Home Evidence

Svinková Sára,

Základní údaje
Pohlaví: Žena
Ročník: 2003
Kraj bydliště: Praha
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: Racing team Záhrobský z.s.
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 156025
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
15.-16.1.2011 AMER FUN CUP Černý důl GS - PAP - 15. 1. 2011 16.
15.-16.1.2011 AMER FUN CUP Černý důl GS - PAP - 16. 1. 2011 13.
22.-23.1.2011 AMER FUN CUP Špindlerův Mlýn GS - PAP - 22. 1. 2011 11.
22.-23.1.2011 AMER FUN CUP Špindlerův Mlýn GS - PAP - 22. 1. 2011 12.
12.-13.2.2011 AMER FUN CUP Pec pod Sněžkou GS - PAP - 12. 2. 2011 8.
12.-13.2.2011 AMER FUN CUP Pec pod Sněžkou GS - PAP - 13. 2. 2011 14.
19.-20.2.2011 AMER FUN CUP Deštné v Orlických horách GS - PAP - 19. 2. 2011 12.
19.-20.2.2011 AMER FUN CUP Deštné v Orlických horách GS - PAP - 20. 2. 2011 DNS
26.-27.2.2011 AMER FUN CUP Herlíkovice GS - PAP - 26. 2. 2011 12.
26.-27.2.2011 AMER FUN CUP Herlíkovice GS - PAP - 27. 2. 2011 14.
26.-27.3.2011 Finále AMER FUN CUP Špindlerův Mlýn GS - PAP - 26. 3. 2011 13.
26.-27.3.2011 Finále AMER FUN CUP Špindlerův Mlýn GS - PAP - 26. 3. 2011 31.
7.-8.1.2012 Amer Fun cup 2012 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 7. 1. 2012 4.
7.-8.1.2012 Amer Fun cup 2012 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 8. 1. 2012 6.
21.-22.1.2012 Amer Fun cup 2012 Jánské Lázně GS - PAP - 21. 1. 2012 5.
21.-22.1.2012 Amer Fun cup 2012 Jánské Lázně GS - PAP - 22. 1. 2012 11.
4.-5.2.2012 Amer Fun cup 2012 Herlíkovice GS - PAP - 4. 2. 2012 DSQ
4.-5.2.2012 Amer Fun cup 2012 Herlíkovice GS - PAP - 5. 2. 2012 13.
18.-19.2.2012 Amer Fun cup 2012 Deštné v Orlických horách GS - PAP - 18. 2. 2012 6.
18.-19.2.2012 Amer Fun cup 2012 Deštné v Orlických horách GS - PAP - 19. 2. 2012 7.
3.-4.3.2012 Amer Fun cup 2012 Špindlerův Mlýn - Medvědín GS - PAP - 3. 3. 2012 9.
3.-4.3.2012 Amer Fun cup 2012 Špindlerův Mlýn - Medvědín GS - PAP - 4. 3. 2012 12.
17.-18.3.2012 Amer Fun cup 2012 - Finále Špindl - Stoh GS - PAP - 17. 3. 2012 18.
5.-6.1.2013 Amer Fun cup 2013 Černý Důl GS - PAP - 5. 1. 2013 7.
5.-6.1.2013 Amer Fun cup 2013 Černý Důl GS - PAP - 6. 1. 2013 12.
26.-27.1.2013 Amer Fun cup 2013 Herlíkovice GS - PAP - 26. 1. 2013 5.
26.-27.1.2013 Amer Fun cup 2013 Herlíkovice GS - PAP - 27. 1. 2013 3.
9.-10.2.2013 Územní závod Prahy a Střed. kraje Pec pod Sněžkou GS - PAP - 9. 2. 2013 4.
9.-10.2.2013 Územní závod Prahy a Střed. kraje Pec pod Sněžkou GS - PAP - 10. 2. 2013 3.
16.-17.2.2013 Amer Fun cup 2013 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 16. 2. 2013 4.
16.-17.2.2013 Amer Fun cup 2013 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 17. 2. 2013 5.
2.-3.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn-Medvědín GS - PAP - 2. 3. 2013 19.
2.-3.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn-Medvědín GS - PAP - 3. 3. 2013 19.
10.-11.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn - Stoh GS - PAP - 10. 3. 2013 8.
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 25. 1. 2014 9.
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 26. 1. 2014 12.
1.-2.2.2014 Amer fun cup 2014 Herlíkovice GS - PAP - 1. 2. 2014 12.
1.-2.2.2014 Amer fun cup 2014 Herlíkovice GS - PAP - 2. 2. 2014 12.
15.-16.2.2014 Amer fun cup 2014 Černý Důl GS - PAP - 15. 2. 2014 43.
15.-16.2.2014 Amer fun cup 2014 Černý Důl GS - PAP - 16. 2. 2014 12.
8.-9.3.2014 Amer fun cup 2014 Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2014 18.
8.-9.3.2014 Amer fun cup 2014 Medvědín GS - PAP - 9. 3. 2014 15.
