Home Evidence
TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zkrácený název: LOTE Registrační číslo: 3509048
Popis:
Registrace MV: VSC/1-17056/92-R
Telefon: 723542874
IČO: 47767553 DIČ:
Sídlo: E. Dvořákové 1630, Teplice, 41501 Kontaktní adresa: ZŠ Koperníkova 2592, Teplice, 41501
Jméno předsedy: Silvie Polanská Jméno sekretáře: Věra Chvátalová
Kraj: Ústecký Webové stránky: http://lokomotivateplice.cz
Úsek SpS SCM Lyžařská škola Počet členů
Alpské disciplíny 29
Běh na lyžích 152
Snowboarding 1
Základní lyžování 47
Celkem 226
Jméno Úseky Podúseky Záv. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Členství
Antl Pavel, Ing. AD RS AČL
Bartoš Antonín BD AČL
Běhounková Tereza BD NČL
Belzová Klára BD AČL
Belzová Květa, Mgr. BD III AČL
Belzová Markéta BD AČL
Benda Petr BD ČL
Benda Antonín BD AČL
Bendová Emílie BD AČL
Beránková Eliška BD AČL
Blaschke Karel BD III R NČL
Bradáčová Anna BD AČL
Brandlová Anna BD NČL
Brůžek Václav ZL R UL ČL
Budaj Vojtěch ZL AČL
Budajová Julie ZL AČL
Buková Daniela ZL AČL
Buková Lenka ZL AČL
Cingl Miroslav BD I R AČL
Cingl Vojtěch BD NČL
Cinglová Lucie BD AČL
Čadková Agáta BD AČL
Čapek Matěj BD AČL
Čapková Karolína BD AČL
Čermáková Adéla BD AČL
Ditrich Matyáš ZL AČL
Dlouhý Martin AD ČL
Dlouhý Miloš AD ČL
Dlouhý Miloslav AD II AČL
Doležal Jakub BD NČL
Doležal Jiří BD R NČL
Doležalová Martina BD R NČL
Doubek Miloš AD II RS AČL
Doubek Jan AD III AČL
Dragoun Lukáš ZL AČL
Filip Eduard AD,ZL AČL
Fílová Jana AD AČL
Floriánová Michaela BD AČL
Fričová Anna BD NČL
Gaislerová Sára BD AČL
Gaislerová Hana BD AČL
Gazdová Renáta BD III AČL
Gazdová Květa BD III ČL
Gazdová Adéla BD AČL
Gaži Patrik ZL AČL
Gruncl Zdeněk, Ing. BD II R AČL
Grunclová Ivana BD II R AČL
Haincová Barbora ZL AČL
Halásová Anna ZL AČL
Hampejsová Eliška ZL AČL
Hamr Jiří BD NČL
Hamr Jakub BD NČL
Hamr Jan BD II RS AČL
Hamrová Ladislava BD R NČL
Hamrová Pavla BD NČL
Háněl Filip BD NČL
Háněl Petr BD III RS AČL
Háněl Kryštof BD AČL
Havel Václav, Ing. BD RS AČL
Havel Michal BD II RS ČL
Havel Aleš BD RS AČL
Havlata Marek AD ČL
Havlatová Darina AD ČL
Hlisník Jan BD AČL
Hlisníková Anna Marie BD AČL
Holka Matěj BD,SB AČL
Hrbáčková Dagmar BD AČL
Hrušková Adéla BD NČL
Hurdálek Petr BD NČL
Chvátalová Věra BD RS AČL
Jeníková Jana AD AČL
Jeřábek Martin BD AČL
Jeřábek Luboš BD RS AČL
Jeřábek Vojtěch BD NČL
Jirušková Magdalena BD AČL
Kabát Jonáš BD AČL
Kabátová Andrea BD R ČL
Kadlus Vojtěch BD AČL
Kaiser Matěj BD AČL
Karel Tomáš BD AČL
Karlová Anna BD AČL
Kasalová Michaela BD NČL
Klement Adam BD AČL
Košek Tobiáš ZL AČL
Kotz Mikuláš BD AČL
Kotz Michal BD ČL
Kotz Matouš BD ČL
Kovel Ilja ZL AČL
Král Jakub BD AČL
Králik Pavel BD AČL
Králová Pavlína BD NČL
Křivohlavý Jakub BD AČL
Kučera Lukáš ZL AČL
Kučera Vojtěch BD AČL
Kučerová Johana BD AČL
Lacina Matyáš BD AČL
Latzel Martin ZL AČL
Lázničková Kateřina BD AČL
Leitermann Essa Eric BD AČL
Leitermannová Ellen Elisabeth BD AČL
