Home Evidence

Šnajdr Šimon,

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 2002
Kraj bydliště: Středočeský
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Přirozená přední noha:
Rotace:
Evidence SLČR
Klub: SKI Club Mělník
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 151383
Akrobatické lyžování
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Akrobatické lyžování -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Akrobatické lyžování muži / ženy MO (AL)
Datum Akce Místo Závod Pořadí
15.-16.1.2011 AMER FUN CUP Černý důl GS - PAP - 15. 1. 2011 2.
15.-16.1.2011 AMER FUN CUP Černý důl GS - PAP - 16. 1. 2011 2.
22.-23.1.2011 AMER FUN CUP Špindlerův Mlýn GS - PAP - 22. 1. 2011 4.
22.-23.1.2011 AMER FUN CUP Špindlerův Mlýn GS - PAP - 22. 1. 2011 3.
12.-13.2.2011 AMER FUN CUP Pec pod Sněžkou GS - PAP - 12. 2. 2011 1.
12.-13.2.2011 AMER FUN CUP Pec pod Sněžkou GS - PAP - 13. 2. 2011 1.
19.-20.2.2011 AMER FUN CUP Deštné v Orlických horách GS - PAP - 19. 2. 2011 2.
19.-20.2.2011 AMER FUN CUP Deštné v Orlických horách GS - PAP - 20. 2. 2011 3.
26.-27.2.2011 AMER FUN CUP Herlíkovice GS - PAP - 26. 2. 2011 5.
26.-27.2.2011 AMER FUN CUP Herlíkovice GS - PAP - 27. 2. 2011 2.
26.-27.3.2011 Finále AMER FUN CUP Špindlerův Mlýn GS - PAP - 26. 3. 2011 1.
26.-27.3.2011 Finále AMER FUN CUP Špindlerův Mlýn GS - PAP - 26. 3. 2011 DNF
7.-8.1.2012 Amer Fun cup 2012 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 7. 1. 2012 4.
7.-8.1.2012 Amer Fun cup 2012 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 8. 1. 2012 4.
21.-22.1.2012 Amer Fun cup 2012 Jánské Lázně GS - PAP - 21. 1. 2012 8.
21.-22.1.2012 Amer Fun cup 2012 Jánské Lázně GS - PAP - 22. 1. 2012 3.
28.-29.1.2012 Pohár Lib a Stř. kraje Rokytnice nad Jizerou GS - PAP - 29. 1. 2012 2.
4.-5.2.2012 Amer Fun cup 2012 Herlíkovice GS - PAP - 4. 2. 2012 5.
4.-5.2.2012 Amer Fun cup 2012 Herlíkovice GS - PAP - 5. 2. 2012 9.
18.-19.2.2012 Amer Fun cup 2012 Deštné v Orlických horách GS - PAP - 18. 2. 2012 1.
18.-19.2.2012 Amer Fun cup 2012 Deštné v Orlických horách GS - PAP - 19. 2. 2012 2.
3.-4.3.2012 Amer Fun cup 2012 Špindlerův Mlýn - Medvědín GS - PAP - 3. 3. 2012 4.
3.-4.3.2012 Amer Fun cup 2012 Špindlerův Mlýn - Medvědín GS - PAP - 4. 3. 2012 5.
17.-18.3.2012 Amer Fun cup 2012 - Finále Špindl - Stoh GS - PAP - 17. 3. 2012 3.
5.-6.1.2013 Amer Fun cup 2013 Černý Důl GS - PAP - 5. 1. 2013 3.
5.-6.1.2013 Amer Fun cup 2013 Černý Důl GS - PAP - 6. 1. 2013 1.
26.-27.1.2013 Amer Fun cup 2013 Herlíkovice GS - PAP - 26. 1. 2013 8.
26.-27.1.2013 Amer Fun cup 2013 Herlíkovice GS - PAP - 27. 1. 2013 6.
16.-17.2.2013 Amer Fun cup 2013 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 16. 2. 2013 2.
