Home Evidence

Břečková Aneta,

Základní údaje
Pohlaví: Žena
Ročník: 2002
Kraj bydliště: Liberecký
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Běh na lyžích 3155434
Úsek Klub
Běh na lyžích -
Úsek Věková kategorie
Běh na lyžích Junioři
Datum Akce Místo Závod Pořadí
10.1.2015 1.pohárový závod KSL Benecko Benecko Žákyně ml. 2002 - 3 km K 4.
7.2.2015 4. Pohárový závod LK Jablonec nad Nisou - Břízky Žákyně st. 2002 - 3 km K 5.
14.2.2015 5. Pohárový závod LK Jilemnice Žákyně starší 2002 5.
19.9.2015 Jilemnice - Žalý Jilemnice Žákyně st. 02 8.
16.1.2016 2.pohárový závod KSL LK Jablonec nad Nisou - Břízky Žákyně st. 02 6.
6.-7.2.2016 ČP žactva Vrchlabí Vrchlabí Žákyně starší 2002 3 km V 7.
6.-7.2.2016 ČP žactva Vrchlabí Vrchlabí Žákyně starší 2002 3 km K 8.
13.2.2016 Veřejný závod +KP Studenec Studenec Žákyně starší 02 4.
19.-21.2.2016 M-ČR žactva - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Žákyně starší 2002 950 m - kvalifikace sprintu V 13.
19.-21.2.2016 M-ČR žactva - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Žákyně starší 2002 - finále sprintu V 8.
19.-21.2.2016 M-ČR žactva - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Žákyně starší 2002 3 km K 11.
5.-6.3.2016 ČP žactva a HNT - Jilemnice Jilemnice Žákyně starší 2002 4 km K 16.
5.-6.3.2016 ČP žactva a HNT - Jilemnice Jilemnice Žákyně starší 2002 obratnostní 6.
17.12.2016 Velká cena Jilemnice Horní Mísečky Dorostenky mladší 10.
22.-23.12.2016 ČP dorost. - Boží Dar / Fichtelberg Boží Dar Dorostenky mladší - kvalifikace sprintu K 19.
22.-23.12.2016 ČP dorost. - Boží Dar / Fichtelberg Boží Dar Dorostenky mladší - finále sprintu K 15.
22.-23.12.2016 ČP dorost. - Boží Dar / Fichtelberg Boží Dar Dorostenky mladší 5 km V 24.
7.1.2017 1. Krajský pohár Jablonec Jablonec nad Nisou Dorostenky mladší 4 km K 6.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší 1 km kvalifikace 12.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší - finále sprintu 10.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší 5 km K 17.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší 4 km V 18.
11.-12.2.2017 ČP dorostu - Jilemnice Jilemnice Dorostenky mladší 6,6 km skiatlon 22.
11.-12.2.2017 ČP dorostu - Jilemnice Jilemnice Dorostenky mladší 1 km N sprint kval. 11.
11.-12.2.2017 ČP dorostu - Jilemnice Jilemnice Dorostenky mladší - N sprint V 9.
24.-26.2.2017 FIS M-ČR a ČP dorostu Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší 2 km V 11.
24.-26.2.2017 FIS M-ČR a ČP dorostu Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší 5 km K 11.
24.-26.2.2017 FIS M-ČR a ČP dorostu Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší 5 km V stíhací závod 12.
11.-12.3.2017 FIS ČP dorostu - Harrachov Harrachov Dorostenky mladší 1,2 km kvalifikace sprintu 18.
11.-12.3.2017 FIS ČP dorostu - Harrachov Harrachov Dorostenky mladší - finále sprintu 18.
11.-12.3.2017 FIS ČP dorostu - Harrachov Harrachov Dorostenky mladší 6,6 km V 24.
24.-25.3.2017 M-ČR dorostu Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší - CC cross 10.
30.12.2017 Nominace ZODM Jablonec Jablonec nad Nisou Dorostenky mladší 4,5 km V 12.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší - kvalifikace sprintu 3.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší - finále sprintu 4.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší U16 4,1 km K 7.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší U16 5 km V 11.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší U16 4 km V 6.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší - kvalifikace sprintu 3.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší - finále sprintu 3.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší U16 4 km K 5.
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov Zadov Dorostenky mladší U16 2 km V prolog 6.
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov Zadov Dorostenky mladší U16 4 km V 7.
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov Zadov Dorostenky mladší U16 5 km K SZ 7.
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší U16 7,5 km K 8.
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší - N sprint kvalifikace 5.
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší - finále sprintu 6.
10.-11.3.2018 ČP dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší U16 4 km K 10.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší - N sprint K kvalifikace 9.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší - N sprint K finále 6.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší U16 7,5 km V 11.
19.-20.1.2019 ČP dosp./dor. - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší U18 5 km V 12.
19.-20.1.2019 ČP dosp./dor. - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší U18 1 km N sprint kvalifikace 5.
19.-20.1.2019 ČP dosp./dor. - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky starší U18 - N sprint finále 6.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší U18 - sprint V kvalifikace 6.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší U18 - finále sprintu V 5.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší U18 5 km K 9.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky starší U18 7,5 km V 14.
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov Zadov Dorostenky starší U18 - N sprint K kvalifikace 9.
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov Zadov Dorostenky starší U18 - finále N sprintu K 9.
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov Zadov Dorostenky starší U18 7 km V 5.
8.-10.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Boží Dar Boží Dar Dorostenky starší U18 5 km K 15.
16.3.2019 Vyhlášení KP žactva Libereckého kraje Benecko dorostenky starší U18L 2001-2002 5.
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky starší U18 - N sprint V kvalifikace 18.
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky starší U18 - N sprint V finále 10.
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky starší U18 10 km K 19.