Home Evidence

Švaralová Anna,

Základní údaje
Pohlaví: Žena
Ročník: 2005
Kraj bydliště: Královéhradecký
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 885317
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
9.-10.2.2013 Územní závod Prahy a Střed. kraje Pec pod Sněžkou GS - PAP - 10. 2. 2013 13.
16.-17.2.2013 Amer Fun cup 2013 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 16. 2. 2013 46.
16.-17.2.2013 Amer Fun cup 2013 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 17. 2. 2013 42.
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 25. 1. 2014 52.
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 26. 1. 2014 52.
1.-2.2.2014 Amer fun cup 2014 Herlíkovice GS - PAP - 1. 2. 2014 58.
1.-2.2.2014 Amer fun cup 2014 Herlíkovice GS - PAP - 2. 2. 2014 52.
15.-16.2.2014 Amer fun cup 2014 Černý Důl GS - PAP - 15. 2. 2014 41.
15.-16.2.2014 Amer fun cup 2014 Černý Důl GS - PAP - 16. 2. 2014 35.
8.-9.3.2014 Amer fun cup 2014 Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2014 57.
8.-9.3.2014 Amer fun cup 2014 Medvědín GS - PAP - 9. 3. 2014 DNS
24.-25.1.2015 Amer fun cup Herlíkovice GS - PAP - 24. 1. 2015 DNS
24.-25.1.2015 Amer fun cup Herlíkovice GS - PAP - 25. 1. 2015 65.
7.-8.2.2015 PAP Pražský Pec pod Sněžkou GS - PAP - 7. 2. 2015 7.
7.-8.2.2015 PAP Pražský Pec pod Sněžkou GS - PAP - 8. 2. 2015 12.
14.-15.2.2015 Amer fun cup Černý důl KZ - PAP - 14. 2. 2015 34.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 7. 3. 2015 56.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2015 65.
23.-24.1.2016 HEAD CUP 2016 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 23. 1. 2016 42.
23.-24.1.2016 HEAD CUP 2016 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 24. 1. 2016 33.
6.-7.2.2016 HEAD CUP 2016 Černý Důl GS - PAP - 6. 2. 2016 42.
6.-7.2.2016 HEAD CUP 2016 Černý Důl GS - PAP - 7. 2. 2016 43.
27.-28.2.2016 HEAD CUP 2016 STOH -Špindl GS - PAP - 27. 2. 2016 47.
27.-28.2.2016 HEAD CUP 2016 STOH -Špindl GS - PAP - 28. 2. 2016 45.
5.-6.3.2016 HEAD CUP 2016 Medvědín GS - PAP - 5. 3. 2016 47.
5.-6.3.2016 HEAD CUP 2016 Medvědín GS - PAP - 6. 3. 2016 47.
12.-13.3.2016 HEAD CUP 2016 Stoh GS - PAP - 12. 3. 2016 40.
12.-13.3.2016 HEAD CUP 2016 Stoh GS - PAP - 13. 3. 2016 39.
19.-20.3.2016 PAP Pražský Pec pod Sněžkou GS - PAP - 19. 3. 2016 10.
19.-20.3.2016 PAP Pražský Pec pod Sněžkou GS - PAP - 20. 3. 2016 9.
21.-22.1.2017 Head Vitalini cup 2017 Černý Důl GS - PAP - 21. 1. 2017 35.
21.-22.1.2017 Head Vitalini cup 2017 Černý Důl KZ - PAP - 22. 1. 2017 28.
28.-29.1.2017 Head Vitalini cup 2017 Herlíkovice GS - PAP - 28. 1. 2017 31.
28.-29.1.2017 Head Vitalini cup 2017 Herlíkovice GS - PAP - 29. 1. 2017 38.
11.-12.2.2017 Pohár Sokola Nusle Pec pod Sněžkou GS - PAP - 11. 2. 2017 9.
11.-12.2.2017 Pohár Sokola Nusle Pec pod Sněžkou GS - PAP - 12. 2. 2017 10.
18.-19.2.2017 Head Vitalini cup 2017 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 18. 2. 2017 37.
18.-19.2.2017 Head Vitalini cup 2017 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 19. 2. 2017 40.
11.-12.3.2017 Head Vitalini cup 2017 Medvědín - ŠM GS - PAP - 11. 3. 2017 44.
11.-12.3.2017 Head Vitalini cup 2017 Medvědín - ŠM GS - PAP - 12. 3. 2017 42.
25.-26.3.2017 Head Vitalini cup - finále STOH - ŠM GS - PAP - 25. 3. 2017 39.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 6. 1. 2018 94.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 7. 1. 2018 77.
10.-11.2.2018 Stoeckli cup Herlíkovice GS - UKZ - 10. 2. 2018 65.
10.-11.2.2018 Stoeckli cup Herlíkovice SL - UKZ - 11. 2. 2018 53.
24.-25.2.2018 Stoeckli cup Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 24. 2. 2018 52.
24.-25.2.2018 Stoeckli cup Pec pod Sněžkou SL - UKZ - 25. 2. 2018 43.
10.-11.3.2018 Stoeckli cup Černý Důl GS - UKZ - 10. 3. 2018 76.
10.-11.3.2018 Stoeckli cup Černý Důl SL - UKZ - 11. 3. 2018 41.
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 31. 3. 2018 DNF
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh GS - UKZ - 1. 4. 2018 55.
3.-4.1.2019 ÚKZ Říčky Říčky v O. h. SG - UKZ - 3. 1. 2019 74.
19.-20.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Černý Důl SL - UKZ - 19. 1. 2019 32.
19.-20.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Černý Důl GS - UKZ - 20. 1. 2019 48.
5.-6.1.2019 Fashion store cup 2019 Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 6. 1. 2019 56.
26.-27.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Herlíkovice GS - UKZ - 26. 1. 2019 32.
26.-27.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Herlíkovice SL - UKZ - 27. 1. 2019 29.
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský Karlov -areál Klobouk SL - UKZ - 23. 2. 2019 32.
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský Karlov -areál Klobouk GS - UKZ - 24. 2. 2019 38.
16.-17.3.2019 UKZ žactva Kyčerka – Velké Karlovice SL - UKZ - 16. 3. 2019 DNF
16.-17.3.2019 UKZ žactva Kyčerka – Velké Karlovice SL - UKZ - 17. 3. 2019 24.
30.-31.3.2019 Fashion store cup 2019 Stoh Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 31. 3. 2019 40.