Home Evidence

Kocumová Berenice,

Základní údaje
Pohlaví: Žena
Ročník: 2005
Kraj bydliště: Praha
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: Racing team Záhrobský z.s.
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 885431
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 25. 1. 2014 31.
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 26. 1. 2014 32.
15.-16.2.2014 Amer fun cup 2014 Černý Důl GS - PAP - 15. 2. 2014 28.
15.-16.2.2014 Amer fun cup 2014 Černý Důl GS - PAP - 16. 2. 2014 27.
8.-9.3.2014 Amer fun cup 2014 Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2014 DNF
8.-9.3.2014 Amer fun cup 2014 Medvědín GS - PAP - 9. 3. 2014 34.
22.-23.3.2014 Amer fun cup 2014 Stoh Finále GS - PAP - 22. 3. 2014 33.
17.-18.1.2015 Pohár Libereckého a Středočeského kraje Ještěd GS - PAP - 17. 1. 2015 9.
17.-18.1.2015 Pohár Libereckého a Středočeského kraje Ještěd GS - PAP - 18. 1. 2015 5.
24.-25.1.2015 Amer fun cup Herlíkovice GS - PAP - 24. 1. 2015 19.
24.-25.1.2015 Amer fun cup Herlíkovice GS - PAP - 25. 1. 2015 24.
30.-30.1.2015 Mistrovství Prahy Herlíkovice GS - PAP - 30. 1. 2015 15.
14.-15.2.2015 Amer fun cup Černý důl KZ - PAP - 14. 2. 2015 13.
14.-15.2.2015 Amer fun cup Černý důl KZ - PAP - 15. 2. 2015 13.
21.-22.2.2015 Amer fun cup Pec pod Sněžkou GS - PAP - 21. 2. 2015 16.
21.-22.2.2015 Amer fun cup Pec pod Sněžkou GS - PAP - 22. 2. 2015 15.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 7. 3. 2015 64.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2015 16.
28.-29.3.2015 Amer fun cup Stoh GS - PAP - 28. 3. 2015 65.
28.-29.3.2015 Amer fun cup Stoh KZ - PAP - 29. 3. 2015 8.
23.-24.1.2016 HEAD CUP 2016 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 23. 1. 2016 33.
23.-24.1.2016 HEAD CUP 2016 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 24. 1. 2016 27.
29.-29.1.2016 Mistrovství Prahy v OS PAP Herlíkovice GS - PAP - 29. 1. 2016 10.
31.-31.1.2016 LEKI CUP Vysoké nad Jizerou GS - PAP - 31. 1. 2016 15.
31.-31.1.2016 LEKI CUP Vysoké nad Jizerou GS - PAP - 31. 1. 2016 12.
6.-7.2.2016 HEAD CUP 2016 Černý Důl GS - PAP - 6. 2. 2016 DNF
6.-7.2.2016 HEAD CUP 2016 Černý Důl GS - PAP - 7. 2. 2016 29.
27.-28.2.2016 HEAD CUP 2016 STOH -Špindl GS - PAP - 27. 2. 2016 DNF
27.-28.2.2016 HEAD CUP 2016 STOH -Špindl GS - PAP - 28. 2. 2016 30.
19.-20.3.2016 PAP Pražský Pec pod Sněžkou GS - PAP - 19. 3. 2016 8.
19.-20.3.2016 PAP Pražský Pec pod Sněžkou GS - PAP - 20. 3. 2016 4.
7.-7.1.2017 LEKI CUP Skiareál Šachty GS - PAP - 7. 1. 2017 DSQ
8.-8.1.2017 LEKI CUP Skiareál Šachty GS - PAP - 8. 1. 2017 12.
21.-22.1.2017 Head Vitalini cup 2017 Černý Důl GS - PAP - 21. 1. 2017 33.
21.-22.1.2017 Head Vitalini cup 2017 Černý Důl KZ - PAP - 22. 1. 2017 21.
3.-3.2.2017 Mistrovství Prahy PAP Herlíkovice GS - PAP - 3. 2. 2017 12.
18.-19.2.2017 Head Vitalini cup 2017 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 18. 2. 2017 DNF
18.-19.2.2017 Head Vitalini cup 2017 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 19. 2. 2017 23.
11.-12.3.2017 Head Vitalini cup 2017 Medvědín - ŠM GS - PAP - 11. 3. 2017 26.
11.-12.3.2017 Head Vitalini cup 2017 Medvědín - ŠM GS - PAP - 12. 3. 2017 28.
25.-26.3.2017 Head Vitalini cup - finále STOH - ŠM GS - PAP - 25. 3. 2017 28.
16.-17.12.2017 Stoeckli cup Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 16. 12. 2017 20.
16.-17.12.2017 Stoeckli cup Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 17. 12. 2017 51.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 6. 1. 2018 61.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 7. 1. 2018 53.
13.-14.1.2018 UKZ Špičák na Šumavě SL - UKZ - 13. 1. 2018 24.
20.-21.1.2018 RKZ 1 Rokytnice nad Jizerou GS - RKZ - 21. 1. 2018 DNF
3.-5.3.2018 RKZ 5 Bílá v Beskydech SL - RKZ - 3. 3. 2018 DNF
10.-11.3.2018 Stoeckli cup Černý Důl GS - UKZ - 10. 3. 2018 39.
10.-11.3.2018 Stoeckli cup Černý Důl SL - UKZ - 11. 3. 2018 15.
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 31. 3. 2018 DNF
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh GS - UKZ - 1. 4. 2018 36.
18.-19.12.2017 HELIA SPORT CUP Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2017 67.
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou SL - MCR - 14. 3. 2018 DNF
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou GS - MCR - 15. 3. 2018 82.
30.-31.3.2019 Fashion store cup 2019 Stoh Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 31. 3. 2019 DNS