Home Evidence

Bank Matěj,

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 2003
Kraj bydliště: Olomoucký
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: SKI KLUB Šumperk, spolek
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 151393
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
26.-27.3.2011 Finále AMER FUN CUP Špindlerův Mlýn GS - PAP - 26. 3. 2011 27.
26.-27.3.2011 Finále AMER FUN CUP Špindlerův Mlýn GS - PAP - 26. 3. 2011 18.
18.-19.2.2012 Amer Fun cup 2012 Deštné v Orlických horách GS - PAP - 18. 2. 2012 DNF
18.-19.2.2012 Amer Fun cup 2012 Deštné v Orlických horách GS - PAP - 19. 2. 2012 2.
12.-12.1.2013 Madeja sport cup 2013 Annaberg - Andělská hora GS - PAP - 12. 1. 2013 3.
12.-12.1.2013 Madeja sport cup 2013 Annaberg - Andělská hora GS - PAP - 12. 1. 2013 1.
19.-19.1.2013 Madeja sport cup 2013 Grůň GS - PAP - 19. 1. 2013 2.
19.-19.1.2013 Madeja sport cup 2013 Grůň GS - PAP - 19. 1. 2013 1.
2.-2.2.2013 Madeja sport cup 2013 Petříkov GS - PAP - 2. 2. 2013 3.
2.-2.2.2013 Madeja sport cup 2013 Petříkov GS - PAP - 2. 2. 2013 2.
16.-16.2.2013 Madeja sport cup 2013 Soláň GS - PAP - 16. 2. 2013 5.
16.-16.2.2013 Madeja sport cup 2013 Soláň GS - PAP - 16. 2. 2013 3.
23.-23.2.2013 Madeja sport cup 2013 Sviňorky - Morávka GS - PAP - 23. 2. 2013 3.
23.-23.2.2013 Madeja sport cup 2013 Sviňorky - Morávka GS - PAP - 23. 2. 2013 2.
16.-17.3.2013 Madeja sport cup 2013 Bílá v Beskydech GS - PAP - 16. 3. 2013 DNS
16.-17.3.2013 Madeja sport cup 2013 Bílá v Beskydech GS - PAP - 17. 3. 2013 DNS
15.-15.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 15. 2. 2014 3.
15.-15.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 15. 2. 2014 8.
16.-16.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Praděd - Ovčárna GS - PAP - 16. 2. 2014 DSQ
16.-16.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Praděd - Ovčárna GS - PAP - 16. 2. 2014 DNF
22.-23.3.2014 Amer fun cup 2014 Stoh Finále GS - PAP - 22. 3. 2014 DNS
10.-10.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 10. 1. 2015 7.
10.-10.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 10. 1. 2015 2.
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 DNF
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 DNS
31.-31.1.2015 Madeja sport CUP 2015 Kouty nad Desnou GS - PAP - 31. 1. 2015 DNF
31.-31.1.2015 Madeja sport CUP 2015 Kouty nad Desnou GS - PAP - 31. 1. 2015 DSQ
14.-14.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Soláň GS - PAP - 14. 2. 2015 DNF
14.-14.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Soláň GS - PAP - 14. 2. 2015 10.
28.-28.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Petříkov GS - PAP - 28. 2. 2015 20.
28.-28.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Petříkov GS - PAP - 28. 2. 2015 7.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 7. 3. 2015 DNS
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2015 DNS
19.-20.12.2015 Koutecký Pohár Kouty SL - UKZ - 19. 12. 2015 15.
19.-20.12.2015 Koutecký Pohár Kouty SL - UKZ - 20. 12. 2015 11.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 7. 1. 2016 29.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 8. 1. 2016 10.
17.-21.1.2016 ZODM Klínovec GS - ZOM - 18. 1. 2016 6.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 30. 1. 2016 7.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SL - RKZ - 31. 1. 2016 DNF
5.-6.3.2016 VIST CUP Pec Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 5. 3. 2016 6.
5.-6.3.2016 VIST CUP Pec Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 6. 3. 2016 DNF
14.-14.3.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SG - MCR - 14. 3. 2016 DNF
14.-14.3.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 14. 3. 2016 12.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SL - RKZ - 20. 3. 2016 28.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SG - RKZ - 21. 3. 2016 8.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SG - RKZ - 22. 3. 2016 7.
2.-3.4.2016 VIST CUP Pec II Černý Důl SL - UKZ - 2. 4. 2016 4.
2.-3.4.2016 VIST CUP Pec II Černý Důl SL - UKZ - 3. 4. 2016 2.
9.-10.4.2016 VIST CUP Stoh Špindlerův Mlýn SL - UKZ - 9. 4. 2016 6.
9.-10.4.2016 VIST CUP Stoh Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 10. 4. 2016 DNF
17.-18.12.2016 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 17. 12. 2016 DNF
19.-20.12.2016 NORDICA CUP 2016 Areál Kouty GS - UKZ - 19. 12. 2016 7.
