Home Evidence

Hlavoň Jakub,

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 2005
Kraj bydliště: Jihomoravský
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Přirozená přední noha:
Rotace:
Evidence SLČR
Klub: Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s.
Hostování: Ski klub Victoria Brno z.s. (AD)
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 770282
Akrobatické lyžování SC
Úsek Klub
Alpské disciplíny Ski klub Victoria Brno z.s.
Akrobatické lyžování -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Akrobatické lyžování Žáci SX
Datum Akce Místo Závod Pořadí
17.-18.3.2012 Madeja sport cup 2012 Bílá v Beskydech GS - PAP - 18. 3. 2012 19.
16.-16.2.2013 Madeja sport cup 2013 Soláň GS - PAP - 16. 2. 2013 27.
16.-16.2.2013 Madeja sport cup 2013 Soláň GS - PAP - 16. 2. 2013 26.
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 DNS
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 DNS
31.-31.1.2015 Madeja sport CUP 2015 Kouty nad Desnou GS - PAP - 31. 1. 2015 19.
31.-31.1.2015 Madeja sport CUP 2015 Kouty nad Desnou GS - PAP - 31. 1. 2015 9.
9.-9.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Annaberg GS - PAP - 9. 1. 2016 11.
9.-9.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Annaberg GS - PAP - 9. 1. 2016 17.
23.-23.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 23. 1. 2016 32.
23.-23.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 23. 1. 2016 25.
6.-6.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 6. 2. 2016 15.
6.-6.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 6. 2. 2016 15.
27.-28.2.2016 HEAD CUP 2016 STOH -Špindl GS - PAP - 27. 2. 2016 25.
27.-28.2.2016 HEAD CUP 2016 STOH -Špindl GS - PAP - 28. 2. 2016 24.
5.-6.3.2016 HEAD CUP 2016 Medvědín GS - PAP - 5. 3. 2016 20.
5.-6.3.2016 HEAD CUP 2016 Medvědín GS - PAP - 6. 3. 2016 34.
19.-20.3.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Bílá v Beskydech GS - PAP - 19. 3. 2016 26.
19.-20.3.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Bílá v Beskydech GS - PAP - 20. 3. 2016 19.
20.-20.3.2016 Madeja Sport Cup Bílá v Beskydech GS - PAP - 20. 3. 2016 18.
21.-21.1.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Areál Kouty GS - PAP - 21. 1. 2017 10.
21.-21.1.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Areál Kouty GS - PAP - 21. 1. 2017 4.
4.-4.2.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Dolní Morava GS - PAP - 4. 2. 2017 6.
4.-4.2.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Dolní Morava GS - PAP - 4. 2. 2017 2.
4.-4.3.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Skiareál Karolinka GS - PAP - 4. 3. 2017 5.
4.-4.3.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Skiareál Karolinka GS - PAP - 4. 3. 2017 7.
11.-12.3.2017 Head Vitalini cup 2017 Medvědín - ŠM GS - PAP - 11. 3. 2017 15.
11.-12.3.2017 Head Vitalini cup 2017 Medvědín - ŠM GS - PAP - 12. 3. 2017 11.
16.-17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 16. 12. 2017 DNF
16.-17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 17. 12. 2017 25.
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 3. 1. 2018 DNF
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 4. 1. 2018 31.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 6. 1. 2018 DNS
20.-21.1.2018 RKZ 1 Rokytnice nad Jizerou GS - RKZ - 21. 1. 2018 50.
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 3. 2. 2018 25.
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 4. 2. 2018 60.
10.-11.2.2018 XXVIII.roč. Poháru Jaroslava Drápely Mistrovství KVY Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 10. 2. 2018 13.
10.-11.2.2018 XXVIII.roč. Poháru Jaroslava Drápely Mistrovství KVY Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 11. 2. 2018 4.
16.-18.2.2018 RKZ 4 Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 16. 2. 2018 54.
24.-25.2.2018 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk SL - UKZ - 24. 2. 2018 8.
24.-25.2.2018 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk GS - UKZ - 25. 2. 2018 20.
3.-5.3.2018 RKZ 5 Bílá v Beskydech SL - RKZ - 3. 3. 2018 8.
18.-19.12.2017 HELIA SPORT CUP Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2017 35.
3.-4.1.2019 ÚKZ Říčky Říčky v O. h. SG - UKZ - 3. 1. 2019 1.
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou SL - MCR - 14. 3. 2018 15.
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou GS - MCR - 15. 3. 2018 DNF
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty SL - UKZ - 15. 12. 2018 2.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty SL - UKZ - 16. 12. 2018 DSQ
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty GS - UKZ - 17. 12. 2018 6.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2018 4.
5.-6.1.2019 Fashion store cup 2019 Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 6. 1. 2019 1.
16.-18.1.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 16. 1. 2019 DNF
16.-18.1.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž Špindlerův Mlýn SG - MCR - 17. 1. 2019 2.
1.-3.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 2 Albrechtice v Jizerských horách GS - RKZ - 1. 2. 2019 6.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SL - RKZ - 16. 2. 2019 DNF
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou GS - RKZ - 17. 2. 2019 7.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SG - RKZ - 18. 2. 2019 3.
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn SL - MCR - 10. 3. 2019 DSQ
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn GS - MCR - 11. 3. 2019 5.
16.-17.3.2019 UKZ žactva Kyčerka – Velké Karlovice SL - UKZ - 16. 3. 2019 1.
16.-17.3.2019 UKZ žactva Kyčerka – Velké Karlovice SL - UKZ - 17. 3. 2019 1.