22.-23.3.2014 Amer fun cup 2014 Stoh Finále GS - PAP - 22. 3. 2014 20.
17.-18.1.2015 Pohár Libereckého a Středočeského kraje Ještěd GS - PAP - 17. 1. 2015 31.
17.-18.1.2015 Pohár Libereckého a Středočeského kraje Ještěd GS - PAP - 18. 1. 2015 9.
24.-25.1.2015 Amer fun cup Herlíkovice GS - PAP - 24. 1. 2015 8.
24.-25.1.2015 Amer fun cup Herlíkovice GS - PAP - 25. 1. 2015 8.
30.-30.1.2015 Mistrovství Prahy Herlíkovice GS - PAP - 30. 1. 2015 8.
7.-8.2.2015 PAP Pražský Pec pod Sněžkou GS - PAP - 7. 2. 2015 1.
7.-8.2.2015 PAP Pražský Pec pod Sněžkou GS - PAP - 8. 2. 2015 5.
14.-15.2.2015 Amer fun cup Černý důl KZ - PAP - 14. 2. 2015 13.
14.-15.2.2015 Amer fun cup Černý důl KZ - PAP - 15. 2. 2015 12.
21.-22.2.2015 Amer fun cup Pec pod Sněžkou GS - PAP - 21. 2. 2015 17.
21.-22.2.2015 Amer fun cup Pec pod Sněžkou GS - PAP - 22. 2. 2015 18.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 7. 3. 2015 13.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2015 12.
14.-15.3.2015 Pohár Libereckého a Středočeského kraje Albrechtice v Jiz. horách GS - PAP - 14. 3. 2015 DNS
14.-15.3.2015 Pohár Libereckého a Středočeského kraje Albrechtice v Jiz. horách GS - PAP - 15. 3. 2015 DNS
28.-29.3.2015 Amer fun cup Stoh GS - PAP - 28. 3. 2015 12.
28.-29.3.2015 Amer fun cup Stoh KZ - PAP - 29. 3. 2015 9.
19.-20.12.2015 Koutecký Pohár Kouty SL - UKZ - 19. 12. 2015 11.
19.-20.12.2015 Koutecký Pohár Kouty SL - UKZ - 20. 12. 2015 28.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 7. 1. 2016 24.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 8. 1. 2016 26.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 30. 1. 2016 28.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SL - RKZ - 31. 1. 2016 13.
6.-7.2.2016 VIST Cup Herlikovice GS - UKZ - 6. 2. 2016 15.
6.-7.2.2016 VIST Cup Herlikovice SL - UKZ - 7. 2. 2016 DNF
13.-14.2.2016 UKZ Ještěd Ještěd SL - UKZ - 13. 2. 2016 4.
13.-14.2.2016 UKZ Ještěd Ještěd SL - UKZ - 14. 2. 2016 5.
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách GS - MCR - 20. 2. 2016 42.
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách SL - MCR - 21. 2. 2016 22.
5.-6.3.2016 VIST CUP Pec Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 5. 3. 2016 26.
5.-6.3.2016 VIST CUP Pec Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 6. 3. 2016 21.
14.-14.3.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SG - MCR - 14. 3. 2016 24.
14.-14.3.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 14. 3. 2016 27.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SL - RKZ - 20. 3. 2016 DSQ
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SG - RKZ - 21. 3. 2016 36.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SG - RKZ - 22. 3. 2016 36.
9.-10.4.2016 VIST CUP Stoh Špindlerův Mlýn SL - UKZ - 9. 4. 2016 DNF
9.-10.4.2016 VIST CUP Stoh Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 10. 4. 2016 15.
17.-20.12.2016 UKZ STOH Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 17. 12. 2016 24.
17.-20.12.2016 UKZ STOH Špindlerův Mlýn SL - UKZ - 18. 12. 2016 DNF
17.-20.12.2016 UKZ STOH Špindlerův Mlýn SL - UKZ - 19. 12. 2016 14.
17.-20.12.2016 UKZ STOH Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 20. 12. 2016 17.
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty SG - UKZ - 6. 1. 2017 18.
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty GS - UKZ - 7. 1. 2017 32.
6.-8.1.2017 Koutecký pohár 2017 Areál Kouty SL - UKZ - 8. 1. 2017 DNF
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách SL - RKZ - 22. 1. 2017 34.
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách GS - RKZ - 23. 1. 2017 56.
22.-25.1.2017 Pohár České pošty RKZ 1 Říčky v Orlických horách SG - RKZ - 25. 1. 2017 38.
28.-29.1.2017 STOECKLI CUP 2017 Černý Důl SL - UKZ - 28. 1. 2017 DNF
28.-29.1.2017 STOECKLI CUP 2017 Černý Důl SL - UKZ - 29. 1. 2017 15.
12.-13.2.2017 UKZ Ješted Ještěd SL - UKZ - 12. 2. 2017 20.
12.-13.2.2017 UKZ Ješted Ještěd GS - UKZ - 13. 2. 2017 14.
