Home Evidence

Hujerová Eliška,

Základní údaje
Pohlaví: Žena
Ročník: 2001
Kraj bydliště: Liberecký
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Běh na lyžích 3155385
Úsek Klub
Běh na lyžích -
Úsek Věková kategorie
Běh na lyžích Junioři
Datum Akce Místo Závod Pořadí
14.-16.2.2014 M-ČR Vimperk Sprint V - Žákyně 2001 18.
14.-16.2.2014 M-ČR Vimperk Sprint V - finále - Žákyně 2001 26.
14.-16.2.2014 M-ČR Vimperk 3 km K - Žákyně 2001 10.
1.-2.2.2014 ČP žactva Horní Mísečky 3 km V - Žákyně 2001 18.
1.-2.2.2014 ČP žactva Horní Mísečky Skicross - Žákyně 2001 22.
8.-9.3.2014 "Hledáme nové talenty" - FINÁLE Jablonec nad Nisou - Břízky Závod v obratnosti - Žákyně 2001 6.
8.-9.3.2014 "Hledáme nové talenty" - FINÁLE Jablonec nad Nisou - Břízky 3 km K - Žačky 2001 16.
10.1.2015 1.pohárový závod KSL Benecko Benecko Žákyně ml. 2001 - 3 km K 7.
7.2.2015 4. Pohárový závod LK Jablonec nad Nisou - Břízky Žákyně st. 2001 - 3 km K 9.
14.2.2015 5. Pohárový závod LK Jilemnice Žákyně starší 2001 9.
19.12.2015 Velká cena Jilemnice Horní Mísečky Dorostenky mladší 32.
16.-17.1.2016 I. M-ČR dorostu - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Dorostenky mladší 4 km K 46.
16.-17.1.2016 I. M-ČR dorostu - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Dorostenky mladší 5 km V 53.
29.-31.1.2016 II. M-ČR dor. - Boží Dar Boží Dar Dorostenky mladší 2 km V 37.
29.-31.1.2016 II. M-ČR dor. - Boží Dar Boží Dar Dorostenky mladší 4 km K 35.
29.-31.1.2016 II. M-ČR dor. - Boží Dar Boží Dar Dorostenky mladší 5,5 km V 35.
27.-28.2.2016 ČP dor. JUNIOR-CUP - Jablonec n.N. Jablonec nad Nisou Dorostenky mladší 4 km V 41.
27.-28.2.2016 ČP dor. JUNIOR-CUP - Jablonec n.N. Jablonec nad Nisou Dorostenky mladší - kvalifikace sprintu 36.
27.-28.2.2016 ČP dor. JUNIOR-CUP - Jablonec n.N. Jablonec nad Nisou Dorostenky mladší - finále sprintu 36.
18.-19.3.2016 M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší sprint V kvalifikace 42.
18.-19.3.2016 M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší - sprint V finále 42.
17.12.2016 Velká cena Jilemnice Horní Mísečky Dorostenky mladší 18.
22.-23.12.2016 ČP dorost. - Boží Dar / Fichtelberg Boží Dar Dorostenky mladší - kvalifikace sprintu K 30.
22.-23.12.2016 ČP dorost. - Boží Dar / Fichtelberg Boží Dar Dorostenky mladší - finále sprintu K 25.
22.-23.12.2016 ČP dorost. - Boží Dar / Fichtelberg Boží Dar Dorostenky mladší 5 km V 30.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší 1 km kvalifikace 31.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší - finále sprintu 31.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší 5 km K 39.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší 4 km V 39.
28.-29.1.2017 M-ČR Zadov - dorost Zadov Dorostenky mladší 4 km K 27.
11.-12.2.2017 ČP dorostu - Jilemnice Jilemnice Dorostenky mladší 6,6 km skiatlon 29.
11.-12.2.2017 ČP dorostu - Jilemnice Jilemnice Dorostenky mladší 1 km N sprint kval. 25.
11.-12.2.2017 ČP dorostu - Jilemnice Jilemnice Dorostenky mladší - N sprint V 25.
24.-26.2.2017 FIS M-ČR a ČP dorostu Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší 2 km V 27.
24.-26.2.2017 FIS M-ČR a ČP dorostu Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší 5 km K 26.
24.-26.2.2017 FIS M-ČR a ČP dorostu Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší 5 km V stíhací závod 30.
11.-12.3.2017 FIS ČP dorostu - Harrachov Harrachov Dorostenky mladší 1,2 km kvalifikace sprintu 24.
11.-12.3.2017 FIS ČP dorostu - Harrachov Harrachov Dorostenky mladší - finále sprintu 28.
11.-12.3.2017 FIS ČP dorostu - Harrachov Harrachov Dorostenky mladší 6,6 km V 43.
24.-25.3.2017 M-ČR dorostu Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší - CC cross 26.
30.12.2017 Nominace ZODM Jablonec Jablonec nad Nisou Dorostenky starší 6 km V DNS
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší - kvalifikace sprintu 17.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší - finále sprintu 17.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší U18 5,7 km K 20.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší U18 7,5 km V 25.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší U18 5 km V 21.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší - kvalifikace sprintu 17.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší - finále sprintu 17.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší 5 km K 20.
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší 10 km K 14.
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší - N sprint kvalifikace 17.
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší - finále sprintu 16.
10.-11.3.2018 ČP dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky starší 5 km K 14.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky starší - N sprint K kvalifikace 15.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky starší - N sprint K finále 15.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky starší 10 km V 22.
19.-20.1.2019 ČP dosp./dor. - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší U18 5 km V 22.
19.-20.1.2019 ČP dosp./dor. - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší U18 1 km N sprint kvalifikace 13.
19.-20.1.2019 ČP dosp./dor. - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší U18 - N sprint finále 10.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší U18 - sprint V kvalifikace 15.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší U18 - finále sprintu V 15.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší U18 5 km K 10.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší U18 7,5 km V 17.
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov Zadov Dorostenky starší U18 - N sprint K kvalifikace 10.
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov Zadov Dorostenky starší U18 - finále N sprintu K 13.
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov Zadov Dorostenky starší U18 7 km V 18.
8.-10.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Boží Dar Boží Dar Dorostenky starší U18 5 km K 11.
16.3.2019 Vyhlášení KP žactva Libereckého kraje Benecko dorostenky starší U18L 2001-2002 9.
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky starší U18 - N sprint V kvalifikace 22.
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky starší U18 - N sprint V finále 22.
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky starší U18 10 km K 11.