Home Evidence

Vavřačová Anežka,

Základní údaje
Pohlaví: Žena
Ročník: 2002
Kraj bydliště: Liberecký
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: T.J. Sokol Skuhrov
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Běh na lyžích 3155436
Úsek Klub
Běh na lyžích -
Úsek Věková kategorie
Běh na lyžích Junioři
Datum Akce Místo Závod Pořadí
10.1.2015 1.pohárový závod KSL Benecko Benecko Žákyně ml. 2002 - 3 km K 14.
7.2.2015 4. Pohárový závod LK Jablonec nad Nisou - Břízky Žákyně st. 2002 - 3 km K 7.
14.2.2015 5. Pohárový závod LK Jilemnice Žákyně starší 2002 14.
19.9.2015 Jilemnice - Žalý Jilemnice Žákyně st. 02 4.
19.12.2015 Velká cena Jilemnice Horní Mísečky Žákyně starší 26.
16.1.2016 2.pohárový závod KSL LK Jablonec nad Nisou - Břízky Žákyně st. 02 14.
6.-7.2.2016 ČP žactva Vrchlabí Vrchlabí Žákyně starší 2002 3 km V 23.
6.-7.2.2016 ČP žactva Vrchlabí Vrchlabí Žákyně starší 2002 3 km K 24.
13.2.2016 Veřejný závod +KP Studenec Studenec Žákyně starší 02 9.
19.-21.2.2016 M-ČR žactva - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Žákyně starší 2002 950 m - kvalifikace sprintu V 26.
19.-21.2.2016 M-ČR žactva - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Žákyně starší 2002 - finále sprintu V 26.
19.-21.2.2016 M-ČR žactva - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Žákyně starší 2002 3 km K 28.
5.-6.3.2016 ČP žactva a HNT - Jilemnice Jilemnice Žákyně starší 2002 4 km K 25.
5.-6.3.2016 ČP žactva a HNT - Jilemnice Jilemnice Žákyně starší 2002 obratnostní 26.
10.9.2016 Posvícenský koláč 2016 Studenec Dorostenky mladší DNS
17.9.2016 Jilemnice - Žalý Jilemnice dorostenky mladší 5.
7.1.2017 1. Krajský pohár Jablonec Jablonec nad Nisou Dorostenky mladší 4 km K 13.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší 1 km kvalifikace 39.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší - finále sprintu 39.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší 5 km K 37.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší 4 km V 37.
28.-29.1.2017 M-ČR Zadov - dorost Zadov Dorostenky mladší 4 km K 30.
11.-12.2.2017 ČP dorostu - Jilemnice Jilemnice Dorostenky mladší 6,6 km skiatlon 31.
11.-12.2.2017 ČP dorostu - Jilemnice Jilemnice Dorostenky mladší 1 km N sprint kval. 33.
11.-12.2.2017 ČP dorostu - Jilemnice Jilemnice Dorostenky mladší - N sprint V 33.
24.-26.2.2017 FIS M-ČR a ČP dorostu Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší 2 km V 32.
24.-26.2.2017 FIS M-ČR a ČP dorostu Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší 5 km K 25.
24.-26.2.2017 FIS M-ČR a ČP dorostu Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší 5 km V stíhací závod 28.
11.-12.3.2017 FIS ČP dorostu - Harrachov Harrachov Dorostenky mladší 1,2 km kvalifikace sprintu 36.
11.-12.3.2017 FIS ČP dorostu - Harrachov Harrachov Dorostenky mladší - finále sprintu 36.
11.-12.3.2017 FIS ČP dorostu - Harrachov Harrachov Dorostenky mladší 6,6 km V 42.
23.9.2017 Jilemnice - Žalý Jilemnice Dorostenky mladší 11.
30.12.2017 Nominace ZODM Jablonec Jablonec nad Nisou Dorostenky mladší 4,5 km V DNS
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší - kvalifikace sprintu 48.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší - finále sprintu 48.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší U16 4,1 km K 17.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší U16 5 km V 16.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší U16 4 km V 20.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší - kvalifikace sprintu 46.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší - finále sprintu 42.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší U16 4 km K 20.
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov Zadov Dorostenky mladší U16 2 km V prolog 16.
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov Zadov Dorostenky mladší U16 4 km V 16.
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší U16 7,5 km K 15.
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší - N sprint kvalifikace 27.
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší - finále sprintu 29.
10.-11.3.2018 ČP dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší U16 4 km K 20.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší - N sprint K kvalifikace 60.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší - N sprint K finále 60.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší U16 7,5 km V 27.