19.-20.12.2016 NORDICA CUP 2016 Areál Kouty GS - UKZ - 20. 12. 2016 8.
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty SG - UKZ - 6. 1. 2017 2.
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty GS - UKZ - 7. 1. 2017 3.
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty SL - UKZ - 8. 1. 2017 17.
14.-15.1.2017 UKZ žactva ve slalomu SKI Areál SYNOT na Kyčerce SL - UKZ - 14. 1. 2017 12.
14.-15.1.2017 UKZ žactva ve slalomu SKI Areál SYNOT na Kyčerce SL - UKZ - 15. 1. 2017 DNF
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách SL - RKZ - 22. 1. 2017 18.
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách GS - RKZ - 23. 1. 2017 18.
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách SG - RKZ - 25. 1. 2017 4.
28.-29.1.2017 STOECKLI CUP 2017 Černý Důl SL - UKZ - 29. 1. 2017 DNF
11.-12.2.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 Karolinka SL - UKZ - 11. 2. 2017 13.
11.-12.2.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 Karolinka GS - UKZ - 12. 2. 2017 DNF
25.-26.2.2017 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk SL - UKZ - 25. 2. 2017 DNF
25.-26.2.2017 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk GS - UKZ - 26. 2. 2017 3.
7.-7.3.2017 Pohár České pošty RKZ 3 Areál Kouty SG - RKZ - 7. 3. 2017 9.
11.-12.3.2017 STOECKLI CUP 2017 Herlíkovice GS - UKZ - 11. 3. 2017 16.
11.-12.3.2017 STOECKLI CUP 2017 Herlíkovice SL - UKZ - 12. 3. 2017 29.
14.-19.3.2017 Mistrovství ČR žactva Klínovec SG - MCR - 15. 3. 2017 12.
14.-19.3.2017 Mistrovství ČR žactva Klínovec GS - MCR - 16. 3. 2017 11.
24.-26.3.2017 HELIA SPORT CUP 2017 Areál Kouty SL - UKZ - 24. 3. 2017 DNF
24.-26.3.2017 HELIA SPORT CUP 2017 Areál Kouty GS - UKZ - 25. 3. 2017 4.
24.-26.3.2017 HELIA SPORT CUP 2017 Areál Kouty SG - UKZ - 26. 3. 2017 DNF
16.-17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 16. 12. 2017 DNF
16.-17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 17. 12. 2017 DNF
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 3. 1. 2018 19.
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 4. 1. 2018 3.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 6. 1. 2018 DNS
20.-21.1.2018 RKZ 1 Rokytnice nad Jizerou GS - RKZ - 21. 1. 2018 DNF
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 3. 2. 2018 13.
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 4. 2. 2018 DNF
5.-7.2.2018 RKZ 3 Rokytnice nad Jizerou SG - RKZ - 6. 2. 2018 13.
5.-7.2.2018 RKZ 3 Rokytnice nad Jizerou SG - RKZ - 7. 2. 2018 13.
10.-11.2.2018 XXVIII.roč. Poháru Jaroslava Drápely Mistrovství KVY Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 10. 2. 2018 DNF
16.-18.2.2018 RKZ 4 Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 16. 2. 2018 11.
24.-25.2.2018 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk SL - UKZ - 24. 2. 2018 18.
24.-25.2.2018 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk GS - UKZ - 25. 2. 2018 2.
3.-5.3.2018 RKZ 5 Bílá v Beskydech SL - RKZ - 3. 3. 2018 DNF
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 31. 3. 2018 DNF
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh GS - UKZ - 1. 4. 2018 DNF
18.-19.12.2017 HELIA SPORT CUP Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2017 DNF
3.-4.1.2019 ÚKZ Říčky Říčky v O. h. SG - UKZ - 3. 1. 2019 1.
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou SL - MCR - 14. 3. 2018 DNF
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou GS - MCR - 15. 3. 2018 5.
19.-20.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Černý Důl SL - UKZ - 19. 1. 2019 DNF
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty SL - UKZ - 15. 12. 2018 10.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty SL - UKZ - 16. 12. 2018 9.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty GS - UKZ - 17. 12. 2018 4.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2018 4.
5.-6.1.2019 Fashion store cup 2019 Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 6. 1. 2019 DNF
16.-18.1.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 16. 1. 2019 9.
1.-3.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 2 Albrechtice v Jizerských horách GS - RKZ - 1. 2. 2019 2.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SL - RKZ - 16. 2. 2019 DNF
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou GS - RKZ - 17. 2. 2019 7.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SG - RKZ - 18. 2. 2019 2.
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský Karlov -areál Klobouk GS - UKZ - 24. 2. 2019 2.
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn SL - MCR - 10. 3. 2019 DNF
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn GS - MCR - 11. 3. 2019 7.