Home Evidence

Kuča Michal,

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 2000
Kraj bydliště: Olomoucký
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: Ski klub Hranice, spolek
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 260100
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
14.-15.1.2012 UKZ Moravskoslezský Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 14. 1. 2012 13.
14.-15.1.2012 UKZ Moravskoslezský Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 15. 1. 2012 9.
21.-22.1.2012 UKZ Moravskoslezký Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 21. 1. 2012 DNF
21.-22.1.2012 UKZ Moravskoslezký Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 22. 1. 2012 8.
28.-29.1.2012 UKZ Moravskoslezský Gruň GS - UKZ - 29. 1. 2012 DNS
30.1.-1.2.2012 Zimní Olympiáda mládeže Bílá v Beskydech SL - UKZ - 30. 1. 2012 31.
30.1.-1.2.2012 Zimní Olympiáda mládeže Bílá v Beskydech GS - UKZ - 31. 1. 2012 27.
4.-5.2.2012 UKZ Moravskoslezský Velké Karlovice SL - UKZ - 4. 2. 2012 12.
11.-12.2.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 11. 2. 2012 20.
11.-12.2.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 12. 2. 2012 11.
25.-26.2.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup Karolínka SL - RKZ - 25. 2. 2012 32.
25.-26.2.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup Karolínka GS - RKZ - 26. 2. 2012 DNF
2.-4.3.2012 UKZ Moravskoslezsky Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 2. 3. 2012 10.
2.-4.3.2012 UKZ Moravskoslezsky Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 3. 3. 2012 DSQ
2.-4.3.2012 UKZ Moravskoslezsky Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 4. 3. 2012 11.
10.-12.3.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR Rokytnice nad Jizerou SL - MCR - 10. 3. 2012 28.
10.-12.3.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR Rokytnice nad Jizerou GS - MCR - 11. 3. 2012 DNF
15.-17.12.2012 ČP RKZ Head Cup Špičák na Šumavě SG - RKZ - 15. 12. 2012 30.
15.-17.12.2012 ČP RKZ Head Cup Špičák na Šumavě SG - RKZ - 16. 12. 2012 25.
15.-17.12.2012 ČP RKZ Head Cup Špičák na Šumavě GS - RKZ - 17. 12. 2012 DNF
19.-20.1.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 19. 1. 2013 11.
19.-20.1.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 20. 1. 2013 11.
26.-27.1.2013 UKZ - Moravskoslezský Grůň GS - UKZ - 26. 1. 2013 5.
26.-27.1.2013 UKZ - Moravskoslezský Grůň GS - UKZ - 27. 1. 2013 6.
1.-3.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 1. 2. 2013 11.
1.-3.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 2. 2. 2013 8.
1.-3.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 3. 2. 2013 DNF
9.-10.2.2013 ČP RKZ Head Cup Bílá v Beskydech SL - RKZ - 9. 2. 2013 23.
9.-10.2.2013 ČP RKZ Head Cup Bílá v Beskydech GS - RKZ - 10. 2. 2013 22.
16.-17.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Sviňorky - Morávka SL - UKZ - 16. 2. 2013 9.
16.-17.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Sviňorky - Morávka SL - UKZ - 17. 2. 2013 11.
23.-24.2.2013 ČP RKZ Head Cup Karolinka SL - RKZ - 23. 2. 2013 DNF
23.-24.2.2013 ČP RKZ Head Cup Karolinka GS - RKZ - 24. 2. 2013 27.
23.-24.3.2013 UKZ Zlínský Kyčerka SL - UKZ - 23. 3. 2013 13.
20.-22.1.2014 VI. ZOM Velké Meziříčí SL - ZOM - 20. 1. 2014 17.
1.-2.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 1. 2. 2014 18.
1.-2.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 2. 2. 2014 27.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn SL - RKZ - 8. 2. 2014 9.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 9. 2. 2014 14.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 10. 2. 2014 28.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 10. 2. 2014 20.
15.-15.2.2014 UKZ Zlínský Karolinka GS - UKZ - 15. 2. 2014 5.
15.-15.2.2014 UKZ Zlínský Karolinka GS - UKZ - 15. 2. 2014 5.
1.-2.3.2014 ČP RKZ HEAD CUP Malá Morávka SL - RKZ - 1. 3. 2014 DNF
1.-2.3.2014 ČP RKZ HEAD CUP Malá Morávka SL - RKZ - 2. 3. 2014 DNF
10.-11.3.2014 MČR Špičák na Šumavě-Velký Javor SL - MCR - 10. 3. 2014 16.
10.-11.3.2014 MČR Špičák na Šumavě-Velký Javor GS - MCR - 11. 3. 2014 DNF
3.-4.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Ski Areál Bílá v Beskydech SL - RKZ - 3. 1. 2015 17.
3.-4.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Ski Areál Bílá v Beskydech SL - RKZ - 4. 1. 2015 16.
17.-18.1.2015 Pohár Jaroslava Drápely SKI AREÁL Klobouk GS - UKZ - 17. 1. 2015 13.
17.-18.1.2015 Pohár Jaroslava Drápely SKI AREÁL Klobouk SL - UKZ - 18. 1. 2015 DNF
31.1.-2.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 31. 1. 2015 DNF
31.1.-2.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 1. 2. 2015 34.
31.1.-2.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Pec pod Sněžkou SG - RKZ - 2. 2. 2015 36.
7.-8.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Karolínka SL - RKZ - 7. 2. 2015 23.
13.-15.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Vrbno pod pradědem SG - UKZ - 13. 2. 2015 16.
13.-15.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Vrbno pod pradědem SG - UKZ - 13. 2. 2015 16.
13.-15.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Vrbno pod pradědem GS - UKZ - 14. 2. 2015 11.
21.-22.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Malá Morávka - Karlov SL - UKZ - 21. 2. 2015 10.
21.-22.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Malá Morávka - Karlov SL - UKZ - 22. 2. 2015 7.
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn SL - MCR - 28. 2. 2015 18.
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn GS - MCR - 1. 3. 2015 20.
7.-8.3.2015 Kyčerka Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot SL - UKZ - 7. 3. 2015 9.
7.-8.3.2015 Kyčerka Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot SL - UKZ - 8. 3. 2015 DNF
21.-22.3.2015 Vist cup Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 21. 3. 2015 7.
21.-22.3.2015 Vist cup Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 22. 3. 2015 DNF
28.-29.3.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 Kouty GS - RKZ - 28. 3. 2015 26.
28.-29.3.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 Kouty GS - RKZ - 29. 3. 2015 29.
19.-20.12.2015 Koutecký Pohár Kouty SL - UKZ - 19. 12. 2015 DNF
19.-20.12.2015 Koutecký Pohár Kouty SL - UKZ - 20. 12. 2015 DNF
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 7. 1. 2016 22.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 8. 1. 2016 DNF
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 30. 1. 2016 26.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SL - RKZ - 31. 1. 2016 DNF
6.-7.2.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka SL - UKZ - 6. 2. 2016 14.
6.-7.2.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka GS - UKZ - 7. 2. 2016 13.
14.-14.3.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SG - MCR - 14. 3. 2016 28.
14.-14.3.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 14. 3. 2016 31.