Home Evidence

Hlubocký Tomáš,

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 2003
Kraj bydliště: Praha
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: Tělovýchovná jednota Vodní stavby Praha - spolek
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 151386
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
21.-22.1.2012 Amer Fun cup 2012 Jánské Lázně GS - PAP - 21. 1. 2012 44.
21.-22.1.2012 Amer Fun cup 2012 Jánské Lázně GS - PAP - 22. 1. 2012 38.
4.-5.2.2012 Amer Fun cup 2012 Herlíkovice GS - PAP - 4. 2. 2012 16.
4.-5.2.2012 Amer Fun cup 2012 Herlíkovice GS - PAP - 5. 2. 2012 12.
5.-6.1.2013 Amer Fun cup 2013 Černý Důl GS - PAP - 5. 1. 2013 16.
5.-6.1.2013 Amer Fun cup 2013 Černý Důl GS - PAP - 6. 1. 2013 16.
26.-27.1.2013 Amer Fun cup 2013 Herlíkovice GS - PAP - 26. 1. 2013 5.
26.-27.1.2013 Amer Fun cup 2013 Herlíkovice GS - PAP - 27. 1. 2013 4.
16.-17.2.2013 Amer Fun cup 2013 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 16. 2. 2013 6.
16.-17.2.2013 Amer Fun cup 2013 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 17. 2. 2013 6.
2.-3.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn-Medvědín GS - PAP - 2. 3. 2013 7.
10.-11.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn - Stoh GS - PAP - 10. 3. 2013 59.
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 25. 1. 2014 39.
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 26. 1. 2014 20.
1.-2.2.2014 Amer fun cup 2014 Herlíkovice GS - PAP - 1. 2. 2014 24.
1.-2.2.2014 Amer fun cup 2014 Herlíkovice GS - PAP - 2. 2. 2014 18.
15.-16.2.2014 Amer fun cup 2014 Černý Důl GS - PAP - 15. 2. 2014 9.
15.-16.2.2014 Amer fun cup 2014 Černý Důl GS - PAP - 16. 2. 2014 8.
22.-23.3.2014 Amer fun cup 2014 Stoh Finále GS - PAP - 22. 3. 2014 16.
17.-18.1.2015 Pohár Libereckého a Středočeského kraje Ještěd GS - PAP - 17. 1. 2015 9.
17.-18.1.2015 Pohár Libereckého a Středočeského kraje Ještěd GS - PAP - 18. 1. 2015 9.
24.-25.1.2015 Amer fun cup Herlíkovice GS - PAP - 24. 1. 2015 11.
24.-25.1.2015 Amer fun cup Herlíkovice GS - PAP - 25. 1. 2015 DNF
30.-30.1.2015 Mistrovství Prahy Herlíkovice GS - PAP - 30. 1. 2015 3.
14.-15.2.2015 Amer fun cup Černý důl KZ - PAP - 14. 2. 2015 7.
14.-15.2.2015 Amer fun cup Černý důl KZ - PAP - 15. 2. 2015 13.
21.-22.2.2015 Amer fun cup Pec pod Sněžkou GS - PAP - 21. 2. 2015 9.
21.-22.2.2015 Amer fun cup Pec pod Sněžkou GS - PAP - 22. 2. 2015 9.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 7. 3. 2015 16.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2015 6.
14.-15.3.2015 Pohár Libereckého a Středočeského kraje Albrechtice v Jiz. horách GS - PAP - 14. 3. 2015 1.
14.-15.3.2015 Pohár Libereckého a Středočeského kraje Albrechtice v Jiz. horách GS - PAP - 15. 3. 2015 DNF
28.-29.3.2015 Amer fun cup Stoh GS - PAP - 28. 3. 2015 1.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 7. 1. 2016 DNF
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 8. 1. 2016 31.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 30. 1. 2016 27.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SL - RKZ - 31. 1. 2016 19.
6.-7.2.2016 VIST Cup Herlikovice GS - UKZ - 6. 2. 2016 DNF
6.-7.2.2016 VIST Cup Herlikovice SL - UKZ - 7. 2. 2016 7.
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách GS - MCR - 20. 2. 2016 30.
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách SL - MCR - 21. 2. 2016 12.
5.-6.3.2016 VIST CUP Pec Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 5. 3. 2016 12.
5.-6.3.2016 VIST CUP Pec Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 6. 3. 2016 3.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SL - RKZ - 20. 3. 2016 DSQ
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SG - RKZ - 21. 3. 2016 21.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SG - RKZ - 22. 3. 2016 24.
2.-3.4.2016 VIST CUP Pec II Černý Důl SL - UKZ - 2. 4. 2016 DNF
2.-3.4.2016 VIST CUP Pec II Černý Důl SL - UKZ - 3. 4. 2016 3.
