Home Evidence

Peňáz Radek,

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 2003
Kraj bydliště: Moravskoslezský
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Běh na lyžích 3150878
Alpské disciplíny 770190
Úsek Klub
Běh na lyžích -
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Běh na lyžích Dorostenci starší
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
10.1.2015 1.pohárový závod KSL Benecko Benecko Žáci ml. 2003 - 2 km K 5.
19.12.2015 Velká cena Jilemnice Horní Mísečky Žáci starší 27.
6.-7.2.2016 ČP žactva Vrchlabí Vrchlabí Žáci starší 2003 4 km V 29.
6.-7.2.2016 ČP žactva Vrchlabí Vrchlabí Žáci starší 2003 4 km K 26.
19.-21.2.2016 M-ČR žactva - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Žáci starší 2003 950 m - kvalifikace sprintu V 28.
19.-21.2.2016 M-ČR žactva - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Žáci starší 2003 - finále sprintu V 30.
19.-21.2.2016 M-ČR žactva - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Žáci starší 2003 3 km K 18.
5.-6.3.2016 ČP žactva a HNT - Jilemnice Jilemnice Žáci starší 2003 4 km K 22.
5.-6.3.2016 ČP žactva a HNT - Jilemnice Jilemnice Žáci starší 2003 obratnostní 26.
21.-22.1.2017 ČP žactva - Vysoké n.J. Vysoké n.J. Žáci starší 2003 - CC cross V 22.
21.-22.1.2017 ČP žactva - Vysoké n.J. Vysoké n.J. Žáci starší 2003 4 km K 12.
17.-19.2.2017 M-ČR st. žactva - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Žáci starší 2003 - kvalifikace sprintu V 38.
17.-19.2.2017 M-ČR st. žactva - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Žáci starší 2003 - finále sprintu V 38.
17.-19.2.2017 M-ČR st. žactva - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Žáci starší 2003 4 km K 34.
4.-5.3.2017 ČP st.žactva a HNT finále - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Žáci starší 2003 3,5 km K 32.
4.-5.3.2017 ČP st.žactva a HNT finále - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Žáci starší 2003 1,1 km V obratnost 31.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenci mladší 2003 5 km V 11.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenci mladší - kvalifikace sprintu 44.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenci mladší - finále sprintu 44.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenci mladší 2003 5 km K 20.
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov Zadov Dorostenci mladší U15 2 km V prolog 14.
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov Zadov Dorostenci mladší U15 5 km V 20.
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov Zadov Dorostenci mladší U15 7 km K SZ 18.
10.-11.3.2018 ČP dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenci mladší U15 5 km K 19.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenci mladší - N sprint K kvalifikace 58.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenci mladší - N sprint K finále 59.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenci mladší U15 10 km V 19.
12.-12.1.2013 Madeja sport cup 2013 Annaberg - Andělská hora GS - PAP - 12. 1. 2013 22.
12.-12.1.2013 Madeja sport cup 2013 Annaberg - Andělská hora GS - PAP - 12. 1. 2013 21.
2.-2.2.2013 Madeja sport cup 2013 Petříkov GS - PAP - 2. 2. 2013 DNS
2.-2.2.2013 Madeja sport cup 2013 Petříkov GS - PAP - 2. 2. 2013 DNS
8.-8.2.2014 Madeja sport cup 2014 Annaberg -Andělská Hora GS - PAP - 8. 2. 2014 DNS
8.-8.2.2014 Madeja sport cup 2014 Annaberg -Andělská Hora GS - PAP - 8. 2. 2014 DNS
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenci mladší U16 - sprint V kvalifikace 26.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenci mladší U16 - finále sprintu V 27.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenci mladší U16 5 km K 15.
1.-3.2.2019 FIS M-ČR dosp/dor - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenci mladší U16 7,5 km V 21.
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov Zadov Dorostenci mladší U16 - N sprint K kvalifikace 16.
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov Zadov Dorostenci mladší U16 - finále N sprintu K 20.
16.-17.2.2019 ČP dosp/dor - Zadov Zadov Dorostenci mladší U16 7 km V 17.
8.-10.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Boží Dar Boží Dar Dorostenci mladší U16 5 km K 21.
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenci mladší U16 - N sprint V kvalifikace 19.
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenci mladší U16 - N sprint V finále 19.
23.-24.3.2019 M-ČR a ČP dosp/dor - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenci mladší U16 10 km K 17.