Home Evidence

Hotový Gustav,

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 2004
Kraj bydliště: Ústecký
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Přirozená přední noha:
Rotace:
Evidence SLČR
Klub: Sport club Litvínov o.s.
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 770113
Akrobatické lyžování SC
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Akrobatické lyžování -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Akrobatické lyžování -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
21.-21.2.2013 Přebor Ústeckého kraje Mezihoří GS - PAP - 21. 2. 2013 12.
9.-17.3.2013 Amer sport cup 2013 Klínovec KZ - PAP - 17. 3. 2013 13.
13.-13.3.2016 Dynastar Lange Cup - finále Klínovec GS - PAP - 13. 3. 2016 10.
14.-15.1.2017 ÚKZ Špičák na Šumavě SL - UKZ - 14. 1. 2017 16.
14.-15.1.2017 ÚKZ Špičák na Šumavě GS - UKZ - 15. 1. 2017 22.
22.-22.1.2017 Krušnohorský pohárek Boží Dar Neklid GS - VEZ - 22. 1. 2017 6.
12.-13.2.2017 UKZ Ješted Ještěd SL - UKZ - 12. 2. 2017 32.
12.-13.2.2017 UKZ Ješted Ještěd GS - UKZ - 13. 2. 2017 25.
14.-19.3.2017 Mistrovství ČR žactva Klínovec SG - MCR - 15. 3. 2017 85.
14.-19.3.2017 Mistrovství ČR žactva Klínovec GS - MCR - 16. 3. 2017 DNF
16.-17.12.2017 Stoeckli cup Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 16. 12. 2017 24.
16.-17.12.2017 Stoeckli cup Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 17. 12. 2017 52.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 6. 1. 2018 64.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 7. 1. 2018 53.
13.-14.1.2018 UKZ Špičák na Šumavě SL - UKZ - 13. 1. 2018 DNS
13.-14.1.2018 UKZ Špičák na Šumavě GS - UKZ - 14. 1. 2018 19.
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 3. 2. 2018 79.
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 4. 2. 2018 74.
5.-7.2.2018 RKZ 3 Rokytnice nad Jizerou SG - RKZ - 6. 2. 2018 DNF
5.-7.2.2018 RKZ 3 Rokytnice nad Jizerou SG - RKZ - 7. 2. 2018 68.
10.-11.2.2018 Stoeckli cup Herlíkovice GS - UKZ - 10. 2. 2018 33.
10.-11.2.2018 Stoeckli cup Herlíkovice SL - UKZ - 11. 2. 2018 18.
16.-18.2.2018 RKZ 4 Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 16. 2. 2018 73.
10.-11.3.2018 Stoeckli cup Černý Důl GS - UKZ - 10. 3. 2018 23.
10.-11.3.2018 Stoeckli cup Černý Důl SL - UKZ - 11. 3. 2018 DNF
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 31. 3. 2018 DSQ
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh GS - UKZ - 1. 4. 2018 34.
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou SL - MCR - 14. 3. 2018 48.
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou GS - MCR - 15. 3. 2018 73.
9.-10.2.2019 Kramolínský obřák a slalom Skiareál Lipno GS - UKZ - 9. 2. 2019 9.
9.-10.2.2019 Kramolínský obřák a slalom Skiareál Lipno SL - UKZ - 10. 2. 2019 9.
23.-24.2.2019 ÚKZ a Přebor Plzeňského kraje, Memoriál Petra Kintzla Špičák na Šumavě GS - UKZ - 23. 2. 2019 6.
23.-24.2.2019 ÚKZ a Přebor Plzeňského kraje, Memoriál Petra Kintzla Špičák na Šumavě SL - UKZ - 24. 2. 2019 6.
30.-31.3.2019 Fashion store cup 2019 Stoh Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 31. 3. 2019 25.
16.-16.3.2019 ÚKZ Neklid Boží Dar - Neklid GS - UKZ - 16. 3. 2019 3.
17.-17.3.2019 UKZ - Krušnohorsko-šumavský pohár Klínovec SL - UKZ - 17. 3. 2019 6.