Home Evidence

Balejová Karolína,

Základní údaje
Pohlaví: Žena
Ročník: 2005
Kraj bydliště: Vysočina
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Přirozená přední noha:
Rotace:
Evidence SLČR
Klub: SKI klub Velké Meziříčí
Hostování: Racing team Záhrobský z.s. (AD)
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 885593
Akrobatické lyžování SC
Úsek Klub
Alpské disciplíny Racing team Záhrobský z.s.
Akrobatické lyžování -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Akrobatické lyžování žáci / žačky MO (AL)
Datum Akce Místo Závod Pořadí
24.-25.1.2015 Amer fun cup Herlíkovice GS - PAP - 24. 1. 2015 23.
31.-31.1.2015 Madeja sport CUP 2015 Kouty nad Desnou GS - PAP - 31. 1. 2015 9.
31.-31.1.2015 Madeja sport CUP 2015 Kouty nad Desnou GS - PAP - 31. 1. 2015 9.
14.-14.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Soláň GS - PAP - 14. 2. 2015 12.
14.-14.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Soláň GS - PAP - 14. 2. 2015 6.
28.-28.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Petříkov GS - PAP - 28. 2. 2015 16.
28.-28.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Petříkov GS - PAP - 28. 2. 2015 17.
28.-29.3.2015 Amer fun cup Stoh GS - PAP - 28. 3. 2015 21.
28.-29.3.2015 Amer fun cup Stoh KZ - PAP - 29. 3. 2015 16.
9.-9.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Annaberg GS - PAP - 9. 1. 2016 30.
9.-9.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Annaberg GS - PAP - 9. 1. 2016 29.
23.-24.1.2016 HEAD CUP 2016 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 23. 1. 2016 36.
23.-24.1.2016 HEAD CUP 2016 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 24. 1. 2016 31.
6.-7.2.2016 HEAD CUP 2016 Černý Důl GS - PAP - 6. 2. 2016 DNS
27.-28.2.2016 HEAD CUP 2016 STOH -Špindl GS - PAP - 27. 2. 2016 31.
27.-28.2.2016 HEAD CUP 2016 STOH -Špindl GS - PAP - 28. 2. 2016 37.
5.-6.3.2016 HEAD CUP 2016 Medvědín GS - PAP - 5. 3. 2016 41.
5.-6.3.2016 HEAD CUP 2016 Medvědín GS - PAP - 6. 3. 2016 32.
21.-22.1.2017 Head Vitalini cup 2017 Černý Důl GS - PAP - 21. 1. 2017 26.
21.-22.1.2017 Head Vitalini cup 2017 Černý Důl KZ - PAP - 22. 1. 2017 30.
28.-29.1.2017 Head Vitalini cup 2017 Herlíkovice GS - PAP - 28. 1. 2017 24.
28.-29.1.2017 Head Vitalini cup 2017 Herlíkovice GS - PAP - 29. 1. 2017 28.
4.-4.2.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Dolní Morava GS - PAP - 4. 2. 2017 20.
4.-4.2.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Dolní Morava GS - PAP - 4. 2. 2017 37.
18.-19.2.2017 Head Vitalini cup 2017 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 18. 2. 2017 25.
18.-19.2.2017 Head Vitalini cup 2017 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 19. 2. 2017 DNS
11.-12.3.2017 Head Vitalini cup 2017 Medvědín - ŠM GS - PAP - 11. 3. 2017 22.
11.-12.3.2017 Head Vitalini cup 2017 Medvědín - ŠM GS - PAP - 12. 3. 2017 31.
16.-17.12.2017 Stoeckli cup Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 16. 12. 2017 39.
16.-17.12.2017 Stoeckli cup Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 17. 12. 2017 45.
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 3. 1. 2018 71.
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 4. 1. 2018 82.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 6. 1. 2018 52.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 7. 1. 2018 25.
20.-21.1.2018 RKZ 1 Rokytnice nad Jizerou GS - RKZ - 20. 1. 2018 41.
20.-21.1.2018 RKZ 1 Rokytnice nad Jizerou GS - RKZ - 21. 1. 2018 39.
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 3. 2. 2018 67.
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 4. 2. 2018 54.
5.-7.2.2018 RKZ 3 Rokytnice nad Jizerou SG - RKZ - 6. 2. 2018 72.
5.-7.2.2018 RKZ 3 Rokytnice nad Jizerou SG - RKZ - 7. 2. 2018 47.
10.-11.2.2018 XXVIII.roč. Poháru Jaroslava Drápely Mistrovství KVY Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 10. 2. 2018 17.
10.-11.2.2018 XXVIII.roč. Poháru Jaroslava Drápely Mistrovství KVY Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 11. 2. 2018 16.
3.-5.3.2018 RKZ 5 Bílá v Beskydech SL - RKZ - 3. 3. 2018 57.
10.-11.3.2018 Stoeckli cup Černý Důl GS - UKZ - 10. 3. 2018 24.
10.-11.3.2018 Stoeckli cup Černý Důl SL - UKZ - 11. 3. 2018 17.
18.-19.12.2017 HELIA SPORT CUP Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2017 46.
3.-4.1.2019 ÚKZ Říčky Říčky v O. h. SG - UKZ - 3. 1. 2019 8.
8.-8.1.2019 ÚKZ Bílá Bílá v Beskydech SG - UKZ - 8. 1. 2019 6.
8.-8.1.2019 ÚKZ Bílá Bílá v Beskydech SG - UKZ - 8. 1. 2019 3.
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou SL - MCR - 14. 3. 2018 35.
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou GS - MCR - 15. 3. 2018 38.
12.-13.1.2019 ÚKZ Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka SL - UKZ - 12. 1. 2019 DNF
19.-20.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Černý Důl SL - UKZ - 19. 1. 2019 2.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty SL - UKZ - 15. 12. 2018 4.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty SL - UKZ - 16. 12. 2018 3.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty GS - UKZ - 17. 12. 2018 2.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2018 1.
16.-18.1.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 16. 1. 2019 1.
16.-18.1.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž Špindlerův Mlýn SG - MCR - 17. 1. 2019 5.
1.-3.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 2 Albrechtice v Jizerských horách GS - RKZ - 1. 2. 2019 2.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SL - RKZ - 16. 2. 2019 2.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou GS - RKZ - 17. 2. 2019 DNF
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SG - RKZ - 18. 2. 2019 1.
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn SL - MCR - 10. 3. 2019 3.
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn GS - MCR - 11. 3. 2019 DNF