Home Evidence

Novotný Jakub,

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 2005
Kraj bydliště: Jihomoravský
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: Ski klub Victoria Brno z.s.
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 770787
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
10.-10.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 10. 1. 2015 17.
10.-10.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 10. 1. 2015 13.
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 10.
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 12.
31.-31.1.2015 Madeja sport CUP 2015 Kouty nad Desnou GS - PAP - 31. 1. 2015 26.
31.-31.1.2015 Madeja sport CUP 2015 Kouty nad Desnou GS - PAP - 31. 1. 2015 27.
14.-14.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Soláň GS - PAP - 14. 2. 2015 15.
14.-14.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Soláň GS - PAP - 14. 2. 2015 11.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 7. 3. 2015 35.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2015 37.
9.-9.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Annaberg GS - PAP - 9. 1. 2016 38.
9.-9.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Annaberg GS - PAP - 9. 1. 2016 39.
23.-23.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 23. 1. 2016 33.
23.-23.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 23. 1. 2016 29.
6.-6.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 6. 2. 2016 27.
6.-6.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 6. 2. 2016 27.
5.-6.3.2016 HEAD CUP 2016 Medvědín GS - PAP - 5. 3. 2016 48.
5.-6.3.2016 HEAD CUP 2016 Medvědín GS - PAP - 6. 3. 2016 50.
12.-13.3.2016 HEAD CUP 2016 Stoh GS - PAP - 12. 3. 2016 37.
12.-13.3.2016 HEAD CUP 2016 Stoh GS - PAP - 13. 3. 2016 32.
19.-20.3.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Bílá v Beskydech GS - PAP - 19. 3. 2016 35.
19.-20.3.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Bílá v Beskydech GS - PAP - 20. 3. 2016 34.
20.-20.3.2016 Madeja Sport Cup Bílá v Beskydech GS - PAP - 20. 3. 2016 33.
21.-21.1.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Areál Kouty GS - PAP - 21. 1. 2017 20.
21.-21.1.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Areál Kouty GS - PAP - 21. 1. 2017 17.
28.-29.1.2017 Head Vitalini cup 2017 Herlíkovice GS - PAP - 28. 1. 2017 20.
28.-29.1.2017 Head Vitalini cup 2017 Herlíkovice GS - PAP - 29. 1. 2017 21.
4.-4.2.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Dolní Morava GS - PAP - 4. 2. 2017 16.
4.-4.2.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Dolní Morava GS - PAP - 4. 2. 2017 22.
18.-19.2.2017 Head Vitalini cup 2017 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 18. 2. 2017 22.
18.-19.2.2017 Head Vitalini cup 2017 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 19. 2. 2017 23.
25.-26.2.2017 LEKI Cup Rokytnice nad Jiz. GS - PAP - 25. 2. 2017 DNS
11.-12.3.2017 Head Vitalini cup 2017 Medvědín - ŠM GS - PAP - 11. 3. 2017 23.
11.-12.3.2017 Head Vitalini cup 2017 Medvědín - ŠM GS - PAP - 12. 3. 2017 DNF
18.-18.3.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Bílá v Beskydech GS - PAP - 18. 3. 2017 27.
18.-18.3.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Bílá v Beskydech GS - PAP - 18. 3. 2017 25.
16.-17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 16. 12. 2017 47.
16.-17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 17. 12. 2017 DNF
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 6. 1. 2018 96.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 7. 1. 2018 84.
13.-14.1.2018 UKZ Špičák na Šumavě SL - UKZ - 13. 1. 2018 34.
10.-11.2.2018 XXVIII.roč. Poháru Jaroslava Drápely Mistrovství KVY Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 10. 2. 2018 35.
10.-11.2.2018 XXVIII.roč. Poháru Jaroslava Drápely Mistrovství KVY Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 11. 2. 2018 17.
24.-25.2.2018 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk SL - UKZ - 24. 2. 2018 31.
24.-25.2.2018 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk GS - UKZ - 25. 2. 2018 40.
10.-11.3.2018 Stoeckli cup Černý Důl GS - UKZ - 10. 3. 2018 37.
10.-11.3.2018 Stoeckli cup Černý Důl SL - UKZ - 11. 3. 2018 27.
18.-19.12.2017 HELIA SPORT CUP Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2017 54.
12.-13.1.2019 ÚKZ Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka SL - UKZ - 12. 1. 2019 5.
12.-13.1.2019 ÚKZ Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka GS - UKZ - 13. 1. 2019 DNF
19.-20.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Černý Důl SL - UKZ - 19. 1. 2019 7.
19.-20.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Černý Důl GS - UKZ - 20. 1. 2019 31.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty SL - UKZ - 15. 12. 2018 13.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty SL - UKZ - 16. 12. 2018 14.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty GS - UKZ - 17. 12. 2018 44.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2018 40.
5.-6.1.2019 Fashion store cup 2019 Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 6. 1. 2019 29.
1.-3.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 2 Albrechtice v Jizerských horách GS - RKZ - 1. 2. 2019 43.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SL - RKZ - 16. 2. 2019 15.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou GS - RKZ - 17. 2. 2019 32.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SG - RKZ - 18. 2. 2019 41.
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský Karlov -areál Klobouk SL - UKZ - 23. 2. 2019 11.
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský Karlov -areál Klobouk GS - UKZ - 24. 2. 2019 16.
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn SL - MCR - 10. 3. 2019 28.
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn GS - MCR - 11. 3. 2019 36.
16.-17.3.2019 UKZ žactva Kyčerka – Velké Karlovice SL - UKZ - 16. 3. 2019 13.
16.-17.3.2019 UKZ žactva Kyčerka – Velké Karlovice SL - UKZ - 17. 3. 2019 13.