Home Evidence

Kalina Ondřej

Základní údaje
Pohlaví: Muž
Ročník: 2003
Kraj bydliště: Liberecký
Ostatní
Sportovní vybavení:
Sponzoři:
Osobní stránka:
Bio:
Evidence SLČR
Klub: Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
Hostování:
Úsek Podúseky Záv. Číslo FIS Mas. Repre. Tr. Rozh. Cvič. Tech.d.
Alpské disciplíny 410504
Úsek Klub
Alpské disciplíny -
Úsek Věková kategorie
Alpské disciplíny -
Datum Akce Místo Závod Pořadí
15.-16.1.2011 AMER FUN CUP Černý důl GS - PAP - 15. 1. 2011 34.
15.-16.1.2011 AMER FUN CUP Černý důl GS - PAP - 16. 1. 2011 7.
22.-23.1.2011 AMER FUN CUP Špindlerův Mlýn GS - PAP - 22. 1. 2011 5.
22.-23.1.2011 AMER FUN CUP Špindlerův Mlýn GS - PAP - 22. 1. 2011 5.
12.-13.2.2011 AMER FUN CUP Pec pod Sněžkou GS - PAP - 12. 2. 2011 7.
12.-13.2.2011 AMER FUN CUP Pec pod Sněžkou GS - PAP - 13. 2. 2011 4.
19.-20.2.2011 AMER FUN CUP Deštné v Orlických horách GS - PAP - 19. 2. 2011 6.
19.-20.2.2011 AMER FUN CUP Deštné v Orlických horách GS - PAP - 20. 2. 2011 6.
26.-27.2.2011 AMER FUN CUP Herlíkovice GS - PAP - 26. 2. 2011 4.
26.-27.2.2011 AMER FUN CUP Herlíkovice GS - PAP - 27. 2. 2011 DNF
26.-27.3.2011 Finále AMER FUN CUP Špindlerův Mlýn GS - PAP - 26. 3. 2011 22.
26.-27.3.2011 Finále AMER FUN CUP Špindlerův Mlýn GS - PAP - 26. 3. 2011 25.
7.-8.1.2012 Amer Fun cup 2012 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 7. 1. 2012 1.
7.-8.1.2012 Amer Fun cup 2012 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 8. 1. 2012 1.
21.-22.1.2012 Amer Fun cup 2012 Jánské Lázně GS - PAP - 21. 1. 2012 1.
21.-22.1.2012 Amer Fun cup 2012 Jánské Lázně GS - PAP - 22. 1. 2012 1.
28.-29.1.2012 Pohár Lib a Stř. kraje Rokytnice nad Jizerou GS - PAP - 28. 1. 2012 1.
28.-29.1.2012 Pohár Lib a Stř. kraje Rokytnice nad Jizerou GS - PAP - 29. 1. 2012 1.
2.-2.2.2012 Pohár Lib a Stř. kraje Tanvaldský Špičák GS - PAP - 2. 2. 2012 1.
4.-5.2.2012 Amer Fun cup 2012 Herlíkovice GS - PAP - 4. 2. 2012 1.
4.-5.2.2012 Amer Fun cup 2012 Herlíkovice GS - PAP - 5. 2. 2012 3.
18.-19.2.2012 Amer Fun cup 2012 Deštné v Orlických horách GS - PAP - 18. 2. 2012 1.
18.-19.2.2012 Amer Fun cup 2012 Deštné v Orlických horách GS - PAP - 19. 2. 2012 1.
3.-4.3.2012 Amer Fun cup 2012 Špindlerův Mlýn - Medvědín GS - PAP - 3. 3. 2012 1.
3.-4.3.2012 Amer Fun cup 2012 Špindlerův Mlýn - Medvědín GS - PAP - 4. 3. 2012 1.
17.-18.3.2012 Amer Fun cup 2012 - Finále Špindl - Stoh GS - PAP - 17. 3. 2012 2.
5.-6.1.2013 Amer Fun cup 2013 Černý Důl GS - PAP - 5. 1. 2013 1.
5.-6.1.2013 Amer Fun cup 2013 Černý Důl GS - PAP - 6. 1. 2013 1.
26.-27.1.2013 Amer Fun cup 2013 Herlíkovice GS - PAP - 26. 1. 2013 1.
26.-27.1.2013 Amer Fun cup 2013 Herlíkovice GS - PAP - 27. 1. 2013 DNF
16.-17.2.2013 Amer Fun cup 2013 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 16. 2. 2013 1.
16.-17.2.2013 Amer Fun cup 2013 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 17. 2. 2013 1.
23.-23.2.2013 Pohár StČ a Lib.kraje Paseky nad Jizerou GS - PAP - 23. 2. 2013 1.
23.-23.2.2013 Pohár StČ a Lib.kraje Paseky nad Jizerou GS - PAP - 23. 2. 2013 1.
