Home Evidence

Pavlasová Karolína,

Základní údaje
Pohlaví: Žena
Ročník: 2001
Kraj bydliště: Karlovarský
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: LK Slovan K. Vary, z.s.
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Běh na lyžích 3155395
Úsek Klub
Běh na lyžích -
Úsek Věková kategorie
Běh na lyžích Junioři
Datum Akce Místo Závod Pořadí
14.-16.2.2014 M-ČR Vimperk Sprint V - Žákyně 2001 16.
14.-16.2.2014 M-ČR Vimperk Sprint V - finále - Žákyně 2001 17.
14.-16.2.2014 M-ČR Vimperk 3 km K - Žákyně 2001 13.
1.-2.2.2014 ČP žactva Horní Mísečky 3 km V - Žákyně 2001 16.
1.-2.2.2014 ČP žactva Horní Mísečky Skicross - Žákyně 2001 9.
8.-9.3.2014 "Hledáme nové talenty" - FINÁLE Jablonec nad Nisou - Břízky Závod v obratnosti - Žákyně 2001 12.
19.12.2015 Velká cena Jilemnice Horní Mísečky Dorostenky mladší 26.
16.-17.1.2016 I. M-ČR dorostu - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Dorostenky mladší 4 km K 24.
16.-17.1.2016 I. M-ČR dorostu - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Dorostenky mladší 5 km V 20.
29.-31.1.2016 II. M-ČR dor. - Boží Dar Boží Dar Dorostenky mladší 2 km V 17.
29.-31.1.2016 II. M-ČR dor. - Boží Dar Boží Dar Dorostenky mladší 4 km K 24.
27.-28.2.2016 ČP dor. JUNIOR-CUP - Jablonec n.N. Jablonec nad Nisou Dorostenky mladší 4 km V 12.
27.-28.2.2016 ČP dor. JUNIOR-CUP - Jablonec n.N. Jablonec nad Nisou Dorostenky mladší - kvalifikace sprintu 25.
27.-28.2.2016 ČP dor. JUNIOR-CUP - Jablonec n.N. Jablonec nad Nisou Dorostenky mladší - finále sprintu 24.
12.-13.3.2016 II. ČP dor. - Praděd Praděd Dorostenky mladší 6 km K 16.
12.-13.3.2016 II. ČP dor. - Praděd Praděd Dorostenky mladší 4 km V 13.
18.-19.3.2016 M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší sprint V kvalifikace 14.
18.-19.3.2016 M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší - sprint V finále 16.
22.-23.12.2016 ČP dorost. - Boží Dar / Fichtelberg Boží Dar Dorostenky mladší - kvalifikace sprintu K 10.
22.-23.12.2016 ČP dorost. - Boží Dar / Fichtelberg Boží Dar Dorostenky mladší - finále sprintu K 10.
22.-23.12.2016 ČP dorost. - Boží Dar / Fichtelberg Boží Dar Dorostenky mladší 5 km V 10.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší 1 km kvalifikace 20.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší - finále sprintu 20.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší 5 km K 12.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší 4 km V 9.
11.-12.2.2017 ČP dorostu - Jilemnice Jilemnice Dorostenky mladší 6,6 km skiatlon 12.
11.-12.2.2017 ČP dorostu - Jilemnice Jilemnice Dorostenky mladší 1 km N sprint kval. 6.
11.-12.2.2017 ČP dorostu - Jilemnice Jilemnice Dorostenky mladší - N sprint V 6.
24.-26.2.2017 FIS M-ČR a ČP dorostu Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší 2 km V 12.
24.-26.2.2017 FIS M-ČR a ČP dorostu Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší 5 km K 5.
24.-26.2.2017 FIS M-ČR a ČP dorostu Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší 5 km V stíhací závod 8.
11.-12.3.2017 FIS ČP dorostu - Harrachov Harrachov Dorostenky mladší 1,2 km kvalifikace sprintu 11.
11.-12.3.2017 FIS ČP dorostu - Harrachov Harrachov Dorostenky mladší - finále sprintu 10.
11.-12.3.2017 FIS ČP dorostu - Harrachov Harrachov Dorostenky mladší 6,6 km V 20.
24.-25.3.2017 M-ČR dorostu Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší - CC cross 7.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší - kvalifikace sprintu 11.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší - finále sprintu 10.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší U18 5 km V 10.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší - kvalifikace sprintu 9.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší - finále sprintu 11.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší 5 km K 13.
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov Zadov Dorostenky starší 2 km V prolog 11.
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov Zadov Dorostenky starší 5 km V 9.
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov Zadov Dorostenky starší 7 km K SZ 10.
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší 10 km K 8.
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší - N sprint kvalifikace 4.
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší - finále sprintu 8.
10.-11.3.2018 ČP dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky starší 5 km K 7.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky starší - N sprint K kvalifikace 10.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky starší - N sprint K finále 6.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky starší 10 km V 13.
19.-20.1.2019 ČP dosp./dor. - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší U18 5 km V 9.
19.-20.1.2019 ČP dosp./dor. - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší U18 1 km N sprint kvalifikace 4.
19.-20.1.2019 ČP dosp./dor. - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší U18 - N sprint finále 3.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší U18 - sprint V kvalifikace 5.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší U18 - finále sprintu V 4.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší U18 5 km K 7.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší U18 7,5 km V 6.
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov Zadov Dorostenky starší U18 - N sprint K kvalifikace 1.
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov Zadov Dorostenky starší U18 - finále N sprintu K 4.
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov Zadov Dorostenky starší U18 7 km V 2.
8.-10.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Boží Dar Boží Dar Dorostenky starší U18 5 km K 14.
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky starší U18 - N sprint V kvalifikace 5.
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky starší U18 - N sprint V finále 5.
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky starší U18 10 km K 5.