9.-10.4.2016 VIST CUP Stoh Špindlerův Mlýn SL - UKZ - 9. 4. 2016 3.
9.-10.4.2016 VIST CUP Stoh Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 10. 4. 2016 6.
17.-20.12.2016 UKZ STOH Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 17. 12. 2016 12.
17.-20.12.2016 UKZ STOH Špindlerův Mlýn SL - UKZ - 18. 12. 2016 DNF
7.-8.1.2017 STOECKLI CUP 2017 Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 7. 1. 2017 11.
7.-8.1.2017 STOECKLI CUP 2017 Pec pod Sněžkou SL - UKZ - 8. 1. 2017 DSQ
28.-29.1.2017 STOECKLI CUP 2017 Černý Důl SL - UKZ - 28. 1. 2017 7.
28.-29.1.2017 STOECKLI CUP 2017 Černý Důl SL - UKZ - 29. 1. 2017 DSQ
12.-13.2.2017 UKZ Ješted Ještěd SL - UKZ - 12. 2. 2017 DNF
17.-19.2.2017 Pohár České pošty RKZ 4 Albrechtice v Jiz.horách GS - RKZ - 17. 2. 2017 35.
7.-7.3.2017 Pohár České pošty RKZ 3 Areál Kouty SG - RKZ - 7. 3. 2017 37.
11.-12.3.2017 STOECKLI CUP 2017 Herlíkovice GS - UKZ - 11. 3. 2017 10.
11.-12.3.2017 STOECKLI CUP 2017 Herlíkovice SL - UKZ - 12. 3. 2017 13.
14.-19.3.2017 Mistrovství ČR žactva Klínovec SG - MCR - 15. 3. 2017 42.
14.-19.3.2017 Mistrovství ČR žactva Klínovec GS - MCR - 16. 3. 2017 33.
8.-9.4.2017 STOECKLI CUP 2017 finále STOH - ŠM GS - UKZ - 8. 4. 2017 DNF
8.-9.4.2017 STOECKLI CUP 2017 finále STOH - ŠM GS - UKZ - 9. 4. 2017 DNF
16.-17.12.2017 Stoeckli cup Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 16. 12. 2017 DNF
16.-17.12.2017 Stoeckli cup Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 17. 12. 2017 DNF
20.-21.1.2018 RKZ 1 Rokytnice nad Jizerou GS - RKZ - 21. 1. 2018 14.
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 3. 2. 2018 24.
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 4. 2. 2018 25.
5.-7.2.2018 RKZ 3 Rokytnice nad Jizerou SG - RKZ - 6. 2. 2018 33.
5.-7.2.2018 RKZ 3 Rokytnice nad Jizerou SG - RKZ - 7. 2. 2018 31.
10.-11.2.2018 Stoeckli cup Herlíkovice GS - UKZ - 10. 2. 2018 5.
10.-11.2.2018 Stoeckli cup Herlíkovice SL - UKZ - 11. 2. 2018 DNF
16.-18.2.2018 RKZ 4 Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 16. 2. 2018 22.
24.-25.2.2018 Stoeckli cup Pec pod Sněžkou SL - UKZ - 25. 2. 2018 5.
3.-5.3.2018 RKZ 5 Bílá v Beskydech SL - RKZ - 3. 3. 2018 DNF
10.-11.3.2018 Stoeckli cup Černý Důl SL - UKZ - 11. 3. 2018 DNS
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 31. 3. 2018 5.
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh GS - UKZ - 1. 4. 2018 DNF
18.-19.12.2017 HELIA SPORT CUP Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2017 DNS
3.-4.1.2019 ÚKZ Říčky Říčky v O. h. SG - UKZ - 3. 1. 2019 30.
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou SL - MCR - 14. 3. 2018 DNF
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou GS - MCR - 15. 3. 2018 50.
19.-20.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Černý Důl GS - UKZ - 20. 1. 2019 6.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty SL - UKZ - 15. 12. 2018 DNF
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty SL - UKZ - 16. 12. 2018 11.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty GS - UKZ - 17. 12. 2018 DNF
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2018 9.
5.-6.1.2019 Fashion store cup 2019 Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 6. 1. 2019 10.
26.-27.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Herlíkovice GS - UKZ - 26. 1. 2019 DNS
26.-27.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Herlíkovice SL - UKZ - 27. 1. 2019 3.
16.-18.1.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 16. 1. 2019 15.
1.-3.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 2 Albrechtice v Jizerských horách GS - RKZ - 1. 2. 2019 14.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SL - RKZ - 16. 2. 2019 8.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou GS - RKZ - 17. 2. 2019 21.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SG - RKZ - 18. 2. 2019 DNF
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn SL - MCR - 10. 3. 2019 DNF
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn GS - MCR - 11. 3. 2019 16.
30.-31.3.2019 Fashion store cup 2019 Stoh Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 31. 3. 2019 11.