Home Evidence

Potůček Štěpán,

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 2001
Kraj bydliště: Zlínský
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: Nordika Ski Zlín, z.s
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 270606
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
12.-13.2.2011 AMER FUN CUP Pec pod Sněžkou GS - PAP - 12. 2. 2011 17.
12.-13.2.2011 AMER FUN CUP Pec pod Sněžkou GS - PAP - 13. 2. 2011 21.
26.-27.2.2011 AMER FUN CUP Herlíkovice GS - PAP - 26. 2. 2011 17.
26.-27.2.2011 AMER FUN CUP Herlíkovice GS - PAP - 27. 2. 2011 25.
26.-27.3.2011 Finále AMER FUN CUP Špindlerův Mlýn GS - PAP - 26. 3. 2011 43.
26.-27.3.2011 Finále AMER FUN CUP Špindlerův Mlýn GS - PAP - 26. 3. 2011 23.
7.-8.1.2012 Amer Fun cup 2012 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 7. 1. 2012 18.
7.-8.1.2012 Amer Fun cup 2012 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 8. 1. 2012 15.
21.-22.1.2012 Amer Fun cup 2012 Jánské Lázně GS - PAP - 21. 1. 2012 10.
21.-22.1.2012 Amer Fun cup 2012 Jánské Lázně GS - PAP - 22. 1. 2012 8.
4.-5.2.2012 Madeja sport cup 2012 Morávka GS - PAP - 4. 2. 2012 4.
4.-5.2.2012 Madeja sport cup 2012 Morávka GS - PAP - 5. 2. 2012 4.
11.-12.2.2012 Madeja sport cup 2012 Valašská Bystřice GS - PAP - 11. 2. 2012 4.
11.-12.2.2012 Madeja sport cup 2012 Valašská Bystřice GS - PAP - 12. 2. 2012 5.
18.-19.2.2012 Madeja sport cup 2012 Mosty u Jablunkova GS - PAP - 18. 2. 2012 5.
18.-19.2.2012 Madeja sport cup 2012 Mosty u Jablunkova GS - PAP - 19. 2. 2012 4.
3.-4.3.2012 Madeja sport cup 2012 Soláň GS - PAP - 3. 3. 2012 2.
3.-4.3.2012 Madeja sport cup 2012 Soláň GS - PAP - 4. 3. 2012 9.
17.-18.3.2012 Madeja sport cup 2012 Bílá v Beskydech GS - PAP - 17. 3. 2012 6.
17.-18.3.2012 Madeja sport cup 2012 Bílá v Beskydech GS - PAP - 18. 3. 2012 5.
5.-6.1.2013 Amer Fun cup 2013 Černý Důl GS - PAP - 5. 1. 2013 17.
5.-6.1.2013 Amer Fun cup 2013 Černý Důl GS - PAP - 6. 1. 2013 15.
12.-12.1.2013 Madeja sport cup 2013 Annaberg - Andělská hora GS - PAP - 12. 1. 2013 10.
12.-12.1.2013 Madeja sport cup 2013 Annaberg - Andělská hora GS - PAP - 12. 1. 2013 5.
19.-19.1.2013 Madeja sport cup 2013 Grůň GS - PAP - 19. 1. 2013 6.
19.-19.1.2013 Madeja sport cup 2013 Grůň GS - PAP - 19. 1. 2013 5.
2.-2.2.2013 Madeja sport cup 2013 Petříkov GS - PAP - 2. 2. 2013 7.
2.-2.2.2013 Madeja sport cup 2013 Petříkov GS - PAP - 2. 2. 2013 7.
16.-16.2.2013 Madeja sport cup 2013 Soláň GS - PAP - 16. 2. 2013 3.
16.-16.2.2013 Madeja sport cup 2013 Soláň GS - PAP - 16. 2. 2013 4.
23.-23.2.2013 Madeja sport cup 2013 Sviňorky - Morávka GS - PAP - 23. 2. 2013 6.
23.-23.2.2013 Madeja sport cup 2013 Sviňorky - Morávka GS - PAP - 23. 2. 2013 4.