2.-3.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn-Medvědín GS - PAP - 2. 3. 2013 1.
2.-3.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn-Medvědín GS - PAP - 3. 3. 2013 2.
10.-11.3.2013 Amer Fun cup 2013 Špindlerův Mlýn - Stoh GS - PAP - 10. 3. 2013 1.
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 25. 1. 2014 7.
25.-26.1.2014 Amer fun cup 2014 Pec pod Sněžkou GS - PAP - 26. 1. 2014 5.
1.-2.2.2014 Amer fun cup 2014 Herlíkovice GS - PAP - 1. 2. 2014 6.
1.-2.2.2014 Amer fun cup 2014 Herlíkovice GS - PAP - 2. 2. 2014 7.
8.-8.2.2014 Pohár Lib. a Střed. kraje Ještěd F10 GS - PAP - 8. 2. 2014 1.
8.-8.2.2014 Pohár Lib. a Střed. kraje Ještěd F10 GS - PAP - 8. 2. 2014 2.
15.-16.2.2014 Amer fun cup 2014 Černý Důl GS - PAP - 15. 2. 2014 29.
15.-16.2.2014 Amer fun cup 2014 Černý Důl GS - PAP - 16. 2. 2014 DNF
8.-9.3.2014 Amer fun cup 2014 Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2014 13.
8.-9.3.2014 Amer fun cup 2014 Medvědín GS - PAP - 9. 3. 2014 7.
15.-16.3.2014 Pohar Lib.a Střed.kraje finále Albrechtice v Jiz. horách GS - PAP - 15. 3. 2014 5.
15.-16.3.2014 Pohar Lib.a Střed.kraje finále Albrechtice v Jiz. horách GS - PAP - 15. 3. 2014 3.
15.-16.3.2014 Pohar Lib.a Střed.kraje finále Albrechtice v Jiz. horách GS - PAP - 16. 3. 2014 10.
15.-16.3.2014 Pohar Lib.a Střed.kraje finále Albrechtice v Jiz. horách GS - PAP - 16. 3. 2014 3.
22.-23.3.2014 Amer fun cup 2014 Stoh Finále GS - PAP - 22. 3. 2014 6.
17.-18.1.2015 Pohár Libereckého a Středočeského kraje Ještěd GS - PAP - 17. 1. 2015 2.
17.-18.1.2015 Pohár Libereckého a Středočeského kraje Ještěd GS - PAP - 18. 1. 2015 1.
24.-25.1.2015 Amer fun cup Herlíkovice GS - PAP - 24. 1. 2015 16.
24.-25.1.2015 Amer fun cup Herlíkovice GS - PAP - 25. 1. 2015 5.
14.-15.2.2015 Amer fun cup Černý důl KZ - PAP - 14. 2. 2015 1.
14.-15.2.2015 Amer fun cup Černý důl KZ - PAP - 15. 2. 2015 2.
21.-22.2.2015 Amer fun cup Pec pod Sněžkou GS - PAP - 21. 2. 2015 1.
21.-22.2.2015 Amer fun cup Pec pod Sněžkou GS - PAP - 22. 2. 2015 1.
1.-1.3.2015 Pohár Libereckého a Středočeského kraje Šachty - Vysoké nad Jizerou GS - PAP - 1. 3. 2015 1.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 7. 3. 2015 3.
7.-8.3.2015 Amer fun cup Medvědín GS - PAP - 8. 3. 2015 DNF
14.-15.3.2015 Pohár Libereckého a Středočeského kraje Albrechtice v Jiz. horách GS - PAP - 14. 3. 2015 2.
14.-15.3.2015 Pohár Libereckého a Středočeského kraje Albrechtice v Jiz. horách GS - PAP - 15. 3. 2015 2.
28.-29.3.2015 Amer fun cup Stoh GS - PAP - 28. 3. 2015 2.
28.-29.3.2015 Amer fun cup Stoh KZ - PAP - 29. 3. 2015 DNF
19.-20.12.2015 Koutecký Pohár Kouty SL - UKZ - 19. 12. 2015 DNF
19.-20.12.2015 Koutecký Pohár Kouty SL - UKZ - 20. 12. 2015 2.
17.-21.1.2016 ZODM Klínovec GS - ZOM - 18. 1. 2016 4.
6.-7.2.2016 VIST Cup Herlikovice GS - UKZ - 6. 2. 2016 DNS
6.-7.2.2016 VIST Cup Herlikovice SL - UKZ - 7. 2. 2016 2.
13.-14.2.2016 UKZ Ještěd Ještěd SL - UKZ - 13. 2. 2016 2.
13.-14.2.2016 UKZ Ještěd Ještěd SL - UKZ - 14. 2. 2016 DNF
