Home Evidence

Sedláček Teodor,

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 1997
Kraj bydliště: Jihomoravský
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: Ski klub Victoria Brno z.s.
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
16.-18.1.2011 II. RKZ - Český pohár - Head cup Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 16. 1. 2011 DNF
16.-18.1.2011 II. RKZ - Český pohár - Head cup Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 17. 1. 2011 24.
25.-26.1.2011 III. RKZ - Český pohár - Head cup Říčky v Orlických horách SL - RKZ - 25. 1. 2011 DSQ
25.-26.1.2011 III. RKZ - Český pohár - Head cup Říčky v Orlických horách GS - RKZ - 26. 1. 2011 23.
8.-9.1.2011 Český pohár - RKZ - Head cup Karolinka SL - RKZ - 8. 1. 2011 DNF
8.-9.1.2011 Český pohár - RKZ - Head cup Karolinka GS - RKZ - 9. 1. 2011 22.
22.-22.1.2011 UKZ - Pardubice - Pohár Orlických hor Čenkovice GS - UKZ - 22. 1. 2011 5.
5.-6.2.2011 IV. RKZ - Český pohár - Head cup Bílá v Beskydech SL - RKZ - 5. 2. 2011 DNF
5.-6.2.2011 IV. RKZ - Český pohár - Head cup Bílá v Beskydech GS - RKZ - 6. 2. 2011 DNF
12.-13.2.2011 UKZ - Moravský Morávka SL - UKZ - 12. 2. 2011 DNF
12.-13.2.2011 UKZ - Moravský Morávka SL - UKZ - 13. 2. 2011 4.
25.-27.2.2011 UKZ - Moravský Karlov GS - UKZ - 25. 2. 2011 4.
25.-27.2.2011 UKZ - Moravský Karlov SL - UKZ - 26. 2. 2011 3.
25.-27.2.2011 UKZ - Moravský Karlov SL - UKZ - 27. 2. 2011 5.
4.-6.3.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup Pec pod Sněžkou SG - MCR - 4. 3. 2011 23.
4.-6.3.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup Pec pod Sněžkou GS - MCR - 6. 3. 2011 15.
25.-27.3.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup Albrechtice GS - RKZ - 25. 3. 2011 12.
25.-27.3.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup Albrechtice SL - RKZ - 26. 3. 2011 DNF
25.-27.3.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup Albrechtice SL - RKZ - 27. 3. 2011 DNF
7.-8.1.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup Špičák na Šumavě SL - RKZ - 7. 1. 2012 13.
7.-8.1.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup Špičák na Šumavě GS - RKZ - 8. 1. 2012 DNF
14.-15.1.2012 UKZ Moravskoslezský Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 14. 1. 2012 5.
14.-15.1.2012 UKZ Moravskoslezský Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 15. 1. 2012 6.
17.-18.1.2012 ČP 2012 - II. RKZ - Head cup Špindl - Sv.Petr SG - RKZ - 17. 1. 2012 17.
17.-18.1.2012 ČP 2012 - II. RKZ - Head cup Špindl - Sv.Petr SG - RKZ - 18. 1. 2012 16.
21.-22.1.2012 UKZ Moravskoslezký Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 21. 1. 2012 2.
21.-22.1.2012 UKZ Moravskoslezký Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 22. 1. 2012 5.
24.-25.1.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup Říčky v Orlických horách SL - RKZ - 24. 1. 2012 DNF
24.-25.1.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup Říčky v Orlických horách GS - RKZ - 25. 1. 2012 22.
28.-29.1.2012 UKZ Moravskoslezský Gruň SL - UKZ - 28. 1. 2012 3.
28.-29.1.2012 UKZ Moravskoslezský Gruň GS - UKZ - 29. 1. 2012 8.
30.1.-1.2.2012 Zimní Olympiáda mládeže Bílá v Beskydech SL - UKZ - 30. 1. 2012 10.
30.1.-1.2.2012 Zimní Olympiáda mládeže Bílá v Beskydech GS - UKZ - 31. 1. 2012 19.
11.-12.2.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 11. 2. 2012 DNF
11.-12.2.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 12. 2. 2012 24.
25.-26.2.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup Karolínka SL - RKZ - 25. 2. 2012 8.
25.-26.2.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup Karolínka GS - RKZ - 26. 2. 2012 13.
2.-4.3.2012 UKZ Moravskoslezsky Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 2. 3. 2012 5.
2.-4.3.2012 UKZ Moravskoslezsky Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 3. 3. 2012 2.
2.-4.3.2012 UKZ Moravskoslezsky Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 4. 3. 2012 DSQ
10.-12.3.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR Rokytnice nad Jizerou SL - MCR - 10. 3. 2012 DNF
10.-12.3.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR Rokytnice nad Jizerou GS - MCR - 11. 3. 2012 DNF
17.-18.3.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup Albrechtice GS - RKZ - 17. 3. 2012 DNF
17.-18.3.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup Albrechtice SL - RKZ - 18. 3. 2012 DNF
19.-20.1.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 19. 1. 2013 5.
19.-20.1.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 20. 1. 2013 DNF
22.-23.1.2013 ČP RKZ Head Cup Říčky v Orlických horách SL - RKZ - 22. 1. 2013 13.
22.-23.1.2013 ČP RKZ Head Cup Říčky v Orlických horách GS - RKZ - 23. 1. 2013 25.
26.-27.1.2013 Vist cup 2013 Pec pod Sněžkou SL - UKZ - 26. 1. 2013 DNF
26.-27.1.2013 Vist cup 2013 Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 27. 1. 2013 6.
1.-3.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 1. 2. 2013 7.
1.-3.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem GS - UKZ - 2. 2. 2013 11.
1.-3.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Karlov pod Pradědem SL - UKZ - 3. 2. 2013 2.
16.-17.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Sviňorky - Morávka SL - UKZ - 16. 2. 2013 DNF
16.-17.2.2013 UKZ - Moravskoslezský Sviňorky - Morávka SL - UKZ - 17. 2. 2013 6.
23.-24.2.2013 ČP RKZ Head Cup Karolinka SL - RKZ - 23. 2. 2013 DNF
23.-24.2.2013 ČP RKZ Head Cup Karolinka GS - RKZ - 24. 2. 2013 33.
1.-3.3.2013 MČR Žáků Hochficht (AUT) SG - MCR - 1. 3. 2013 29.
1.-3.3.2013 MČR Žáků Hochficht (AUT) SL - MCR - 2. 3. 2013 DNF
1.-3.3.2013 MČR Žáků Hochficht (AUT) GS - MCR - 3. 3. 2013 29.
16.-17.3.2013 ČP RKZ Head Cup Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 16. 3. 2013 DNF
16.-17.3.2013 ČP RKZ Head Cup Albrechtice v Jiz. horách SL - RKZ - 17. 3. 2013 13.
23.-24.3.2013 UKZ Zlínský Kyčerka SL - UKZ - 23. 3. 2013 2.
23.-24.3.2013 UKZ Zlínský Kyčerka GS - UKZ - 24. 3. 2013 13.