16.-17.2.2013 Amer Fun cup 2013 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 17. 2. 2013 3.
23.-23.2.2013 Pohár StČ a Lib.kraje Paseky nad Jizerou GS - PAP - 23. 2. 2013 DNS
23.-23.2.2013 Pohár StČ a Lib.kraje Paseky nad Jizerou GS - PAP - 23. 2. 2013 DNS
2.-3.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn-Medvědín GS - PAP - 2. 3. 2013 8.
2.-3.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn-Medvědín GS - PAP - 3. 3. 2013 5.
10.-11.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn - Stoh GS - PAP - 10. 3. 2013 3.
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 25. 1. 2014 1.
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 26. 1. 2014 3.
1.-2.2.2014 Amer fun cup 2014 Herlíkovice GS - PAP - 1. 2. 2014 1.
1.-2.2.2014 Amer fun cup 2014 Herlíkovice GS - PAP - 2. 2. 2014 1.
15.-16.2.2014 Amer fun cup 2014 Černý Důl GS - PAP - 15. 2. 2014 3.
15.-16.2.2014 Amer fun cup 2014 Černý Důl GS - PAP - 16. 2. 2014 2.
8.-9.3.2014 Amer fun cup 2014 Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2014 7.
8.-9.3.2014 Amer fun cup 2014 Medvědín GS - PAP - 9. 3. 2014 4.
22.-23.3.2014 Amer fun cup 2014 Stoh Finále GS - PAP - 22. 3. 2014 7.
3.-4.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Ski Areál Bílá v Beskydech SL - RKZ - 3. 1. 2015 13.
3.-4.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Ski Areál Bílá v Beskydech SL - RKZ - 4. 1. 2015 13.
8.-11.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Albrechtice v Jiz. horách SG - RKZ - 8. 1. 2015 DNF
8.-11.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Albrechtice v Jiz. horách SG - RKZ - 9. 1. 2015 23.
8.-11.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 10. 1. 2015 8.
24.-25.1.2015 Vist cup Černý důl SL - UKZ - 25. 1. 2015 4.
31.1.-2.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 31. 1. 2015 8.
31.1.-2.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 1. 2. 2015 23.
31.1.-2.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Pec pod Sněžkou SG - RKZ - 2. 2. 2015 7.
7.-8.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Karolínka SL - RKZ - 7. 2. 2015 7.
14.-15.2.2015 Mistrovství Prahy a Středočeského kraje Horní Mísečky SL - UKZ - 14. 2. 2015 7.
14.-15.2.2015 Mistrovství Prahy a Středočeského kraje Horní Mísečky SL - UKZ - 15. 2. 2015 4.
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn SL - MCR - 28. 2. 2015 DNF
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn GS - MCR - 1. 3. 2015 13.
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn SG - MCR - 3. 3. 2015 9.
7.-8.3.2015 Vist cup Herlíkovice SL - UKZ - 7. 3. 2015 8.
7.-8.3.2015 Vist cup Herlíkovice GS - UKZ - 8. 3. 2015 7.
14.-15.3.2015 RKZ Head Cup 2015 Ještěd, trať „Pod lany“ SL - RKZ - 14. 3. 2015 3.
28.-29.3.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 Kouty GS - RKZ - 28. 3. 2015 17.
28.-29.3.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 Kouty GS - RKZ - 29. 3. 2015 15.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 7. 1. 2016 2.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 8. 1. 2016 24.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 30. 1. 2016 1.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SL - RKZ - 31. 1. 2016 DNF
6.-7.2.2016 VIST Cup Herlikovice GS - UKZ - 6. 2. 2016 2.
6.-7.2.2016 VIST Cup Herlikovice SL - UKZ - 7. 2. 2016 DNF
13.-14.2.2016 UKZ Ještěd Ještěd SL - UKZ - 13. 2. 2016 1.
13.-14.2.2016 UKZ Ještěd Ještěd SL - UKZ - 14. 2. 2016 DNS
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách GS - MCR - 20. 2. 2016 1.