27.-28.2.2016 Mistrovství Prahy a Středočeského kraje žactva Horní Mísečky SL - UKZ - 28. 2. 2016 DNF
5.-6.3.2016 VIST CUP Pec Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 5. 3. 2016 5.
5.-6.3.2016 VIST CUP Pec Pec pod Sněžkou GS - UKZ - 6. 3. 2016 2.
9.-10.4.2016 VIST CUP Stoh Špindlerův Mlýn SL - UKZ - 9. 4. 2016 DNF
9.-10.4.2016 VIST CUP Stoh Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 10. 4. 2016 1.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 7. 1. 2016 6.
7.-8.1.2016 Pohár České pošty 2016 Kouty GS - RKZ - 8. 1. 2016 3.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn GS - RKZ - 30. 1. 2016 2.
30.-31.1.2016 Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SL - RKZ - 31. 1. 2016 DNF
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách GS - MCR - 20. 2. 2016 4.
20.-23.2.2016 MČR žáků Albrechtice v Jiz. horách SL - MCR - 21. 2. 2016 DNF
14.-14.3.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SG - MCR - 14. 3. 2016 4.
14.-14.3.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 Špindlerův Mlýn SG - RKZ - 14. 3. 2016 3.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SL - RKZ - 20. 3. 2016 9.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SG - RKZ - 21. 3. 2016 6.
20.-22.3.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec Klínovec SG - RKZ - 22. 3. 2016 4.
17.-20.12.2016 UKZ STOH Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 17. 12. 2016 4.
17.-20.12.2016 UKZ STOH Špindlerův Mlýn SL - UKZ - 18. 12. 2016 DNF
17.-20.12.2016 UKZ STOH Špindlerův Mlýn SL - UKZ - 19. 12. 2016 DNF
17.-20.12.2016 UKZ STOH Špindlerův Mlýn GS - UKZ - 20. 12. 2016 DNF
18.-19.12.2017 HELIA SPORT CUP Areál Kouty GS - UKZ - 18. 12. 2017 DNF
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 3. 1. 2018 20.
3.-4.1.2018 Říčkovský Super G Říčky v Orlických horách SG - UKZ - 4. 1. 2018 8.
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 6. 1. 2018 DNF
6.-7.1.2018 UKZ STOH Špindlerův Mlýn - Stoh GS - UKZ - 7. 1. 2018 7.
16.-17.12.2017 Stoeckli cup Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 16. 12. 2017 2.
16.-17.12.2017 Stoeckli cup Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 17. 12. 2017 DNF
16.-18.2.2018 RKZ 4 Albrechtice v Jiz. horách GS - RKZ - 16. 2. 2018 1.
3.-5.3.2018 RKZ 5 Bílá v Beskydech SL - RKZ - 3. 3. 2018 4.
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh SL - UKZ - 31. 3. 2018 DNF
31.3.-1.4.2018 Stoeckli cup finále Špindlerův Mlýn Stoh GS - UKZ - 1. 4. 2018 1.
20.-21.1.2018 RKZ 1 Rokytnice nad Jizerou GS - RKZ - 21. 1. 2018 DNF
5.-7.2.2018 RKZ 3 Rokytnice nad Jizerou SG - RKZ - 6. 2. 2018 4.
5.-7.2.2018 RKZ 3 Rokytnice nad Jizerou SG - RKZ - 7. 2. 2018 4.
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou SL - MCR - 14. 3. 2018 DNF
14.-18.3.2018 MČR žactva Kouty nad Desnou GS - MCR - 15. 3. 2018 2.
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou SL - RKZ - 3. 2. 2018 6.
3.-4.2.2018 RKZ 2 Pec pod Sněžkou GS - RKZ - 4. 2. 2018 4.

Partner

Audi

Generální partner žákovské reprezentace

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska