Home Evidence

Krejčíř Adam,

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 2002
Kraj bydliště: Jihomoravský
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Přirozená přední noha:
Rotace:
Evidence SLČR
Klub: Ski klub Victoria Brno z.s.
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 770481
Akrobatické lyžování SC
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Akrobatické lyžování -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Akrobatické lyžování muži / ženy MO (AL)
Datum Akce Místo Závod Pořadí
19.-19.1.2013 Madeja sport cup 2013 Grůň GS - PAP - 19. 1. 2013 25.
19.-19.1.2013 Madeja sport cup 2013 Grůň GS - PAP - 19. 1. 2013 23.
2.-2.2.2013 Madeja sport cup 2013 Petříkov GS - PAP - 2. 2. 2013 24.
2.-2.2.2013 Madeja sport cup 2013 Petříkov GS - PAP - 2. 2. 2013 27.
16.-16.2.2013 Madeja sport cup 2013 Soláň GS - PAP - 16. 2. 2013 16.
16.-16.2.2013 Madeja sport cup 2013 Soláň GS - PAP - 16. 2. 2013 13.
16.-17.3.2013 Madeja sport cup 2013 Bílá v Beskydech GS - PAP - 16. 3. 2013 11.
16.-17.3.2013 Madeja sport cup 2013 Bílá v Beskydech GS - PAP - 17. 3. 2013 33.
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 25. 1. 2014 19.
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 26. 1. 2014 27.
15.-15.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 15. 2. 2014 13.
15.-15.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 15. 2. 2014 17.
16.-16.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Praděd - Ovčárna GS - PAP - 16. 2. 2014 6.
16.-16.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Praděd - Ovčárna GS - PAP - 16. 2. 2014 12.
1.-1.3.2014 Madeja sport cup 2014 Kouty GS - PAP - 1. 3. 2014 10.
1.-1.3.2014 Madeja sport cup 2014 Kouty GS - PAP - 1. 3. 2014 6.
2.-2.3.2014 Madeja sport CUP 2014 Kouty GS - PAP - 2. 3. 2014 7.
2.-2.3.2014 Madeja sport CUP 2014 Kouty GS - PAP - 2. 3. 2014 8.
8.-9.3.2014 Amer fun cup 2014 Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2014 18.
8.-9.3.2014 Amer fun cup 2014 Medvědín GS - PAP - 9. 3. 2014 13.
15.-15.3.2014 Madeja sport cup 2014 Bílá GS - PAP - 15. 3. 2014 DNF
3.-4.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Ski Areál Bílá v Beskydech SL - RKZ - 3. 1. 2015 28.
3.-4.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Ski Areál Bílá v Beskydech SL - RKZ - 4. 1. 2015 19.
8.-11.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Albrechtice v Jiz. horách SG - RKZ - 8. 1. 2015 32.
8.-11.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Albrechtice v Jiz. horách SG - RKZ - 9. 1. 2015 35.
8.-11.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 10. 1. 2015 DNF
17.-18.1.2015 Pohár Jaroslava Drápely SKI AREÁL Klobouk GS - UKZ - 17. 1. 2015 7.
17.-18.1.2015 Pohár Jaroslava Drápely SKI AREÁL Klobouk SL - UKZ - 18. 1. 2015 8.
31.1.-2.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 31. 1. 2015 27.
31.1.-2.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 1. 2. 2015 DNF
31.1.-2.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Pec pod Sněžkou SG - RKZ - 2. 2. 2015 DNF
7.-8.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Karolínka SL - RKZ - 7. 2. 2015 DNF
13.-15.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Vrbno pod pradědem SG - UKZ - 13. 2. 2015 16.
13.-15.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Vrbno pod pradědem SG - UKZ - 13. 2. 2015 14.
13.-15.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Vrbno pod pradědem GS - UKZ - 14. 2. 2015 10.
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn SL - MCR - 28. 2. 2015 24.
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn GS - MCR - 1. 3. 2015 27.
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn SG - MCR - 3. 3. 2015 34.
7.-8.3.2015 Kyčerka Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot SL - UKZ - 7. 3. 2015 8.
7.-8.3.2015 Kyčerka Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot SL - UKZ - 8. 3. 2015 DSQ
14.-15.3.2015 RKZ Head Cup 2015 Ještěd, trať „Pod lany“ SL - RKZ - 14. 3. 2015 17.
14.-15.3.2015 RKZ Head Cup 2015 Ještěd, trať „Pod lany“ SL - RKZ - 15. 3. 2015 13.
21.-22.3.2015 Vist cup Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 21. 3. 2015 14.
21.-22.3.2015 Vist cup Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 22. 3. 2015 16.
28.-29.3.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 Kouty GS - RKZ - 28. 3. 2015 27.
28.-29.3.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 Kouty GS - RKZ - 29. 3. 2015 24.
19.-20.12.2015 Koutecký Pohár Kouty SL - UKZ - 19. 12. 2015 3.
19.-20.12.2015 Koutecký Pohár Kouty SL - UKZ - 20. 12. 2015 9.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 7. 1. 2016 12.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 8. 1. 2016 18.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 30. 1. 2016 20.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SL - RKZ - 31. 1. 2016 6.
6.-7.2.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka SL - UKZ - 6. 2. 2016 DNF
6.-7.2.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka GS - UKZ - 7. 2. 2016 6.
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách GS - MCR - 20. 2. 2016 15.
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách SL - MCR - 21. 2. 2016 DNS
14.-14.3.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SG - MCR - 14. 3. 2016 16.
14.-14.3.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 14. 3. 2016 19.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SL - RKZ - 20. 3. 2016 12.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SG - RKZ - 21. 3. 2016 26.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SG - RKZ - 22. 3. 2016 23.
17.-18.12.2016 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 17. 12. 2016 8.
19.-20.12.2016 NORDICA CUP 2016 Areál Kouty GS - UKZ - 19. 12. 2016 24.
19.-20.12.2016 NORDICA CUP 2016 Areál Kouty GS - UKZ - 20. 12. 2016 24.
14.-15.1.2017 UKZ žactva ve slalomu SKI Areál SYNOT na Kyčerce SL - UKZ - 14. 1. 2017 21.
14.-15.1.2017 UKZ žactva ve slalomu SKI Areál SYNOT na Kyčerce SL - UKZ - 15. 1. 2017 11.
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách SL - RKZ - 22. 1. 2017 20.
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách GS - RKZ - 23. 1. 2017 51.
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách SG - RKZ - 25. 1. 2017 54.
17.-19.2.2017 Pohár České pošty RKZ 4 Albrechtice v Jiz.horách GS - RKZ - 17. 2. 2017 39.
11.-12.3.2017 STOECKLI CUP 2017 Herlíkovice GS - UKZ - 11. 3. 2017 29.
11.-12.3.2017 STOECKLI CUP 2017 Herlíkovice SL - UKZ - 12. 3. 2017 20.
14.-19.3.2017 Mistrovství ČR žactva Klínovec SG - MCR - 15. 3. 2017 DNS
16.-17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 16. 12. 2017 11.
16.-17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 17. 12. 2017 14.
20.-21.1.2018 RKZ 1 Rokytnice nad Jizerou GS - RKZ - 21. 1. 2018 DNF
18.-19.12.2017 HELIA SPORT CUP Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2017 DNF