Mach Jan AD ČL
Macháček Michal ZL AČL
Machold Martin BD RS AČL
Machold Jakub BD AČL
Machold Petr AD AČL
Machold Matěj BD AČL
Macholdová Tereza AD,BD NČL
Machová Pavlína AD II RS ČL
Maršíková Julie BD AČL
Martinka Petr ZL AČL
Mařík Pavel, Ing. AD III R AČL
Maříková Milena AD AČL
Matějka Šimon BD NČL
Matějková Zuzana BD AČL
Maxa Petr, Ing. ZL ČL
Maxa Petr ZL ČL
Maxová Hedvika ZL ČL
Maxová Hana ZL ČL
Maxová Hana ZL ČL
Mazáková Josefína BD AČL
Milerská Hana, Ing. BD RS NČL
Moučková Libuše BD AČL
Moučková Michaela BD AČL
Mráz Pavel, Ing. BD II ČL
Mrzena Pavel, Ing. ZL UL AČL
Mrzenová Kristýna ZL AČL
Mrzenová Nina ZL AČL
Musilová Kateřina ZL AČL
Nétková Zuzana BD III R AČL
Nétková Barbora BD III R AČL
Netolický Karel AD ČL
Nosek Štěpán BD AČL
Novakovská Ivana AD AČL
Novakovská Adéla AD AČL
Novakovský Pavel AD III R AČL
Otcová Andrea BD AČL
Pajer Jan ZL AČL
Palma Lukáš ZL IL ČL
Paroulková Marlen BD AČL
Párová Helena AD ČL
Partík Šimon BD AČL
Pecháčková Pavlína AD AČL
Pechar Hugo BD AČL
Poddaná Bára BD AČL
Poddaný Lukáš BD AČL
Podolka Martin ZL AČL
Podsedník Jakub BD AČL
Pochmanová Petra BD NČL
Polanská Barbora BD AČL
Polanská Silvie BD III RS AČL
Polanská Dorota BD AČL
Polanský Václav BD RS AČL
Pospíšil Pavel ZL CL AČL
Pospíšil Jaromír ZL UL ČL
Pospíšil Pavel Adam BD AČL
Pravda Rudolf, Ing. BD III NČL
Prokůpek Matěj BD ČL
Provaznik Adam, Mr AD ČL
Radová Kateřina BD ČL
Riedererová Adéla ZL AČL
Rozlínek Radek ZL AČL
Rubášová Yvona BD II R AČL
Říha Eliáš ZL AČL
Sedlecká Petra BD III AČL
Sedlecká Markéta BD AČL
Sedlecký Lukáš BD NČL
Sova Jindřich AD ČL
Sovová Barbora AD ČL
Spurný Vítek ZL AČL
Spurný Jakub ZL AČL
Stelzerová Anabela BD AČL
Studnička Tobiáš AD ČL
Svádová Ivana BD R NČL
Svoboda Daniel BD AČL
Svoboda Jan, JUDr. BD NČL
Špalek Jan BD AČL
Špalková Linda BD III R AČL
Špalková Antonie BD AČL
Šponarová Magdaléna BD AČL
Štěpka Libor ZL CL ČL
Švarc Jakub BD AČL
Švarcová Anna, Ing. BD R AČL
Švehlová Patricie BD AČL
Taha Ari BD NČL
Tancoš Jakub ZL AČL
Tesařová Tereza BD AČL
Tesařová Nikol BD AČL
Trojánek Matěj BD AČL
Tvrz Jiří BD RS NČL
Ustohal Lukáš BD AČL
Ustohal Jan BD AČL
Vágner Vít ZL AČL
Vágner Václav BD III RS AČL
Vágner Ota BD AČL
Vágner Václav BD AČL
Vágnerová Lenka BD NČL
Vágnerová Viktorie BD AČL
Vaněk František BD ČL
Vaňková Eva BD NČL
Vaňková Kateřina BD NČL
Veselá Anna BD AČL
Veselý Vít BD AČL
Veselý Jaroslav BD III RS NČL
Veselý Matyáš BD NČL
Vlček Ondřej ZL AČL
Vlček Josef ZL AČL
Volenec Lukáš BD AČL
Volf Stanislav, Ing. AD AČL
Vondrák Hynek ZL CL ČL
Vondrová Denisa BD NČL
Vošvrda Petr BD NČL
Vrabcová Emma ZL AČL
Vrátná Alena BD NČL
Wittgruberová Amélie ZL AČL
Zahrádka František BD RS AČL
Zelenka Eliáš BD AČL
Zelinková Laura ZL AČL
Zelinková Stela ZL AČL
Zelinská Michaela BD NČL
Zitek Eva AD ČL
Zítková Martina BD NČL
Žilinská Nikola BD AČL
Žilinská Nela BD AČL
Žilinský Vlastimil BD RS AČL
Žižková Veronika Bibiana BD AČL
Žižková Magdalena BD NČL