Home Evidence

Danos Marian,

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 2002
Kraj bydliště: Moravskoslezský
Ostatní
Sportovní vybavení: Blizzard Technica Leki
Sponzoři: Jiří Drlík
Osobní stránka:
Bio:
Přirozená přední noha:
Rotace:
Evidence SLČR
Klub: Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 151379
Akrobatické lyžování SC 2534646
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Akrobatické lyžování -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Akrobatické lyžování muži / ženy MO (AL)
Datum Akce Místo Závod Pořadí
2.-2.2.2013 Madeja sport cup 2013 Petříkov GS - PAP - 2. 2. 2013 21.
2.-2.2.2013 Madeja sport cup 2013 Petříkov GS - PAP - 2. 2. 2013 25.
8.-8.2.2014 Madeja sport cup 2014 Annaberg -Andělská Hora GS - PAP - 8. 2. 2014 6.
8.-8.2.2014 Madeja sport cup 2014 Annaberg -Andělská Hora GS - PAP - 8. 2. 2014 3.
15.-15.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 15. 2. 2014 1.
15.-15.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 15. 2. 2014 1.
16.-16.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Praděd - Ovčárna GS - PAP - 16. 2. 2014 4.
16.-16.2.2014 Madeja Sport cup 2014 Praděd - Ovčárna GS - PAP - 16. 2. 2014 3.
1.-1.3.2014 Madeja sport cup 2014 Kouty GS - PAP - 1. 3. 2014 6.
1.-1.3.2014 Madeja sport cup 2014 Kouty GS - PAP - 1. 3. 2014 10.
2.-2.3.2014 Madeja sport CUP 2014 Kouty GS - PAP - 2. 3. 2014 12.
2.-2.3.2014 Madeja sport CUP 2014 Kouty GS - PAP - 2. 3. 2014 10.
15.-15.3.2014 Madeja sport cup 2014 Bílá GS - PAP - 15. 3. 2014 DNF
17.-18.1.2015 Pohár Jaroslava Drápely SKI AREÁL Klobouk GS - UKZ - 17. 1. 2015 15.
17.-18.1.2015 Pohár Jaroslava Drápely SKI AREÁL Klobouk SL - UKZ - 18. 1. 2015 DSQ
13.-15.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Vrbno pod pradědem SG - UKZ - 13. 2. 2015 8.
13.-15.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Vrbno pod pradědem SG - UKZ - 13. 2. 2015 4.
13.-15.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Vrbno pod pradědem GS - UKZ - 14. 2. 2015 16.
21.-22.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Malá Morávka - Karlov SL - UKZ - 21. 2. 2015 DSQ
21.-22.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Malá Morávka - Karlov SL - UKZ - 22. 2. 2015 DNF
21.-22.3.2015 Vist cup Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 21. 3. 2015 11.
21.-22.3.2015 Vist cup Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 22. 3. 2015 DNF
28.-29.3.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 Kouty GS - RKZ - 28. 3. 2015 20.
28.-29.3.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 Kouty GS - RKZ - 29. 3. 2015 20.
19.-20.12.2015 Koutecký Pohár Kouty SL - UKZ - 19. 12. 2015 DNS
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 7. 1. 2016 23.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 8. 1. 2016 26.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 30. 1. 2016 DNF
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SL - RKZ - 31. 1. 2016 DNF
6.-7.2.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka SL - UKZ - 6. 2. 2016 4.
6.-7.2.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka GS - UKZ - 7. 2. 2016 4.
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách GS - MCR - 20. 2. 2016 DNF
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách SL - MCR - 21. 2. 2016 DNF
14.-14.3.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SG - MCR - 14. 3. 2016 12.
14.-14.3.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 14. 3. 2016 14.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SL - RKZ - 20. 3. 2016 17.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SG - RKZ - 21. 3. 2016 11.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SG - RKZ - 22. 3. 2016 12.
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty SG - UKZ - 6. 1. 2017 31.
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty GS - UKZ - 7. 1. 2017 44.
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty SL - UKZ - 8. 1. 2017 25.
14.-15.1.2017 UKZ žactva ve slalomu SKI Areál SYNOT na Kyčerce SL - UKZ - 14. 1. 2017 11.
14.-15.1.2017 UKZ žactva ve slalomu SKI Areál SYNOT na Kyčerce SL - UKZ - 15. 1. 2017 13.
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách SL - RKZ - 22. 1. 2017 DNF
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách GS - RKZ - 23. 1. 2017 44.
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách SG - RKZ - 25. 1. 2017 58.
11.-12.2.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 Karolinka SL - UKZ - 11. 2. 2017 10.
11.-12.2.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 Karolinka GS - UKZ - 12. 2. 2017 8.
17.-19.2.2017 Pohár České pošty RKZ 4 Albrechtice v Jiz.horách GS - RKZ - 17. 2. 2017 DNF
25.-26.2.2017 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk SL - UKZ - 25. 2. 2017 DNF
25.-26.2.2017 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk GS - UKZ - 26. 2. 2017 11.
11.-12.3.2017 XVII.roč. Pohár Jaroslava Drápely Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 11. 3. 2017 4.
11.-12.3.2017 XVII.roč. Pohár Jaroslava Drápely Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 12. 3. 2017 2.
14.-19.3.2017 Mistrovství ČR žactva Klínovec SG - MCR - 15. 3. 2017 53.
14.-19.3.2017 Mistrovství ČR žactva Klínovec GS - MCR - 16. 3. 2017 DNF
16.-17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 16. 12. 2017 12.
16.-17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy Dolní Morava SL - UKZ - 17. 12. 2017 15.
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 3. 1. 2018 DNF
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 4. 1. 2018 20.
20.-21.1.2018 RKZ 1 Rokytnice nad Jizerou GS - RKZ - 21. 1. 2018 35.
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 3. 2. 2018 29.
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 4. 2. 2018 DNF
5.-7.2.2018 RKZ 3 Rokytnice nad Jizerou SG - RKZ - 6. 2. 2018 20.
5.-7.2.2018 RKZ 3 Rokytnice nad Jizerou SG - RKZ - 7. 2. 2018 21.
16.-18.2.2018 RKZ 4 Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 16. 2. 2018 DSQ
24.-25.2.2018 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk SL - UKZ - 24. 2. 2018 9.
24.-25.2.2018 Mistrovství Moravy žáků Karlov - areál Klobouk GS - UKZ - 25. 2. 2018 14.
3.-5.3.2018 RKZ 5 Bílá v Beskydech SL - RKZ - 3. 3. 2018 DNF
18.-19.12.2017 HELIA SPORT CUP Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2017 DNF
16.-17.2.2019 FIS - Český pohár Karlov pod Pradedem SL - FIS - 16. 2. 2019 DNF
16.-17.2.2019 FIS - Český pohár Karlov pod Pradedem SL - FIS - 17. 2. 2019 DNF