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách SL - MCR - 21. 2. 2016 2.
14.-14.3.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SG - MCR - 14. 3. 2016 2.
14.-14.3.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 14. 3. 2016 2.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SL - RKZ - 20. 3. 2016 3.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SG - RKZ - 21. 3. 2016 5.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SG - RKZ - 22. 3. 2016 8.
9.-10.4.2016 VIST CUP Stoh Špindlerův Mlýn SL - UKZ - 9. 4. 2016 DNF
9.-10.4.2016 VIST CUP Stoh Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 10. 4. 2016 DNF
17.-20.12.2016 UKZ STOH Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 17. 12. 2016 DNF
17.-20.12.2016 UKZ STOH Špindlerův Mlýn SL - UKZ - 18. 12. 2016 DNF
17.-20.12.2016 UKZ STOH Špindlerův Mlýn SL - UKZ - 19. 12. 2016 4.
17.-20.12.2016 UKZ STOH Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 20. 12. 2016 2.
7.-8.1.2017 STOECKLI CUP 2017 Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 7. 1. 2017 5.
7.-8.1.2017 STOECKLI CUP 2017 Pec pod Sněžkou SL - UKZ - 8. 1. 2017 1.
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách SL - RKZ - 22. 1. 2017 DNF
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách GS - RKZ - 23. 1. 2017 10.
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách SG - RKZ - 25. 1. 2017 16.
12.-13.2.2017 UKZ Ješted Ještěd SL - UKZ - 12. 2. 2017 DNS
12.-13.2.2017 UKZ Ješted Ještěd GS - UKZ - 13. 2. 2017 DNS
17.-19.2.2017 Pohár České pošty RKZ 4 Albrechtice v Jiz.horách GS - RKZ - 17. 2. 2017 3.
7.-7.3.2017 Pohár České pošty RKZ 3 Areál Kouty SG - RKZ - 7. 3. 2017 15.
11.-12.3.2017 STOECKLI CUP 2017 Herlíkovice GS - UKZ - 11. 3. 2017 2.
11.-12.3.2017 STOECKLI CUP 2017 Herlíkovice SL - UKZ - 12. 3. 2017 DNS
14.-19.3.2017 Mistrovství ČR žactva Klínovec SG - MCR - 15. 3. 2017 20.
14.-19.3.2017 Mistrovství ČR žactva Klínovec GS - MCR - 16. 3. 2017 6.
16.-17.12.2017 Stoeckli cup Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 16. 12. 2017 DNF
16.-17.12.2017 Stoeckli cup Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 17. 12. 2017 4.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 6. 1. 2018 DNS
20.-21.1.2018 RKZ 1 Rokytnice nad Jizerou GS - RKZ - 21. 1. 2018 DNF
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 3. 2. 2018 3.
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 4. 2. 2018 7.
5.-7.2.2018 RKZ 3 Rokytnice nad Jizerou SG - RKZ - 6. 2. 2018 DNF
5.-7.2.2018 RKZ 3 Rokytnice nad Jizerou SG - RKZ - 7. 2. 2018 8.
10.-11.2.2018 Stoeckli cup Herlíkovice GS - UKZ - 10. 2. 2018 DNS
10.-11.2.2018 Stoeckli cup Herlíkovice SL - UKZ - 11. 2. 2018 DNS
16.-18.2.2018 RKZ 4 Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 16. 2. 2018 4.
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 31. 3. 2018 DNF
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh GS - UKZ - 1. 4. 2018 6.
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou SL - MCR - 14. 3. 2018 DNF
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou GS - MCR - 15. 3. 2018 7.
23.-24.2.2019 FIS - CIT Spindleruv Mlyn - Horni Misecky SL - CIT - 23. 2. 2019 56.
23.-24.2.2019 FIS - CIT Spindleruv Mlyn - Horni Misecky SL - CIT - 24. 2. 2019 36.