Home Evidence

Nikodýmová Denisa,

Základní údaje
Pohlaví: Žena
Ročník: 2002
Kraj bydliště: Liberecký
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: T.J. Sokol Skuhrov
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Běh na lyžích 3155435
Úsek Klub
Běh na lyžích -
Úsek Věková kategorie
Běh na lyžích Junioři
Datum Akce Místo Závod Pořadí
10.1.2015 1.pohárový závod KSL Benecko Benecko Žákyně ml. 2002 - 3 km K 8.
14.2.2015 5. Pohárový závod LK Jilemnice Žákyně starší 2002 12.
19.9.2015 Jilemnice - Žalý Jilemnice Žákyně st. 02 10.
16.1.2016 2.pohárový závod KSL LK Jablonec nad Nisou - Břízky Žákyně st. 02 9.
6.-7.2.2016 ČP žactva Vrchlabí Vrchlabí Žákyně starší 2002 3 km V 21.
6.-7.2.2016 ČP žactva Vrchlabí Vrchlabí Žákyně starší 2002 3 km K 21.
13.2.2016 Veřejný závod +KP Studenec Studenec Žákyně starší 02 10.
19.-21.2.2016 M-ČR žactva - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Žákyně starší 2002 950 m - kvalifikace sprintu V 21.
19.-21.2.2016 M-ČR žactva - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Žákyně starší 2002 - finále sprintu V 21.
19.-21.2.2016 M-ČR žactva - Nové Město n.M. Nové Město na Moravě Žákyně starší 2002 3 km K 24.
5.-6.3.2016 ČP žactva a HNT - Jilemnice Jilemnice Žákyně starší 2002 4 km K 22.
5.-6.3.2016 ČP žactva a HNT - Jilemnice Jilemnice Žákyně starší 2002 obratnostní 18.
10.9.2016 Posvícenský koláč 2016 Studenec Dorostenky mladší DNS
17.9.2016 Jilemnice - Žalý Jilemnice dorostenky mladší 8.
17.12.2016 Velká cena Jilemnice Horní Mísečky Dorostenky mladší 20.
7.1.2017 1. Krajský pohár Jablonec Jablonec nad Nisou Dorostenky mladší 4 km K 14.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší 1 km kvalifikace 34.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší - finále sprintu 34.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší 5 km K 30.
13.-15.1.2017 FIS M-ČR Nové Město n.M. - dorost Nové Město n.M Dorostenky mladší 4 km V 35.
28.-29.1.2017 M-ČR Zadov - dorost Zadov Dorostenky mladší 4 km K 28.
11.-12.2.2017 ČP dorostu - Jilemnice Jilemnice Dorostenky mladší 6,6 km skiatlon 28.
11.-12.2.2017 ČP dorostu - Jilemnice Jilemnice Dorostenky mladší 1 km N sprint kval. 22.
11.-12.2.2017 ČP dorostu - Jilemnice Jilemnice Dorostenky mladší - N sprint V 24.
24.-26.2.2017 FIS M-ČR a ČP dorostu Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší 2 km V 24.
24.-26.2.2017 FIS M-ČR a ČP dorostu Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší 5 km K 28.
24.-26.2.2017 FIS M-ČR a ČP dorostu Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší 5 km V stíhací závod 27.
11.-12.3.2017 FIS ČP dorostu - Harrachov Harrachov Dorostenky mladší 1,2 km kvalifikace sprintu 34.
11.-12.3.2017 FIS ČP dorostu - Harrachov Harrachov Dorostenky mladší - finále sprintu 34.
11.-12.3.2017 FIS ČP dorostu - Harrachov Harrachov Dorostenky mladší 6,6 km V 41.
24.-25.3.2017 M-ČR dorostu Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší - CC cross 24.
23.9.2017 Jilemnice - Žalý Jilemnice Dorostenky mladší 11.
16.12.2017 Velká cena Jilemnice Horní Mísečky dorostenky mladší 13.
30.12.2017 Nominace ZODM Jablonec Jablonec nad Nisou Dorostenky mladší 4,5 km V 19.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší - kvalifikace sprintu 45.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší - finále sprintu 45.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší U16 4,1 km K 16.
26.-28.1.2018 FIS ČP U23, FIS M-ČR dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší U16 5 km V 15.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší U16 4 km V 17.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší - kvalifikace sprintu 35.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší - finále sprintu 41.
12.-14.1.2018 FIS M-ČR dosp., FIS ČP dorostu - Nové Město n.M. Nové Město n.M. Dorostenky mladší U16 4 km K 19.
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov Zadov Dorostenky mladší U16 2 km V prolog 15.
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov Zadov Dorostenky mladší U16 4 km V 14.
9.-11.2.2018 ČP U23, ČP dorostu - Zadov Zadov Dorostenky mladší U16 5 km K SZ 14.
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší U16 7,5 km K 13.
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší - N sprint kvalifikace 25.
24.-25.2.2018 ČP dosp., ČP dorostu - Jablonec n.N. Jablonec n.N. Dorostenky mladší - finále sprintu 24.
10.-11.3.2018 ČP dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší U16 4 km K 18.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší - N sprint K kvalifikace 55.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší - N sprint K finále 55.
23.-25.3.2018 M-ČR dosp., M-ČR dorostu - Horní Mísečky Horní Mísečky Dorostenky mladší U16 7,5 km V 26.