2.-3.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn-Medvědín GS - PAP - 2. 3. 2013 11.
16.-17.3.2013 Madeja sport cup 2013 Bílá v Beskydech GS - PAP - 16. 3. 2013 2.
16.-17.3.2013 Madeja sport cup 2013 Bílá v Beskydech GS - PAP - 17. 3. 2013 3.
1.-2.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 1. 2. 2014 22.
1.-2.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 2. 2. 2014 22.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn SL - RKZ - 8. 2. 2014 35.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 9. 2. 2014 16.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 10. 2. 2014 36.
8.-10.2.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 10. 2. 2014 26.
15.-15.2.2014 UKZ Zlínský Karolinka GS - UKZ - 15. 2. 2014 15.
15.-15.2.2014 UKZ Zlínský Karolinka GS - UKZ - 15. 2. 2014 DSQ
1.-2.3.2014 ČP RKZ HEAD CUP Malá Morávka SL - RKZ - 1. 3. 2014 16.
1.-2.3.2014 ČP RKZ HEAD CUP Malá Morávka SL - RKZ - 2. 3. 2014 20.
3.-4.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Ski Areál Bílá v Beskydech SL - RKZ - 3. 1. 2015 21.
3.-4.1.2015 RKZ Head Cup 2015 Ski Areál Bílá v Beskydech SL - RKZ - 4. 1. 2015 21.
17.-18.1.2015 Pohár Jaroslava Drápely SKI AREÁL Klobouk GS - UKZ - 17. 1. 2015 12.
17.-18.1.2015 Pohár Jaroslava Drápely SKI AREÁL Klobouk SL - UKZ - 18. 1. 2015 9.
31.1.-2.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 31. 1. 2015 31.
31.1.-2.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 1. 2. 2015 14.
31.1.-2.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Pec pod Sněžkou SG - RKZ - 2. 2. 2015 24.
7.-8.2.2015 RKZ Head Cup 2015 Karolínka SL - RKZ - 7. 2. 2015 12.
13.-15.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Vrbno pod pradědem SG - UKZ - 13. 2. 2015 10.
13.-15.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Vrbno pod pradědem SG - UKZ - 13. 2. 2015 7.
21.-22.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Malá Morávka - Karlov SL - UKZ - 21. 2. 2015 DSQ
21.-22.2.2015 UKZ - Mistrovství Moravy Malá Morávka - Karlov SL - UKZ - 22. 2. 2015 4.
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn SL - MCR - 28. 2. 2015 33.
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn GS - MCR - 1. 3. 2015 12.
28.2.-3.3.2015 MČR Head Cup 2015 Skiareál Špindlerův Mlýn SG - MCR - 3. 3. 2015 21.
7.-8.3.2015 Kyčerka Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot SL - UKZ - 7. 3. 2015 5.
14.-15.3.2015 RKZ Head Cup 2015 Ještěd, trať „Pod lany“ SL - RKZ - 14. 3. 2015 DNF
14.-15.3.2015 RKZ Head Cup 2015 Ještěd, trať „Pod lany“ SL - RKZ - 15. 3. 2015 9.
19.-20.12.2015 Koutecký Pohár Kouty SL - UKZ - 19. 12. 2015 12.
19.-20.12.2015 Koutecký Pohár Kouty SL - UKZ - 20. 12. 2015 7.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 7. 1. 2016 DNF
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 8. 1. 2016 DNF
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 30. 1. 2016 28.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SL - RKZ - 31. 1. 2016 13.
6.-7.2.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka SL - UKZ - 6. 2. 2016 20.
6.-7.2.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu Karolinka GS - UKZ - 7. 2. 2016 9.
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách GS - MCR - 20. 2. 2016 29.
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách SL - MCR - 21. 2. 2016 17.
14.-14.3.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SG - MCR - 14. 3. 2016 25.
14.-14.3.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 14. 3. 2016 24.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SL - RKZ - 20. 3. 2016 22.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SG - RKZ - 21. 3. 2016 30.