41.
3.-4.1.2019 ÚKZ Říčky Říčky v O. h. SG - UKZ - 3. 1. 2019 25.
8.-8.1.2019 ÚKZ Bílá Bílá v Beskydech SG - UKZ - 8. 1. 2019 3.
8.-8.1.2019 ÚKZ Bílá Bílá v Beskydech SG - UKZ - 8. 1. 2019 4.
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou SL - MCR - 14. 3. 2018 33.
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou GS - MCR - 15. 3. 2018 50.
12.-13.1.2019 ÚKZ Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka SL - UKZ - 12. 1. 2019 5.
12.-13.1.2019 ÚKZ Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka GS - UKZ - 13. 1. 2019 9.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty SL - UKZ - 15. 12. 2018 17.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty SL - UKZ - 16. 12. 2018 21.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty GS - UKZ - 17. 12. 2018 DNF
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2018 18.
16.-18.1.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 16. 1. 2019 16.
16.-18.1.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž Špindlerův Mlýn SG - MCR - 17. 1. 2019 24.
1.-3.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 2 Albrechtice v Jizerských horách GS - RKZ - 1. 2. 2019 26.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SL - RKZ - 16. 2. 2019 23.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou GS - RKZ - 17. 2. 2019 23.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SG - RKZ - 18. 2. 2019 25.
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský Karlov -areál Klobouk SL - UKZ - 23. 2. 2019 DNF
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský Karlov -areál Klobouk GS - UKZ - 24. 2. 2019 10.
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn SL - MCR - 10. 3. 2019 18.
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn GS - MCR - 11. 3. 2019 24.