17.-19.2.2017 Pohár České pošty RKZ 4 Albrechtice v Jiz.horách GS - RKZ - 17. 2. 2017 61.
7.-7.3.2017 Pohár České pošty RKZ 3 Areál Kouty SG - RKZ - 7. 3. 2017 38.
11.-12.3.2017 STOECKLI CUP 2017 Herlíkovice GS - UKZ - 11. 3. 2017 7.
11.-12.3.2017 STOECKLI CUP 2017 Herlíkovice SL - UKZ - 12. 3. 2017 DNF
14.-19.3.2017 Mistrovství ČR žactva Klínovec SG - MCR - 15. 3. 2017 52.
14.-19.3.2017 Mistrovství ČR žactva Klínovec GS - MCR - 16. 3. 2017 DNF
24.-26.3.2017 HELIA SPORT CUP 2017 Areál Kouty SL - UKZ - 24. 3. 2017 15.
24.-26.3.2017 HELIA SPORT CUP 2017 Areál Kouty GS - UKZ - 25. 3. 2017 13.
24.-26.3.2017 HELIA SPORT CUP 2017 Areál Kouty SG - UKZ - 26. 3. 2017 18.
8.-9.4.2017 STOECKLI CUP 2017 finále STOH - ŠM GS - UKZ - 8. 4. 2017 22.
8.-9.4.2017 STOECKLI CUP 2017 finále STOH - ŠM GS - UKZ - 9. 4. 2017 16.
16.-17.12.2017 Stoeckli cup Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 16. 12. 2017 DNF
16.-17.12.2017 Stoeckli cup Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 17. 12. 2017 DNF
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 3. 1. 2018 13.
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 4. 1. 2018 15.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 6. 1. 2018 29.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 7. 1. 2018 33.
20.-21.1.2018 RKZ 1 Rokytnice nad Jizerou GS - RKZ - 20. 1. 2018 20.
20.-21.1.2018 RKZ 1 Rokytnice nad Jizerou GS - RKZ - 21. 1. 2018 32.
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 3. 2. 2018 25.
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 4. 2. 2018 28.
5.-7.2.2018 RKZ 3 Rokytnice nad Jizerou SG - RKZ - 6. 2. 2018 46.
5.-7.2.2018 RKZ 3 Rokytnice nad Jizerou SG - RKZ - 7. 2. 2018 30.
10.-11.2.2018 Stoeckli cup Herlíkovice GS - UKZ - 10. 2. 2018 15.
10.-11.2.2018 Stoeckli cup Herlíkovice SL - UKZ - 11. 2. 2018 5.
16.-18.2.2018 RKZ 4 Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 16. 2. 2018 34.
24.-25.2.2018 Stoeckli cup Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 24. 2. 2018 12.
24.-25.2.2018 Stoeckli cup Pec pod Sněžkou SL - UKZ - 25. 2. 2018 7.
3.-5.3.2018 RKZ 5 Bílá v Beskydech SL - RKZ - 3. 3. 2018 13.
10.-11.3.2018 Stoeckli cup Černý Důl GS - UKZ - 10. 3. 2018 17.
10.-11.3.2018 Stoeckli cup Černý Důl SL - UKZ - 11. 3. 2018 6.
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 31. 3. 2018 11.
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh GS - UKZ - 1. 4. 2018 12.
18.-19.12.2017 HELIA SPORT CUP Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2017 19.
3.-4.1.2019 ÚKZ Říčky Říčky v O. h. SG - UKZ - 3. 1. 2019 7.
8.-8.1.2019 ÚKZ Bílá Bílá v Beskydech SG - UKZ - 8. 1. 2019 2.
8.-8.1.2019 ÚKZ Bílá Bílá v Beskydech SG - UKZ - 8. 1. 2019 2.
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou SL - MCR - 14. 3. 2018 DSQ
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou GS - MCR - 15. 3. 2018 DNF
19.-20.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Černý Důl SL - UKZ - 19. 1. 2019 6.
19.-20.1.2019 Fashion Store Cup 2019 Černý Důl GS - UKZ - 20. 1. 2019 8.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty SL - UKZ - 15. 12. 2018 10.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty SL - UKZ - 16. 12. 2018 10.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty GS - UKZ - 17. 12. 2018 16.
15.-18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2018 DNF
5.-6.1.2019 Fashion store cup 2019 Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 6. 1. 2019 DNF
16.-18.1.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 16. 1. 2019 14.
16.-18.1.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž Špindlerův Mlýn SG - MCR - 17. 1. 2019 DNF
1.-3.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 2 Albrechtice v Jizerských horách GS - RKZ - 1. 2. 2019 11.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SL - RKZ - 16. 2. 2019 8.
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou GS - RKZ - 17. 2. 2019 DNF
16.-18.2.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 Kouty nad Desnou SG - RKZ - 18. 2. 2019 8.
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn SL - MCR - 10. 3. 2019 7.
10.-11.3.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž Špindlerův Mlýn GS - MCR - 11. 3. 2019 13.
30.-31.3.2019 Fashion store cup 2019 Stoh Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 31. 3. 2019 DNS