Home Evidence

Zrůbková Jana,

Základní údaje
Pohlaví: Žena
Ročník: 2004
Kraj bydliště: Zlínský
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: SKI SOLÁŇ,z.s.
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 885321
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
12.-12.1.2013 Madeja sport cup 2013 Annaberg - Andělská hora GS - PAP - 12. 1. 2013 23.
12.-12.1.2013 Madeja sport cup 2013 Annaberg - Andělská hora GS - PAP - 12. 1. 2013 27.
19.-19.1.2013 Madeja sport cup 2013 Grůň GS - PAP - 19. 1. 2013 25.
19.-19.1.2013 Madeja sport cup 2013 Grůň GS - PAP - 19. 1. 2013 20.
2.-2.2.2013 Madeja sport cup 2013 Petříkov GS - PAP - 2. 2. 2013 19.
2.-2.2.2013 Madeja sport cup 2013 Petříkov GS - PAP - 2. 2. 2013 17.
16.-16.2.2013 Madeja sport cup 2013 Soláň GS - PAP - 16. 2. 2013 18.
16.-16.2.2013 Madeja sport cup 2013 Soláň GS - PAP - 16. 2. 2013 18.
23.-23.2.2013 Madeja sport cup 2013 Sviňorky - Morávka GS - PAP - 23. 2. 2013 19.
23.-23.2.2013 Madeja sport cup 2013 Sviňorky - Morávka GS - PAP - 23. 2. 2013 12.
16.-17.3.2013 Madeja sport cup 2013 Bílá v Beskydech GS - PAP - 16. 3. 2013 20.
16.-17.3.2013 Madeja sport cup 2013 Bílá v Beskydech GS - PAP - 17. 3. 2013 16.
8.-8.2.2014 Madeja sport cup 2014 Annaberg -Andělská Hora GS - PAP - 8. 2. 2014 10.
8.-8.2.2014 Madeja sport cup 2014 Annaberg -Andělská Hora GS - PAP - 8. 2. 2014 7.
15.-15.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 15. 2. 2014 7.
15.-15.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 15. 2. 2014 11.
16.-16.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Praděd - Ovčárna GS - PAP - 16. 2. 2014 11.
16.-16.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Praděd - Ovčárna GS - PAP - 16. 2. 2014 6.
1.-1.3.2014 Madeja sport cup 2014 Kouty GS - PAP - 1. 3. 2014 11.
1.-1.3.2014 Madeja sport cup 2014 Kouty GS - PAP - 1. 3. 2014 12.
2.-2.3.2014 Madeja sport CUP 2014 Kouty GS - PAP - 2. 3. 2014 9.
2.-2.3.2014 Madeja sport CUP 2014 Kouty GS - PAP - 2. 3. 2014 11.
15.-15.3.2014 Madeja sport cup 2014 Bílá GS - PAP - 15. 3. 2014 11.
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 DNF
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 13.
31.-31.1.2015 Madeja sport CUP 2015 Kouty nad Desnou GS - PAP - 31. 1. 2015 12.
31.-31.1.2015 Madeja sport CUP 2015 Kouty nad Desnou GS - PAP - 31. 1. 2015 20.
14.-14.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Soláň GS - PAP - 14. 2. 2015 10.
14.-14.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Soláň GS - PAP - 14. 2. 2015 11.
28.-28.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Petříkov GS - PAP - 28. 2. 2015 13.
28.-28.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Petříkov GS - PAP - 28. 2. 2015 12.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 7. 3. 2015 24.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2015 25.
9.-9.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Annaberg GS - PAP - 9. 1. 2016 15.
9.-9.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Annaberg GS - PAP - 9. 1. 2016 13.
23.-23.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 23. 1. 2016 15.
23.-23.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 23. 1. 2016 18.
6.-6.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 6. 2. 2016 DNF
6.-6.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 6. 2. 2016 11.
20.-20.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Soláň GS - PAP - 20. 2. 2016 9.
20.-20.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Soláň GS - PAP - 20. 2. 2016 DNF
19.-20.3.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Bílá v Beskydech GS - PAP - 19. 3. 2016 21.
19.-20.3.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Bílá v Beskydech GS - PAP - 20. 3. 2016 13.
20.-20.3.2016 Madeja Sport Cup Bílá v Beskydech GS - PAP - 20. 3. 2016 13.
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty GS - UKZ - 7. 1. 2017 DNF
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty SL - UKZ - 8. 1. 2017 41.
14.-15.1.2017 UKZ žactva ve slalomu SKI Areál SYNOT na Kyčerce SL - UKZ - 14. 1. 2017 35.
14.-15.1.2017 UKZ žactva ve slalomu SKI Areál SYNOT na Kyčerce SL - UKZ - 15. 1. 2017 33.
11.-12.2.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 Karolinka SL - UKZ - 11. 2. 2017 24.
11.-12.2.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 Karolinka GS - UKZ - 12. 2. 2017 30.
25.-26.2.2017 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk SL - UKZ - 25. 2. 2017 24.
25.-26.2.2017 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk GS - UKZ - 26. 2. 2017 22.
16.-17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 17. 12. 2017 34.
10.-11.2.2018 XXVIII.roč. Poháru Jaroslava Drápely Mistrovství KVY Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 11. 2. 2018 DNS
24.-25.2.2018 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk SL - UKZ - 24. 2. 2018 26.
24.-25.2.2018 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk GS - UKZ - 25. 2. 2018 21.
3.-5.3.2018 RKZ 5 Bílá v Beskydech SL - RKZ - 3. 3. 2018 56.
12.-13.1.2019 ÚKZ Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka SL - UKZ - 12. 1. 2019 11.
12.-13.1.2019 ÚKZ Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka GS - UKZ - 13. 1. 2019 14.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty SL - UKZ - 16. 12. 2018 36.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty GS - UKZ - 17. 12. 2018 DNF
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SL - RKZ - 16. 2. 2019 33.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou GS - RKZ - 17. 2. 2019 28.
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský Karlov -areál Klobouk SL - UKZ - 23. 2. 2019 14.
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský Karlov -areál Klobouk GS - UKZ - 24. 2. 2019 13.
16.-17.3.2019 UKZ žactva Kyčerka – Velké Karlovice SL - UKZ - 16. 3. 2019 DNS