Home Evidence

Káňa Filip,

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 2004
Kraj bydliště: Moravskoslezský
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: SKI Vítkovice - Bílá z.s.
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 770265
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
21.-22.1.2012 Madeja sport cup 2012 Gruň GS - PAP - 21. 1. 2012 19.
21.-22.1.2012 Madeja sport cup 2012 Gruň GS - PAP - 22. 1. 2012 19.
4.-5.2.2012 Madeja sport cup 2012 Morávka GS - PAP - 4. 2. 2012 17.
18.-19.2.2012 Madeja sport cup 2012 Mosty u Jablunkova GS - PAP - 18. 2. 2012 12.
18.-19.2.2012 Madeja sport cup 2012 Mosty u Jablunkova GS - PAP - 19. 2. 2012 11.
3.-4.3.2012 Madeja sport cup 2012 Soláň GS - PAP - 3. 3. 2012 11.
3.-4.3.2012 Madeja sport cup 2012 Soláň GS - PAP - 4. 3. 2012 10.
17.-18.3.2012 Madeja sport cup 2012 Bílá v Beskydech GS - PAP - 17. 3. 2012 12.
17.-18.3.2012 Madeja sport cup 2012 Bílá v Beskydech GS - PAP - 18. 3. 2012 10.
16.-16.2.2013 Madeja sport cup 2013 Soláň GS - PAP - 16. 2. 2013 21.
16.-16.2.2013 Madeja sport cup 2013 Soláň GS - PAP - 16. 2. 2013 20.
23.-23.2.2013 Madeja sport cup 2013 Sviňorky - Morávka GS - PAP - 23. 2. 2013 15.
23.-23.2.2013 Madeja sport cup 2013 Sviňorky - Morávka GS - PAP - 23. 2. 2013 13.
16.-17.3.2013 Madeja sport cup 2013 Bílá v Beskydech GS - PAP - 16. 3. 2013 11.
16.-17.3.2013 Madeja sport cup 2013 Bílá v Beskydech GS - PAP - 17. 3. 2013 7.
8.-8.2.2014 Madeja sport cup 2014 Annaberg -Andělská Hora GS - PAP - 8. 2. 2014 1.
8.-8.2.2014 Madeja sport cup 2014 Annaberg -Andělská Hora GS - PAP - 8. 2. 2014 4.
15.-15.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 15. 2. 2014 2.
15.-15.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 15. 2. 2014 4.
16.-16.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Praděd - Ovčárna GS - PAP - 16. 2. 2014 7.
16.-16.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Praděd - Ovčárna GS - PAP - 16. 2. 2014 9.
1.-1.3.2014 Madeja sport cup 2014 Kouty GS - PAP - 1. 3. 2014 7.
1.-1.3.2014 Madeja sport cup 2014 Kouty GS - PAP - 1. 3. 2014 12.
2.-2.3.2014 Madeja sport CUP 2014 Kouty GS - PAP - 2. 3. 2014 3.
2.-2.3.2014 Madeja sport CUP 2014 Kouty GS - PAP - 2. 3. 2014 5.
15.-15.3.2014 Madeja sport cup 2014 Bílá GS - PAP - 15. 3. 2014 3.
10.-10.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 10. 1. 2015 10.
10.-10.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 10. 1. 2015 3.
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 17.
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 6.
31.-31.1.2015 Madeja sport CUP 2015 Kouty nad Desnou GS - PAP - 31. 1. 2015 14.
31.-31.1.2015 Madeja sport CUP 2015 Kouty nad Desnou GS - PAP - 31. 1. 2015 14.
14.-14.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Soláň GS - PAP - 14. 2. 2015 8.
14.-14.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Soláň GS - PAP - 14. 2. 2015 12.
9.-9.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Annaberg GS - PAP - 9. 1. 2016 3.
9.-9.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Annaberg GS - PAP - 9. 1. 2016 3.
23.-23.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 23. 1. 2016 5.
23.-23.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 23. 1. 2016 8.
6.-6.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 6. 2. 2016 5.
6.-6.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 6. 2. 2016 5.
19.-20.3.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Bílá v Beskydech GS - PAP - 19. 3. 2016 7.
19.-20.3.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Bílá v Beskydech GS - PAP - 20. 3. 2016 9.
20.-20.3.2016 Madeja Sport Cup Bílá v Beskydech GS - PAP - 20. 3. 2016 9.
17.-18.12.2016 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 17. 12. 2016 DNF
19.-20.12.2016 NORDICA CUP 2016 Areál Kouty GS - UKZ - 19. 12. 2016 20.
19.-20.12.2016 NORDICA CUP 2016 Areál Kouty GS - UKZ - 20. 12. 2016 17.
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty SG - UKZ - 6. 1. 2017 59.
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty GS - UKZ - 7. 1. 2017 25.
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty SL - UKZ - 8. 1. 2017 36.
14.-15.1.2017 UKZ žactva ve slalomu SKI Areál SYNOT na Kyčerce SL - UKZ - 14. 1. 2017 26.
14.-15.1.2017 UKZ žactva ve slalomu SKI Areál SYNOT na Kyčerce SL - UKZ - 15. 1. 2017 17.
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách SL - RKZ - 22. 1. 2017 DNS
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách GS - RKZ - 23. 1. 2017 DNS
11.-12.2.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 Karolinka SL - UKZ - 11. 2. 2017 29.
11.-12.2.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 Karolinka GS - UKZ - 12. 2. 2017 19.
17.-19.2.2017 Pohár České pošty RKZ 4 Albrechtice v Jiz.horách GS - RKZ - 17. 2. 2017 52.
25.-26.2.2017 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk SL - UKZ - 25. 2. 2017 18.
25.-26.2.2017 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk GS - UKZ - 26. 2. 2017 21.
7.-7.3.2017 Pohár České pošty RKZ 3 Areál Kouty SG - RKZ - 7. 3. 2017 48.
14.-19.3.2017 Mistrovství ČR žactva Klínovec SG - MCR - 15. 3. 2017 75.
14.-19.3.2017 Mistrovství ČR žactva Klínovec GS - MCR - 16. 3. 2017 DNF
16.-17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 16. 12. 2017 19.
16.-17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 17. 12. 2017 54.
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 3. 1. 2018 28.
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 4. 1. 2018 54.
20.-21.1.2018 RKZ 1 Rokytnice nad Jizerou GS - RKZ - 21. 1. 2018 DNF
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 3. 2. 2018 52.
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 4. 2. 2018 73.
18.-19.12.2017 HELIA SPORT CUP Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2017 33.
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou SL - MCR - 14. 3. 2018 33.
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou GS - MCR - 15. 3. 2018 59.