Home Evidence

Novotný Vilém,

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 2006
Kraj bydliště: Zlínský
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: Nordika Ski Zlín, z.s
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 770836
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
10.-10.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 10. 1. 2015 40.
10.-10.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Annaberg - Andělská Hora GS - PAP - 10. 1. 2015 40.
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 DNS
24.-24.1.2015 MADEJA SPORT cup 2015 Gruň/Staré Hamry GS - PAP - 24. 1. 2015 DNS
14.-14.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Soláň GS - PAP - 14. 2. 2015 39.
14.-14.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Soláň GS - PAP - 14. 2. 2015 33.
28.-28.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Petříkov GS - PAP - 28. 2. 2015 37.
28.-28.2.2015 Madeja Sport Cup 2015 Petříkov GS - PAP - 28. 2. 2015 42.
9.-9.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Annaberg GS - PAP - 9. 1. 2016 19.
9.-9.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Annaberg GS - PAP - 9. 1. 2016 24.
23.-23.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 23. 1. 2016 25.
23.-23.1.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 23. 1. 2016 12.
6.-6.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 6. 2. 2016 19.
6.-6.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Kouty nad Desnou GS - PAP - 6. 2. 2016 24.
20.-20.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Soláň GS - PAP - 20. 2. 2016 19.
20.-20.2.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Soláň GS - PAP - 20. 2. 2016 22.
19.-19.3.2016 Madeja Sport Cup 2016 Bílá v Beskydech GS - PAP - 19. 3. 2016 22.
19.-20.3.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Bílá v Beskydech GS - PAP - 19. 3. 2016 24.
19.-20.3.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 Bílá v Beskydech GS - PAP - 20. 3. 2016 25.
20.-20.3.2016 Madeja Sport Cup Bílá v Beskydech GS - PAP - 20. 3. 2016 13.
7.-7.1.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Annaberg GS - PAP - 7. 1. 2017 28.
7.-7.1.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Annaberg GS - PAP - 7. 1. 2017 27.
21.-21.1.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Areál Kouty GS - PAP - 21. 1. 2017 32.
21.-21.1.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Areál Kouty GS - PAP - 21. 1. 2017 27.
4.-4.2.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Dolní Morava GS - PAP - 4. 2. 2017 28.
4.-4.2.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Dolní Morava GS - PAP - 4. 2. 2017 31.
4.-4.3.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Skiareál Karolinka GS - PAP - 4. 3. 2017 31.
4.-4.3.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Skiareál Karolinka GS - PAP - 4. 3. 2017 28.
18.-18.3.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Bílá v Beskydech GS - PAP - 18. 3. 2017 DNF
18.-18.3.2017 MADEJA SPORT CUP 2017 Bílá v Beskydech GS - PAP - 18. 3. 2017 32.
6.-6.1.2018 Madeja Sport Cup Annaberg GS - PAP - 6. 1. 2018 15.
6.-6.1.2018 Madeja Sport Cup Annaberg GS - PAP - 6. 1. 2018 17.
3.-3.2.2018 MADEJA SPORT CUP 2018 Dolní Morava GS - PAP - 3. 2. 2018 20.
3.-3.2.2018 MADEJA SPORT CUP 2018 Dolní Morava GS - PAP - 3. 2. 2018 20.
10.-10.2.2018 MADEJA SPORT CUP 2018 Mosty u Jablunkova GS - PAP - 10. 2. 2018 15.
10.-10.2.2018 MADEJA SPORT CUP 2018 Mosty u Jablunkova GS - PAP - 10. 2. 2018 16.
3.-3.3.2018 MADEJA SPORT CUP 2018 Skiareál Karolinka GS - PAP - 3. 3. 2018 14.
3.-3.3.2018 MADEJA SPORT CUP 2018 Skiareál Karolinka GS - PAP - 3. 3. 2018 15.
17.-17.3.2018 Madeja Sport Cup 2018 Bílá v Beskydech GS - PAP - 17. 3. 2018 15.
17.-17.3.2018 Madeja Sport Cup 2018 Bílá v Beskydech GS - PAP - 17. 3. 2018 10.
8.-8.1.2019 ÚKZ Bílá Bílá v Beskydech SG - UKZ - 8. 1. 2019 15.
8.-8.1.2019 ÚKZ Bílá Bílá v Beskydech SG - UKZ - 8. 1. 2019 12.
12.-13.1.2019 ÚKZ Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka SL - UKZ - 12. 1. 2019 15.
12.-13.1.2019 ÚKZ Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka GS - UKZ - 13. 1. 2019 17.
19.-20.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Černý Důl SL - UKZ - 19. 1. 2019 38.
19.-20.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Černý Důl GS - UKZ - 20. 1. 2019 43.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty SL - UKZ - 15. 12. 2018 31.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty SL - UKZ - 16. 12. 2018 DNF
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský Karlov -areál Klobouk SL - UKZ - 23. 2. 2019 DNF
23.-24.2.2019 UKZ - Moravskoslezský Karlov -areál Klobouk GS - UKZ - 24. 2. 2019 32.
16.-17.3.2019 UKZ žactva Kyčerka – Velké Karlovice SL - UKZ - 16. 3. 2019 15.
16.-17.3.2019 UKZ žactva Kyčerka – Velké Karlovice SL - UKZ - 17. 3. 2019 14.